#4 Plzeňské setkání

Založil Hardegon, 23.12.2011, 19:59:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

#4 Plzeňské setkání

Dorazím 13.1.
5 (55.6%)
Přesunout (navrhuji termín...)
2 (22.2%)
Nikdy mě tam neuvidíte
2 (22.2%)

Celkem hlasů: 9

Hardegon

Luky navrhl krásné datum pátek 13., tak proč ne? :) Mluvil jsem už i s Alešem a bude mít čas. Co ostatní?

Místo konání klasicky Borská 5, Kavenu.


Ojík

Zdravím, rád bych se zúčastnil. Vážně bych chtěl potkat někoho se zálibou v Legu, tím spíš, když žije ve stejném městě.  :)
All work and no play make Jack a dull boy.

Hardegon

Super.  :D Třeba překonáme tradiční počet 4 zúčastněných členů.

gearcs

To doufám, časem to třeba dopracujeme na jedenáctku...  ;D

file987654321

Ahoj ja bych i ten patek 13 i bral,,,chtel bych se zeptat jestly se tam neco ma prinest nebo nn????
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

file987654321

a chtel bych se zeptat sice to k tomuhle tematu neni ale nevite kde kooupit tohle http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4973374
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Hardegon

Citace od: file987654321 kdy 30.12.2011, 19:06:28
Ahoj ja bych i ten patek 13 i bral,,,chtel bych se zeptat jestly se tam neco ma prinest nebo nn????

Posledně jsme říkali, že se pochlubíme vánočními dárky. Ale neni povinnosti něco nosit. Pokud se chceš ale něčím pochlubit, rádi to uvidíme...

Ojík

Citace od: Hardegon kdy 30.12.2011, 19:42:28
Posledně jsme říkali, že se pochlubíme vánočními dárky. Ale neni povinnosti něco nosit. Pokud se chceš ale něčím pochlubit, rádi to uvidíme...

Také klidně vezmu, když to zvládnu neztratit. Jsem zvědavý na ostatní.  :)
All work and no play make Jack a dull boy.

atasoft

Plzeňské setkání je zajímavý nápad, co by ovšem mělo být na programu ? a kde ?
Petr

Hardegon

Citace od: weissar kdy 02.01.2012, 22:20:27
Plzeňské setkání je zajímavý nápad, co by ovšem mělo být na programu ? a kde ?
Petr

Úplně jsem zapomněl zmínit místo konání. Je to již klasické Kavenu na adrese Borská 5.

Program volný, hlavní téma LEGO.  :)


Luky1987

Tak já se bohužel nezůčastním, jsem na neschopence bez vycházek do 10.2.2012 :P

kilhor

Zdravím všechny plzeňáky a s lítostí oznamuji, že tentokrát navýšit tradiční účast nepomohu, protože jsem slíbil jet s dětmi na hory (ještě před objevením fóra kostky.org a zjištěním, že se takové akce v Plzni dějí). Mrzí mne to dvojnásob, protože jako bych toho chtěl tolik probrat...

Teď už je asi pozdě vyjednávat a změně termínu, že? Třeba na kdykoliv v týdnu 16. - 22. ledna.

file987654321

Ja bych se mohl i zučasnit kdys se nebudu muset nic ucit tak bych i mohl prijit ale chtel bych se zeptat presne kolik by nas slo ,,,,,,,, kdy bych nahodou nemohl jit tak sen na Kostky.org napisu ze nemuhu jit abyste evdely
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Hardegon

Přidána anketa. Na začátku jsem ani nečekal, že se najednou vyloupne tolik nových plzeňáků, kteří budou chtít přijít.

file987654321

Tojo ,,, ale asi se to do toho tema nehodi ale muzu se zeptat jak vidim tak nasje zatim docela hodne nas plzenaku tak me napadlo ze kdyby nas bylo nejak pekne ze bychom si mohly udelat nake RELLY,,,,,, nevim jak bys te chtely ale ja bych byl pro ,, vyděli bysme lego vytvory jak  stavite a podobne ...
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Ojík

Citace od: file987654321 kdy 08.01.2012, 14:34:49
Tojo ,,, ale asi se to do toho tema nehodi ale muzu se zeptat jak vidim tak nasje zatim docela hodne nas plzenaku tak me napadlo ze kdyby nas bylo nejak pekne ze bychom si mohly udelat nake RELLY,,,,,, nevim jak bys te chtely ale ja bych byl pro ,, vyděli bysme lego vytvory jak  stavite a podobne ...

Teda, to je moc. Vůbec jsem nepochopil, co se v té zprávě snažíš říct. Myslel jsem, že pravopis a stylistika je základ psaní na toto fórum. Ze začátku se to ještě dalo, ale tohle je katastrofa.  :-\
All work and no play make Jack a dull boy.

Colonel32

Co udělat sraz u Lukyho doma, ať mu není líto, že to děláte bez něj?

file987654321

Promiňte  za můj pravopis ,,, ale chtěl jsem říct že jestli bychom taky nechtěly někdy udělat ňáké LEGO RELLY jako se pořádá v Praze
já bych tam rád jel ale rodiče by nejeli sem mnou tak mě napadalo jestli bychom neudělaly ňáke (Závody),,,,, už se budu snažit psát spisovně bez chyb ,,,,,,
Tady je ukázka jak to mají v Praze http://www.youtube.com/watch?v=efPGvOTI3M0&feature=related
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Hardegon

Na nějaké závody v Plzni asi nemáme lidi. Na srazu jsme byli zatim vždycky jen ve čtyřech (gearcs, Luky, alladjex a já). Pokud ale tedy dorazí i někdo noví, můžeme domluvit páté setkání v jiném duchu. Vše záleží na tom, kdo skutečně přijde.

