5. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 12.03.2006, 18:28:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

čas a místo

před Velikonocemi 7. 4.
před Velikonocemi 14. 4.
po Velikonocích 21. 4.
po Velikonocích 28. 4.
jiné datum - navrhnu
uzavřená společnost - restaurace s dobrým jídlem a pitím
uzavřená společnost - hospoda - stačí utopenci, klobása, ... a dobré pití
místo konání - je mi to jedno
datum konání - je mi to jedno

Propojené události

peter

Citace od: Jarmila kdy 18.04.2006, 11:59:43
Citace od: Leguán kdy 18.04.2006, 11:44:15
Pokud chcete ušetřit 20% ze své útraty, můžete si vytisknout a vystřihnout kupón z jejich stránek :)

Jo, ale podmínkou je být pojištěn u Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra.
Kdo je pojišťencem ZPMV, bude platit za všechny. :D

No já nevím, ale já tu jejich větu "Jste-li pojištěni u Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra, máte nárok na slevu 20% a nebo při předložení slevového kupónu." chápu tak, že s tím kupónem má tu slevu kdokoliv :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shi-So

Taky to tak chapu ,jeste musime doufat ,ze to tak budou chapat i oni :D

Jarmila

Jo, asi budeš mít pravdu. Nějak mi slábne zrak nebo co.  >:D Ten kurs rychločtení asi nebyl to pravé ořechové pro mne.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Doufám, že tam budete dlouho, já dorazím asi až kolem 20:30, možná ještě o chvilku později.

Jarmila

A jsem zvědavá, s čím nás tentokrát Peter překvapí.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

Citace od: Jarmila kdy 18.04.2006, 13:36:19
A jsem zvědavá, s čím nás tentokrát Peter překvapí. ;D

Neboj, myslím, že teď Vás všechny opravdu překvapím >:D >:D >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: peter kdy 18.04.2006, 13:40:34

Neboj, myslím, že teď Vás všechny opravdu překvapím >:D >:D >:D
Že by tentokrát nebylo nic?  ;D

Cavelon

Citace od: otaznik kdy 18.04.2006, 15:42:10
Že by tentokrát nebylo nic?  ;D

Aj mňa to napadlo, že Vás tentokrát možno prekvapí tým, že ničím neprekvapí... ;D >:D

betakaroten

Tak pozor, bylo slíbeno překvapení... a to si znamenám! Nejspíš totiž přijde i médium... ;D

muzzo

Bych řekl, že pan Kostka chce vidět i výtvory od jiných členů srazů než jen od Petera. Takže kdo najde odvahu konfrontovat svůj výtvor s tím co postaví Petr? ;D

Jarmila

Mám taky překvapení.
Syn chce pozvat kamarády na víkend a oslavit s nimi odložený svátek a návrat z ciziny. Mělo se to konat již před týdnem, ale znáte děti. Někde něco stláskají a pak je jim nevolno. Takže oslava byla zrušena a odložena.
Tento víkend má být hezky. Mám naději, že dětičky vydrží řádit venku a vnitřek domu přežije bez větších nehod.  ;D
Tak to tentokrát bude beze mne.  :'( Pokud nenastane nějaká jiná změna.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

Citace od: muzzo kdy 18.04.2006, 23:49:18Bych řekl, že pan Kostka chce vidět i výtvory od jiných členů srazů než jen od Petera.

Je to tak. Na tento sraz opravdu nic nechystám a na nějakou dobu bych rád toto žezlo předal někomu jinému. Ostatně můj původní plán, proč jsem na srazy zatím vždy něco přinesl byl, aby se i ostatní nebály své výtvory přinést. Do té doby to podle mě nebyl ten správný sraz. Myslím si, že náš sraz se stává srazem, když se objeví i nějaké ty MOCy a ne jen, že se více méně najíme a vyhandlujeme nějaké ty sety či dílky. Proto jsem se snažil udělat ten první krok.

Bohužel s odstupem času mám trochu obavu, že jsem udělal jednu zásadní chybu. Vždy jsem donesl, něco na čem jsem si dával opravdu záležet, takže modely byly trošku větší. Trochu mi ale teď připadá, že se mnozí třeba zalekli a bojí se přinést něco menšího. Myslím si, že o velikosti to vůbec není. Proto pokud mohu, tak Vás všechny žádám, kteří na srazy chodíte, nebo se teprve na nějaký náš sraz chystáte, nebojte se a pokud doma máte cokoliv, co jste vytvořili, tak to vemte sebou a pochlubte se. :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Leguán

Citace od: peter kdy 19.04.2006, 10:50:36
Vždy jsem donesl, něco na čem jsem si dával opravdu záležet, takže modely byly trošku větší. Trochu mi ale teď připadá, že se mnozí třeba zalekli a bojí se přinést něco menšího.

Máš bohužel, alespoň v mojem případě, pravdu. Vedle tvých staveb bych si s mými MOCy připadal jak chudák.

Jenže i když ty nic nepřineseš, tak stejně nechci být jediný kdo tam něco vezme. Chtělo by to vymyslet nějakou motivaci, která by lidi přinutila něco přinést, ale zároveň je neodradila přijít.

Např. hlasování o nejhezčí MOC - kdo vezme MOC, dá 20 Kč do banku, kdo nic nepřinese, dá 50 Kč. Bank vyhraje nejhezčí MOC určený hlasováním. Nebo tak něco...

