Kolik máte minifigů?

Založil Police collector, 25.11.2005, 22:14:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kolik máte minifigů?

méně než 100
101 (34.8%)
100-200
70 (24.1%)
200-300
35 (12.1%)
300-500
30 (10.3%)
500-700
13 (4.5%)
700-1000
7 (2.4%)
1000-1500
15 (5.2%)
více než 1500
19 (6.6%)

Celkem hlasů: 278

Police collector

Víte kolik máte panáčků (označení minifig se mi fakt nelíbí, byť je správné) já teď momentálně dělám inventůru a jsem zvědak ke kolika dospěji. Ale určitě to bude o dost méně něž máte vy. Tak kolik ? :)
Terminated.

Colonel32

#1
568 v setech, plonckove neevidovane, ale imho jich je minimalne stovka

a rikej tomu minifig...

Raistlin M

#2
Máme 190 panáčků všech druhů, pokud se počítaj i duchové. Pokud ne, tak 179 ;D

Jindroush

#3
Z moci úřední zakazuji používat patvar legáček. xadmin

(pro ty pomalejší: jako synonymum pro minifiga)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

No ja som to presne neratal, ale mam jednu krabicu plnu panackov. No a dalsich v regularnych setoch. Cisty odhad - 200 ?
Terminated.

Johny

Sečteno podle peeronu to vidím něco kolem 400 minifigů.

Ravenhorn

No já mám 152 minifigů ke castle, 30 vikingů, 20 SW. a pak nějaké dalši z jiných témat a několik strašidel. Koní mám asi tak 42.  :P
Castle, Pirates a Star Wars.

Police collector

Tak mi to zatím vychází na 67 panáčku. Nejvíc mám policajtů - zatím nalezeno 20 kousků. Dělnická třída je zastoupena čtyřmi panáčky, SW pěti (s mechanikem 6), bojovníci šesnácti kusy (vikingové + rytíři) , pracující inteligence dvěma kusy, zločince mám čtyři, no jsem zvědav jestli se dohrabu k té aspoň k té stovce. 
Terminated.

tazzy

tak já jsem vyhrabal 137 minifigů. Nejvíce je asi zástupců policie, fotbalistů, železničářů a prostých občanů

chadzi

ja mam namatkou neco kolem 1000, hlavne castle/town + pirates...

Micho

Citace od: chadzi kdy 28.11.2005, 08:59:16
ja mam namatkou neco kolem 1000, hlavne castle/town + pirates...

Tak to je riadny počet. To si ani neviem poriadne predstaviť.  :o :o :o

chadzi

ono se to tak nezda, protoze to musim mit ulozeny, takze je to v krabicich. Ale rysuje se novej vetsi byt tak tam rozlozim to city a uvidim...

edward193

Ja mam 162, prevazne town...

Panther

#13
U mě jich je ve sbírce 126 v setech a pár mimo (to nevím přesně kolik).  ;D  Převážně jsou to rytíři a piráti.

rdk

Citace od: Jindroush kdy 25.11.2005, 22:26:21
Z moci úřední zakazuji používat patvar legáček. xadmin

(pro ty pomalejší: jako synonymum pro minifiga)

(Umazal jsem několik postů.)

Porušování tohoto zákazu je a bude trestáno okamžitým smazáním postu. Opakované banem.
xadmin

cembry

Podle peeronu mi to ukazuje cca 70 minifigu, k tomu mam jeste asi 20ks nekde samostatne koupeny, takze bych to odhadnul na 90ks.
Tak me napada - Jabba Hutt je minifig nebo se bere jako brick?  ;D

Mičánek

1368 postaviček sbírka
cca 500 postaviček výměna

635 stavebnic + cca 100 stavebnic 2x -10x kvůli postavičkám - podrobný seznam          stavebnic na http://www.mojelego.wz.cz
Součet všech evidovaných vydání za stavebnice dává hodnotu nového auta značky Škoda.

Jako patvar mi připadá i to Vámi oblíbené ,,minifig". Když už tak používat celé minifigurka. Já používám pouze dva výrazy, postavička nebo panáček.
Figurka je spíše čokoláda na stromeček.   


