Levné Lego

Založil tazzy, 20.07.2005, 15:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tazzy

Na Shop at Home jsem nasel balik tri vagonu Santa Fe za $39,99 coz je plus minus 1000Kc  neni to nejake divné, kdyz u Legacka stoji jeden 1500Kc??? (mimiochodem stara Santa Fe lokomtiva tam stoji taky 39,99)

KLF

No vidis... keby si si to lepsie pozrel, zistil by si, ze to nie su 3 kusy, ale iba jeden kus. ;P
Terminated.

myth

A keby si si to ešte lepšie pozrel tak by si zistil že to je US cena a vôbec by si ju nebral za porovnaváciu hodnotu s našimi cenami. ;)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

tak snad jen jednu pripominku...

z toho setu se daji postavit 3 ruzne vagony, ale najednou jen jeden.

a druhou: do nemecka to stoji 40 euro, a legacek je nemuze vozit zadarmo

konec diskuse

Micho

Mňa len súprava SantaFe - 4 vagóniky plus 1 klasika lokomotíva vyšla skoro 10.000,-Sk, dajme tomu nejakých 7.600,-Čk. A neľutujem, je nádherná ....  ;)

chadzi

bah desitka uz je moc, radsi koupim 3 metrolinery, nebo 7750 + 4 12v vagony, to je aspon masinka

Micho

Je jasné, že to nie je málo. Na ďalšie SantaFe sa už nechystám. Ale majú pre mňa aj vyššiu hodnotu a nikdy neľutujem, čo spravím.

Citace od: chadzi kdy 22.07.2005, 07:59:03
bah desitka uz je moc, radsi koupim 3 metrolinery, nebo 7750 + 4 12v vagony, to je aspon masinka

To je tiež určite dobrá voľba. Sú to pekné veci.

Metroliner mám, je nádherný, ale keď ho ja porovnávam zo SantaFe súpravou, vyhráva mi o niečo SantaFe.  ;)  Snáď to C32 prežije.   ;)


Colonel32

Citace od: chadzi kdy 22.07.2005, 07:59:03
bah desitka uz je moc, radsi koupim 3 metrolinery, nebo 7750 + 4 12v vagony, to je aspon masinka

7750? ty ses ale drsnej maser  ;D