Společný projekt: Sousedé

Založil Petronel, 29.10.2014, 22:58:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Marty713

Jak jsem před okamžikem reagoval na město z modulárů:

Za mě bohužel ne :(
Vše co mám na Lipně při bourání osobně balím a půjčené dílky vracím. Mám tam jen jeden byt, což by neměl být problém nahradit, ale musím předeslat, že jsem půjčoval na poslední chvíli i dílky na střechu (3ks slope brick 2x8, 6ks slope brick 2x2), které proto bude třeba rovněž nahradit :-\

Hardegon

Kromě pokoje pro zlatáka můžu poslat dál.

papluh

Ja som za.

Tak výhoda modulárnosti je, že sa dá poskladať aj menšia verzia.

matka

Za mě ano - může to putovat dál.
Paní na Žlutém hradě

Aki

Citace od: Marty713 kdy 08.07.2015, 18:37:54
Jak jsem před okamžikem reagoval na město z modulárů:

Za mě bohužel ne :(
Vše co mám na Lipně při bourání osobně balím a půjčené dílky vracím. Mám tam jen jeden byt, což by neměl být problém nahradit, ale musím předeslat, že jsem půjčoval na poslední chvíli i dílky na střechu (3ks slope brick 2x8, 6ks slope brick 2x2), které proto bude třeba rovněž nahradit :-\
Pokud máš půjčené díly ještě od někoho jiného než ode mne, tak chápu, v opačném případě na ně já nespěchám a klidně to můžeš poslat dál. Navíc ti mohu bez problémů nahradit i ty střešní díly.  ;)

Mé střešní moduly klidně dál použijte.

honzicek22

S Brnem žádný problém nemám ;)

Kuba

Nemám tedy problém svou místnost půjčit, když do Brna stejně pojedu :)

davroman

Naše 3 moduly sousedů mohou cestovat do Brna, nemáme s tím problém.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

yanice


VocucBat

Za mě ano a doufám že i za sestru...

Mrs.Tygris

za mě také ano,budu mít místnosti více méně doma =D

Puclik

Jsem pro aby se Stará Singrovka a Podomní prodejce podívali do Brna  :)

danyboy


milanv

Samozřejmě jsem pro - vždyť by to byla škoda rozebírat tak brzo :)

Takže za mě souhlas s Brnem a nabízím k tomu pomoc s transportem včetně rozebrání a znovusložení.
Zkrátka: můžeš se mnou zase počítat.
Pán na Žlutém hradě

yoshimaka

Souhlas se stěhováním do Brna - pokud bude chybět nějaký modul, tak něco ještě spachtím - třeba pokoj spáče nebo rekonstrukci (právě u nás probíhá, tak mám inspiraci)
Lust och fägring stor

Chairudo

Citace od: yoshimaka kdy 08.07.2015, 22:26:27
Souhlas se stěhováním do Brna - pokud bude chybět nějaký modul, tak něco ještě spachtím - třeba pokoj spáče nebo rekonstrukci (právě u nás probíhá, tak mám inspiraci)
můžeš to třeba spojit s havárkou vodovodního potrubí ;D (jen simulace)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Martins


Sihaja

Ano, mohou putovat do Brna

BlueRose


HD

#409
Ach jo, je mi to líto, ale budu trhat partu - neuvážené využití skoro celé sbírky LBG dlaždic na podlahu (ale nelituji, že jsem je použil, stálo to za to) mi znemožňuje zahlazovat study na soukromých projektech :(
Do konce Lipna vydržím, ale do března je to na mě bohužel dlouho.  :(
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Atom

Já bohužel ne. Musím kamarádovi  už vrátit nějaké díly :'(

davroman

Citace od: Atom kdy 17.07.2015, 10:53:36
Já bohužel ne. Musím kamarádovi  už vrátit nějaké díly :'(

O jaké díly se jedná? Třeba dokážeme společně pomoci, abychom sousedy "udrželi" pohromadě.
PS: Pošli mi případně seznam přes SZ, kouknu co mám doma.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Hacislav

Já jsem pro, mé místnůsky klidně mohou pokračovat do Brna.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Ad dílky: to samozřejmě potká většinu z nás. Já už musel také znova koupit některé díly, co mám v Sousedech, abych měl na další projekt. Ale, a to myslím bez pochlebování: vaše díla mají mnohem větší cenu než těch pár dílů. A jejich role v celku (domě) ještě vyšší. Takže, ačkoliv nejsem Petronel, vás zkusím poprosit, jestli byste to taky nevymysleli (kde si za rozumný peníz dokoupit). Např. LBG tiles jsem dokupoval taky...
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Nechci vás nutit do další výstavy, faktem je ale, že pokud bude tolik odpadlíků, nemá cenu to stěhovat a byla by to škoda.
Kvůli systému uspořádání, "zasedacímu pořádku" a propojenosti jednotlivých místností se nedá bytovka jednoduše třeba o řadu zkrátit.
To znamená, že jako jedinou schůdnou možnost vidím tu, že ti co již nechtějí / nemohou místnosti umístit na další výstavu budou muset být nahrazeni novým okýnkem. (šance pro Sihaju, MilanV a možná ještě někoho, kdo předtím neuplatnil svůj rezervní modul.  ;D )
Ale prosím: pokud to alespoň trochu jde a můžete těch pár dílků ještě na čas postrádat, tak prosím netrhejte naší dobrou partu a umožněte, aby tento náš projekt viděli i na jiném konci republiky. ;)

papluh

Chcelo by to zosumarizovať, kto môže a kto nie, napr prefarbením (kópie) tých plánikov z prvého príspevku.

Myslím, že tá modularita tam stále je a 100%ná odladenosť a náväznosť stačí na premiéru v Lipne. Návštevníci v Brne podľa mňa ocenia aj keby tam boli 2/3ny miestností.

jetaM


HD

Tak jo, vydržím to ještě přes jednu výstavu - s přesunem do Brna, i přes svou předchozí nejistotu, nakonec souhlasím. (alespoň mám sám pro sebe důvod dokupovat :D )
(předchozí komentář jsem škrtl)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Petronel

Citace od: papluh kdy 20.07.2015, 19:08:13
Chcelo by to zosumarizovať, kto môže a kto nie, napr prefarbením (kópie) tých plánikov z prvého príspevku.
Neboj, přesně toto je v plánu.

Citace od: papluh kdy 20.07.2015, 19:08:13
Myslím, že tá modularita tam stále je a 100%ná odladenosť a náväznosť stačí na premiéru v Lipne. Návštevníci v Brne podľa mňa ocenia aj keby tam boli 2/3ny miestností.
Není to tak lehké jak to vypadá. Hodně místností je propojených mezi sebou, třeba i s rohovou a nemůžou se jentak někam přesunout. Nechtěl bych to tak komplikovat, už i kvůli popiskám, které jsou dané.
Ale uvidíme jak to ve výsledku dopadne. Potřebujeme co nejrychleji odpověď od všech sousedů.

tomas.