Jindroush

Minifig je holt oficiální název používaný firmou. TEČKA, probůh.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Citace od: Mičánek kdy 29.11.2005, 23:19:29
1368 postaviček sbírka
cca 500 postaviček výměna ....

Mám pocit, že ako zberateľ postavičiek by si ich mal mať na území Čiech, Moravy a Slovenska asi najviac. Obdivuhodná zbierka.  8)

Nevadí tvojmu chlapcovi, že mu tie postavičky zo stavebníc berieš?

Mičánek

#19
Citace od: Micho kdy 29.11.2005, 23:58:50
Mám pocit, že ako zberateľ postavičiek by si ich mal mať na území Čiech, Moravy a Slovenska asi najviac. Obdivuhodná zbierka.  8)
Nevadí tvojmu chlapcovi, že mu tie postavičky zo stavebníc berieš?

Vadí. Dohadujeme se jak dlouho si s nimi může hrát. Po několika dnech je zabavím. Občas staví podle plánků a pak přijde s požadavkem na určité postavičky. Já je mám zařazené a tak je musím vyhledat, vyndat ze sáčků a hlavně hlídat aby se neztratili. 

Colonel32

tak to us je ale uchylne  ;D

ale aspon nejsem sam, kdo nechce davat detem sberatelske predmety do ruky


Mičánek

Citace od: Jindroush kdy 29.11.2005, 23:28:41
Minifig je holt oficiální název používaný firmou. TEČKA, probůh.

Nedalo mi to a prošel jsem si oficiální stránku Lega (The Official Lego Web). Je pravda, že jsem nenahlédl do všech koutů ale tam kde jsem byl, byl jen plný název ,,minifigures". Někomu se nechtělo psát tak dlouhý název a tak někde použil tu příšernou zkratku. No a tak se používá. V našich podmínkách by se měl používat  krásný český název postavička!!!!

Jindroush

#22
Hehe,

minifig na lego.com

minifigure na lego.com

Takže se používá oboje. Diskuse na téma česká kontra anglická terminologie (ve fanovských kruzích se používá výrazně jen minifig) tu už proběhla, bez jasného závěru. Já bych asi spíš nepřekládal.

Spíš mi šlo o to, jak ne, než jak jo.

EDIT: Fixnul jsem druhý link, thx Tazzy
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Anakin

ja mám 856 minifigov(ja mám len nejakých 200,ale zvyšok po bratovi)

Mtron

ja jsem proti Vám pěkný břídil mám 15 mtronů a 16 různých panáčků jako vojáky, piráty a nějaký town, ale zase jsem nedávno začal aktivně rozšiřovat svoji sbírku. Takže celkem 31 minifugu  :'(

Mtron
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Teddy Bear

Nezoufej!  ;)
Casem se to urcite zlepsi! :D
Buďte sami sebou!!!

bejver

Och, musím žasnout nad armádami Paňáčků ve vašich sbírkách.(Můj chudolidý stát nemá víc než 40 obyvatel)
A hluboce se přikláním říkat Paňáčkům Paňáčci a né minifig (pokud možno i s tím ň).
Připouštím že Legáček je divné.

Micho

Citace od: Teddy Bear kdy 06.12.2005, 16:24:40
Nezoufej! ;)
Casem se to urcite zlepsi! :D

To bola reakcia na toto?  ;D

Citace od: Anakin kdy 05.12.2005, 21:14:52
ja mám 856 minifigov(ja mám len nejakých 200,ale zvyšok po bratovi)

betakaroten

Já mám 91 minifigáčků  ;D a 4 "maňásky" (které Peeron kdoví proč považuje za 3 Figs: http://www.peeron.com/inv/sets/350-2 )

otaznik

Citace od: Anakin kdy 05.12.2005, 21:14:52
ja mám 856 minifigov(ja mám len nejakých 200,ale zvyšok po bratovi)

Oooops, a kolik máš prosím setů, tedy dohromady s bratrem?