Kdyby někdo ale donesl nějaký auták, může se s nim pochlubit. Bude to alespon vítaná novinka.  :)

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2012, 14:53:52
Co udělat sraz u Lukyho doma, ať mu není líto, že to děláte bez něj?

Tam bohužel asi teď parkuje ta obrovská vesmírná loď.

Luky1987

Citace od: Colonel32 kdy 08.01.2012, 14:53:52
Co udělat sraz u Lukyho doma, ať mu není líto, že to děláte bez něj?

Pokud by byl zájem, z mé strany není problém kolegy v pátek pohostit ;)
Adresa je Radyňská 18 Plzeň 31200.
Jsem na to zdravotně celkem dobře, akorát nemám vycházky...

file987654321

Citace od: Hardegon kdy 02.01.2012, 22:31:55
Citace od: weissar kdy 02.01.2012, 22:20:27
Plzeňské setkání je zajímavý nápad, co by ovšem mělo být na programu ? a kde ?
Petr

Úplně jsem zapomněl zmínit místo konání. Je to již klasické Kavenu na adrese Borská 5.

Program volný, hlavní téma LEGO.  :)

Ahoj chtěl bych vědět  kde přesně to je  jako místo,,,,, a ještě  podle těch stránek to je jako já ke místo  ?????
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Colonel32

Když vidím ten písemný projev, tak ho ve vlastním zájmu radši pošlete někam jinam...  ::)

Hardegon

Citace od: file987654321 kdy 08.01.2012, 18:34:42
Ahoj chtěl bych vědět  kde přesně to je  jako místo,,,,, a ještě  podle těch stránek to je jako já ke místo  ?????

Ještě mají jedny stránky http://www.descafe.cz/

Je to naše tradiční místo. Je tam pohoda, klid a super lidi. (Pokud se všeobecně nerozhodnem se nasáčkovat k Lukymu)

file987654321

 jo to vypadá pěkně snad bych mohl jít ale nenašel jsem tady v diskuzi v kolik hodin by se to uskutečnilo  :) :)
Ahoj jsem velký fanda lega stavím co mě napadne

Luky1987

Citace od: Hardegon kdy 08.01.2012, 19:04:15
Citace od: file987654321 kdy 08.01.2012, 18:34:42
Ahoj chtěl bych vědět  kde přesně to je  jako místo,,,,, a ještě  podle těch stránek to je jako já ke místo  ?????

Ještě mají jedny stránky http://www.descafe.cz/

Je to naše tradiční místo. Je tam pohoda, klid a super lidi. (Pokud se všeobecně nerozhodnem se nasáčkovat k Lukymu)

Moje nabídka stále platí, ale museli byste se nějak dohodnout, u baráku mi staví tramvaj 1 a 2 ;)

Hardegon

Místo konání zatím platí Descafé. Pokud ale bude zájem mezi ostatními, můžeme tedy k Lukymu.

Scházeli jsme se vždycky v 18:00 (otvíračku mají od 17:00). U Lukyho by to mohlo být asi i dřív, ať mu tam nestrašíme večer.

Tak je jen na ostatních, jak se vyjádří. Mně vyhovují obě varianty, ale u Lukyho je teď určitě na co koukat a alespon by nepřišel o sraz.

Ojík

Citace od: Hardegon kdy 08.01.2012, 19:04:15
Ještě mají jedny stránky http://www.descafe.cz/

Je to naše tradiční místo. Je tam pohoda, klid a super lidi. (Pokud se všeobecně nerozhodnem se nasáčkovat k Lukymu)

Když jsem při pročítání témat předchozích setkání a po zveřejnění místa konání u tohoto zjistil, že jde o jakousi kavárnu, měl jsem pochybnosti. Po otevření jejich stránky jsem ale pochopil, že to je herní klub, kde přímo jde o takovéhle záležitosti. Takže když je to tu teď znovu navržené - jsem pro, a nebo, pokud mu to vážně nevadí, můžeme k Lukymu.
All work and no play make Jack a dull boy.

Luky1987

Se strašením není problém, moje lepší polovička je v práci do 22:00.
Proběhla by předváděčka Omegy...

Fifo

To Vám závidím že máte také zrazy. My sme v Prešove asi dvaja tak to nemá význam. :(

Hardegon

Citace od: Ojík kdy 08.01.2012, 20:10:19
Když jsem při pročítání témat předchozích setkání a po zveřejnění místa konání u tohoto zjistil, že jde o jakousi kavárnu, měl jsem pochybnosti. Po otevření jejich stránky jsem ale pochopil, že to je herní klub, kde přímo jde o takovéhle záležitosti. Takže když je to tu teď znovu navržené - jsem pro, a nebo, pokud mu to vážně nevadí, můžeme k Lukymu.

Dřív tam prodávali i nějaké LEGO, ale ve městě, kde je "mořelega" to nemá význam. Tak už zůstali jen u deskových her. Ale kluci z obsluhy si vždycky k nám přisednou a rádi se zapojují.

Taky můžeme tohle setkání pojmout spíše jako poznávací, když dorazí tolik nových tváří a třeba v únoru, jestli pozvání bude ještě platit, jít omrknout Omegu k Lukymu.