Severský slet

Založil LukaMull, 18.11.2016, 14:40:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

LukaMull

Zdravím ve spolek, jsem tady poměrně nově a tak mě napadlo zaptat se kolik lídí je tady z Liberce a okolí, popř. jestli by byl zájem se někdy sejít v někdě u piva, pokecat, seznámit se a tak.  8)

hawran

Bricks Forever!

LukaMull

Buď jsme tady ze severu jen 2, nebo na to všichni kašlou  >:( ;D ;D

Tomik

Já můžu naprášit pouze Petronela, ten bydlí přímo v Liberci. ::) Nikoho dalšího od tamtud neznám. Jen tak, aby bylo jasno, já jsem z Prahy.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Petronel

V Liberci jsme tři aktivní stavitelé/vystavovatelé.
Vidíme se však spíš jen když někdo někomu něco předává (např. na výstavu). Organizovat slet už jsem vzdal.  ;D
Teď ani není vůbec čas...
Stejně nejsme takový ty typy na vysedávání u piva. Promiň. :)
Ale určitě se domluvíme na nějakém setkání nebo společné cestě, pokud něco pořádného postavíš a budeš se chtít účastnit nějaké další výstavy.  ;)

LukaMull

Citace od: Petronel kdy 22.11.2016, 19:23:45
V Liberci jsme tři aktivní stavitelé/vystavovatelé.
Vidíme se však spíš jen když někdo někomu něco předává (např. na výstavu). Organizovat slet už jsem vzdal.  ;D
Teď ani není vůbec čas...
Stejně nejsme takový ty typy na vysedávání u piva. Promiň. :)
Ale určitě se domluvíme na nějakém setkání nebo společné cestě, pokud něco pořádného postavíš a budeš se chtít účastnit nějaké další výstavy.  ;)

Dobrý nic se neděje, myslel jsem že vás aktivních tady bude víc, no nevadí :D myslím že se někdy v budoucnu potkáme, chtěl bych se začít věnovat stavněí vlastních věci pomalu, tak snad se něco na nějákou výstavu dostane :)