Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

Anatyt

Citace od: papluh kdy 21.09.2017, 16:02:06
Z Bratislavy tam bežne chodia ľudia, dokonca niektorí to majú ako vedľajší príjem, akurát to nebude za cenu ako v obchode. Plus riziko pošty vrámci SK.

Veľmi správna poznámka! Ako ako napr. pán Jozef z Bratislavy, ktorý MF predával ešte pred oficiálnym uvedením. Ale asi to nikoho nevzrušuje.

charlie2004

Včera jsem nafotil mobilem v Donau. Jestli se někomu bude hodit, tak koukněte jestli je nějaká změna od minule.

https://photos.app.goo.gl/b8Ph9gHvx1sYnCGe2

stmirec

Ahojte. Je tu niekto zo stredného Slovenska (Martin, Žilina), kto by sa pridal na cestu do Viedne ? Chcel by som tam skúsiť vybehnúť, ale sám tam nechcem ísť (náklady na cestu).
Tiež by som sa chcel spýtať. Potrebujem si niečo predtým než tam pôjdem vybaviť ? Zľavovú / zákaznícku kartičku, alebo tak niečo ? Dik.

Chairudo

#213
Další Afol Day sobota 04.11.2017

Kdyby někdo do té doby měl cestu kolem tak prosím o nafocení stěny, třeba stihneme i nějaké objednávky.

Kdo má zájem si zase udělat výlet tak pište, auto 1 jede Olomouc - Brno - Vídeň :)

ještě 2 místa v autě :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Ahoj, jak už jsem se domluvil s Chairudem , cpu se mu do auta z OL směr Vídeň  8)

Chairudo

Tak tedy tým Olomouc Vídeň je kompletní.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

Citace od: Chairudo kdy 22.10.2017, 22:57:22
Tak tedy tým Olomouc Vídeň je kompletní.
Kdo jede prosim pekne ?

Chairudo

Moje maličkost, jojik, skywalker007 a Clermont

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Skyrider

Kdyby ještě někdo chtěl svést, napište

Chairudo

Izabella byla dnes v Donau, děkuji za nafocení stěny.
https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/albums/72157689968028066

Jedeme teď v Sobotu, kdyby jste někdo něco chtěli pište nejpozději do čtvrtka.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Má někdo chuť se během příštích 7-9 dnů podívat do Donau na Lego? Asi budu potřebovat dokoupit nějaké díly.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi

Já bych i mrkl,ale nevím co mají skladem,nakoupil bych ve velkém..

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Slejwid

Taky bych jel, ale záleželo by na datu kvůli práci. A jsem z Brna.

Chairudo

Mě je celkem jedno kdy pojedeme, když to stihneme do 22.11 tak bude k nákupu vánoční dárek.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Pro hromadící se dotazy...
k nákupu nad 65 Euro dostanete tento set
https://shop.lego.com/cs-CZ/Specialni-nabidky-a-propagacni-akce-LEGO?icmp=SW-SHB-DPC-NO-holida-323

a k nákupu nad 125 Euro dostanete tento set + ten první :)
https://shop.lego.com/en-US/D2C-VIP-Set-40178

Dárky nejsou garantované, dávají se dokud je všechny nerozdají.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi


linhi

Vyrazim tento ctvrtek,Jindrichuv Hradec -Viden,asi se nikdo pripojit nechce ze?

Chairudo

Expedice Olomouc- Brno-Vídeň jede v pátek, kdyby jste někdo něco chtěli vzít pište.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

V pátek super nákup, stavili jsme se i do SCS a vyzvedli si všechny možné dárečky >:D
Tady je nová stěna z Donau, kromě toho tam měli i DBG brick 1x2, pearl gold cone 1x1, white cheese slope 1x2, v SCS pak trans green brick round 1x1, purple plate round 1x1, nebo Black antena 3957b
nově ve stěně co mi přišlo zajímavé jsou Black a LBG slope 2x2 - na afol day pod korunku.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Co si tak pamatuji co jsme tam byli spolu před dvěma týdny, tak v Donau to tam je stejné, možná tak dvě položky.
Jak často to mění?
A měli tam zase ten box s mixem co jsme se v tom hrabali  :) nebo to bylo jen na ten Afol day jak říkal?

skywalker007

Ještě měli ve skladu bricky 1x4 LBG.

Chairudo

Citace od: Clermont kdy 19.11.2017, 01:39:49
Co si tak pamatuji co jsme tam byli spolu před dvěma týdny, tak v Donau to tam je stejné, možná tak dvě položky.
Jak často to mění?
A měli tam zase ten box s mixem co jsme se v tom hrabali  :) nebo to bylo jen na ten Afol day jak říkal?

Box s mixem měli v SCS, nabrali jsme si tam po pár stovkách green tile 1x4 a dark green a dark blue brick 1x1.
Těžko říct kdy tam nějaké boxy dávají, musel by ses zeptat v obchodě.

Víc jak 2 položky se změnily, z těch cca 120 co tam je asi 5-10 - taky LBG tile 2x2 jen co si pamatuji.
Stěna se pomaličku obměňuje pár položek měsíčně, o přesném tempu by ses musel pobavit se zaměstnanci.
Důležité je že nají dost jiných dílků vzadu na skladě a něco se dá i objednat - na únor můžeme zas udělat seznam.

Rakouská dálniční známka mi platí do 28.11, kdyby měl někdo chuť si během příštích 8 dní udělat výlet, možná bych tam ještě zajel. 
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont


Pool

Jestli někdo občas jezdí z Prahy do nějakého Lego store a měl by v autě jedno nevyužité místo, tak se rád přidám. Na benzín samozřejmě přispěji  ;)

skywalker007


Clermont

Kurňa kdybych věděl že tam budou zase ty krabice s mixem, tak jsem jel taky  :-[