Dickie

hm, to by lidi neodradilo přijít jen tehdy, kdybys kasíroval pětistovkou ty, kdo nedorazili...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Leguán

Souhlasím s Peterem že by bylo daleko krásnější moci si prohlížet nějaké MOCy. I kdyby byly nic moc.

Kdyby se ty částky zvolily rozumně... Já bych klidně 50 Kč za možnost naživo si prohlídnout 20 MOCů dal. Částka co nikoho neodradí by šla určit hlasováním tady na fóru.

V hospodě by pak každý účastník by dostal třeba 3 hlasovací lístky (klidně je vytisknu) a ty by dal k MOCům. Vítěz by dostal půlku banku, druhý 30%, třetí 20%.

Je někdo proti? ;)

corelxt

vazeni pratele, tak to s nejvetsi prsti vypada, ze v patek nedorazim..
bohuzel jsem zdravotne indisponovan, takze se na vas budu tesit snad na pristim.

betakaroten

Navrhuju:
účast & MOC -> bez ztráty květinky
účast bez MOCu -> platit, platit!

otaznik

Citace od: betakaroten kdy 19.04.2006, 20:19:31
Navrhuju:
účast & MOC -> bez ztráty květinky
účast bez MOCu -> platit, platit!
Souhlasím, ale až od příště.

niessnet

No nevim, vzhledem k tomu, že sem z Lega ještě nic kloudného nepostavil (pokud nepočítám své dětské kousky), tak bych asi podle těch vašich záměrů jen platil a platil....  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

betakaroten

Kloudnost není podmínkou 8)

niessnet

Citace od: betakaroten kdy 19.04.2006, 22:43:16
Kloudnost není podmínkou 8)
Já vim, ale musel bych se stydět, kdybych tam přinesl ty sprskaniny, co sem stavěl jako malej.
Navíc veškerý moje Lego je součástí nějakýho setu - nemám žádný samostatný kostičky (mimo náhradních), takže nemám z čeho stavět.   :'(  A rozebírat sety se mi nechce, když je mám dnes a denně vystavený na policích.
Časovej deficit v předmaturitním období do toho už ani nezapočítávám.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Hansel

#111
Citace od: niessnet kdy 19.04.2006, 22:50:19
Časovej deficit v předmaturitním období do toho už ani nezapočítávám.

Vítej v klubu 8) Už jsem si do června zakázal stavět...
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

niessnet

Citace od: Hansel kdy 19.04.2006, 22:58:55
Citace od: niessnet kdy 19.04.2006, 22:50:19
Časovej deficit v předmaturitním období do toho už ani nezapočítávám.

Vítej v klubu 8) Už jsem si do června zakázal stavět...
Já sem si zase zakázal do maturity nákup Lega....teda ještě mimo jednoho kousku, pokud se poštěstí  ;D
každopádně nemůžu teď začínat s žádnou činností, která vyžaduje hodně času, jinak bych se taky mohl po neúspěšné maturitě i s Legem odstěhovat na ulici...
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

otaznik

BTW: byly by super zase cedulky se jmény jako minule!

betakaroten

Niessnet, Hansel: Lidi, co blázníte? Tohle fórum jsem objevil o svaťáku před svou maturitou... a i teď stavím hlavně v době, kdy mám něco psát nebo se učit. Prostě Lego pomáhá soustředění. ;D

Dickie

No jo, když v současné době se u nás stavěj jedině MOC typu "6 duplo kostek, jakkoli, on to stejně hned rozebere"...
velký lego mám pečlivě uklizený, mládě je žvýkač a zahazovač. a mimo jeho dosah si to rozložit nemůžu, máme malej byt...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

niessnet

Citace od: betakaroten kdy 19.04.2006, 23:18:41
Niessnet, Hansel: Lidi, co blázníte? Tohle fórum jsem objevil o svaťáku před svou maturitou... a i teď stavím hlavně v době, kdy mám něco psát nebo se učit. Prostě Lego pomáhá soustředění. ;D
Souhlasim, Lego pomáhá soustředění, ale soustředění zase jen na Lego.  ;D
Kdepak, Lego je strašnej žrout času. Není den, abych svou sbírku na poličce nějak nepřerovnal.
Ale už radši nebudu uhýbat od tématu.Takže zpátky.
Tím placením by se z nošení MOCů na sraz stala podle mě taková nechtěná povinnost.

Mimochodem, jmenovky by se opravdu hodily, posledně to byl výbornej nápad. A pokud nás bude zase o něco víc...
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Leguán

Myslím že spousta lidí (já určitě) bych se ráda podívala i na neMOC, tj. na nějaký pěkný oficiální sestavený set nebo něco postavené podle Brickshelfu. Přece jenom fotka a realita je docela rozdíl.

mph1

Citace od: otaznik kdy 19.04.2006, 23:17:12
BTW: byly by super zase cedulky se jmény jako minule!

To jo, ale ja vstupne platit nehodlam a do patku zadny MOC nestihnu (teda - neco bych stihl, ale urcite by to nestalo za to tahnout to do Prahy ;D). Takze si je vytisknete sami ;D

Jinak: Platit vstupne na sraz v hospode :-\ - lidi lidi...

MildaPajda

Pruser jako blazen.... 21.4. jsem nekde v Jizerkach...
uz mam zaplacenej raft na jarni Jizere... uuuaaa...:(
to me mrzi!... :(
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)