9. Pražská lego pub hospoda

Založil peter, 28.10.2006, 12:57:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kdy se sejdeme nyní?

24. listopadu 2006
0 (0%)
1. prosince 2006
3 (12.5%)
8. prosince 2006
21 (87.5%)

Celkem hlasů: 24

Propojené události

Colonel32

s definitivni platnosti jsem nucen ze zdravotnich duvodu odrici svoji ucast na hospode (a tim i prvnim zavodu v trucktrialu), a prestoze tim zrejme prijdu o moznost zvitezit v poharu, bylo by z me strany sobecke a nezodpovedne mezi vami nekolik hodin sirit svoje bacily.

TomG

Citace od: Colonel32 kdy 07.12.2006, 14:45:48
s definitivni platnosti jsem nucen ze zdravotnich duvodu odrici svoji ucast na hospode (a tim i prvnim zavodu v trucktrialu), a prestoze tim zrejme prijdu o moznost zvitezit v poharu, bylo by z me strany sobecke a nezodpovedne mezi vami nekolik hodin sirit svoje bacily.

Tak doufame, ze priste doneses nejaky poradny truck :)
Only the best can survive.

peter

Citace od: Colonel32 kdy 07.12.2006, 14:45:48
... a prestoze tim zrejme prijdu o moznost zvitezit v poharu

Jsem si jist, že nepřijdeš. Celkem se jede šest závodů a tak v těch zbývajících pěti můžeš získat spoustu bodů a být ještě s velkým přehledem první ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ravenhorn

Já přinesu nějakej ten mix dílečků na rozebrání. Určitě se zase někdo najde kdo si něco vybere. :-)  něco pro město a něco možná pro piráty.  :P
Castle, Pirates a Star Wars.

Piere

Tak se na vás taky přijdu konečně podívat.

Peetrs

Citace od: Ravenhorn kdy 07.12.2006, 16:42:31
Já přinesu nějakej ten mix dílečků na rozebrání. Určitě se zase někdo najde kdo si něco vybere. :-)  něco pro město a něco možná pro piráty.  :P

I já jsem se rozhodl následovat tvého příkladu a přinesu nějaké plonkové dílky, třeba se to někomu bude hodit.  ;)

Petrjr

Citace od: Ravenhorn kdy 07.12.2006, 16:42:31
Já přinesu nějakej ten mix dílečků na rozebrání. Určitě se zase někdo najde kdo si něco vybere. :-)  něco pro město a něco možná pro piráty.  :P
A já Ti přinesu to, co už Ti od minulé hospody předávám  :-[