Zkušenosti s 8366 (RC Supersonic)????

Založil multicomp, 26.08.2005, 15:15:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

multicomp

Ahoj všem.  Má tu někdo zkušenosti s RC Supersonic (8366)? Je to dobrá stavebnice? Funguje auto dobře? Jak dlouho vydrží na jedny baterie? Je motor dostatečně silný? Malý nebo velký rejd řízené nápravy? Půjde motor a přijímač naimplementovat do vlastních modelů? Jak velký má vysílač dosah? A další negativní či pozitivní zkušenosti....?
Děkuji moc.    Jarek, Olomouc

Jiri J.

Citace od: multicomp kdy 26.08.2005, 15:15:22
Ahoj všem.  Má tu někdo zkušenosti s RC Supersonic (8366)? Je to dobrá stavebnice? Funguje auto dobře? Jak dlouho vydrží na jedny baterie? Je motor dostatečně silný? Malý nebo velký rejd řízené nápravy? Půjde motor a přijímač naimplementovat do vlastních modelů? Jak velký má vysílač dosah? A další negativní či pozitivní zkušenosti....?
Děkuji moc.    Jarek, Olomouc

Mám zkoušenosti. Je to dobrá stavebnice ale Dirt Crusher-viz www.peeron.com je lepší o 100% na ježdění. Funguje dobře-je dost rychlá. Na nabíjecí 2100mAh od GP klidně víc jak 30min (asi 30-45min). Motor je dost silný. Hrooooozně malý rejd. Půjde, ale motory nejdou uchytit za klasické lego kostky s dírami ale pouze za liftramy (jenom díry bez čudlů nahoře), implentace viz Mobile Crane na www.peeron.com. Asi 10-15m. Proč to chceš vědět, chceš si to koupit (už se nevyrábí)??? Negativum-nejde s ním jezdit venku-to jde pouze s Dirt Crusherem- viz moje recenze na www.sweb.cz/seifrob v sekci recenze, úplně nahoře.

stambi

já ho mám, akumulátory 2600mAh vydrží sotva půl hodiny, je to rychlý, silný, třístavový signál, špatný rejd i dosah, špatný je že je na stejným zdroji přijímač i motory, první stavebnici jsem musel reklamovat kvůli dosahu 1m :-) lepší implantovat vysílač na 48MHz z nějaké neLego stavebnice (za osminovou cenu) a za ušetřené peníze koupit staré techniky...
blíže moje recenze http://stambi.wz.cz/lego/lego.htm

štambi