Chyby a zajímavosti v katalozích

Založil blindmelon, 28.02.2010, 00:29:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

blindmelon

Už nějakou dobu jsem přemýšlel, jestli sem takovou věc vůbec dát, ale dnes jsem se přesvědčil, že to má smysl. Původně jsem narazil jen na takovou drobnost v CZ katalogu na rok 2009 a pravděpodobně všude tam, kde je použit stejný obrazový materiál. Konkrétně se jedná o set City hasiči - 7945, všimněte se rozdílu v řešení modrých signálních světel na obou vozidlech mezi hlavní fotkou akční scény a malou fotkou setu vpravo. Pravděpodobně použili fotku předběžného setu u té malé fotky, soudě podle fotek reálné stavebnice na BL (set nevlastním). Musím ovšem říct, že to řešení z menší fotky se mi líbí víc.

Impulzem, proč jsem se rozhodl napsat toto téma však bylo, když jsem se v aktuálním katalogu (2010) dočetl, že Čelní nakladač 8265 má naviják, snižovatelný podvozek a PF LEDky.  ;D
Hezký den, Blindmelon

Matošo

no jo, to jsem si nevšim. A přitom je to u obou aut ... I řidič je jiný.

Anatyt

#2
Citace od: blindmelon kdy 28.02.2010, 00:29:57
Impulzem, proč jsem se rozhodl napsat toto téma však bylo, když jsem se v aktuálním katalogu (2010) dočetl, že Čelní nakladač 8265 má naviják, snižovatelný podvozek a PF LEDky.  ;D

Tak to máme na Slovensku asi iný katalóg.
A čo sa týka toho setu 7945 v katalógu 2009, tak sú tam samozrejme aj iné rozdiely.