(cizí) katedrála

Založil Aki, 25.03.2008, 11:08:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Protože již nějaký čas uvažuji na stavbou nějakého církevního objektu, byl jsem touto galerií až zaskočen. Musím říci, že kam se hrabu!


link

Honza D.

To je fakt pěkný. Rozeta se mu IMHO moc nepovedla, ale vitráž je fakt dobrá! A hrobka taky; jen by mohl víc sjednotit barvy - je to záměr, že používá v jedné ploše tak rozdílné barvy kostek?

Lomený oblouk v oknech je také dobrý - a přitom jednoduchý. Netřeba řezat kostky, jak to tady bylo nedávno  :P.
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

zakm

Pri tejto katedrále dosť dobre vidno ako užitočne sa tu dajú použiť zažltnuté šedé  ;D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

nesquick

Má to dost vymakané,ale líbí se mi dost i ten malý kostel :)

Cavelon


Šejmus

Akorát je to až moc přeplácaný... barvy a tak
Fool of a Took!

otaznik


Radek Hejret

Úchvatné! Originální! Vymakané! Vypiplané! ... Ten člověk musí být dost bohatý ...

Frco

mne sa viac paci co ma v tej galerii ta fotka s mlynom a celkovo castou mestskeho opevnenia. Tak nejako si predtsavujem moje castle mesto - v takom velkom meritku.

jida

Tak hezké dílo jsem už dlouho neviděl. :o

stambi

Citace od: Cavelon kdy 25.03.2008, 13:53:39
... a autorom je Štambi2! ;D
něco na tom je, já přece měl taky pokusy o katedrálu a kořeny máme stejné, jen se pohybuju v jiné váhové kategorii kostičkového jmění  ;D