5. Pražská lego pub hospoda

Založil Jarmila, 12.03.2006, 18:28:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

čas a místo

před Velikonocemi 7. 4.
před Velikonocemi 14. 4.
po Velikonocích 21. 4.
po Velikonocích 28. 4.
jiné datum - navrhnu
uzavřená společnost - restaurace s dobrým jídlem a pitím
uzavřená společnost - hospoda - stačí utopenci, klobása, ... a dobré pití
místo konání - je mi to jedno
datum konání - je mi to jedno

Propojené události

Jarmila

Piště návrhy na místo uskutečnění 5. Lego pub hospody.
Rozmyslete si datum konání.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Myslím, že by bylo fajn si trochu ujasnit očekávání...
Mně třeba daleko víc vyhovoval Rudolf než Kladivo, protože se tam dalo normálně najíst, zatímco požadavky na druh a cenu piva nemám. Počítám ale, že někdo má nároky právě opačné. Jde o to, jestli shánět spíš restauraci, nebo raději hospodu.

Pokud byste byli radši pro restauraci, mám možná pár tipů, i když bych je raději ještě ověřila, než je sem napíšu. V hospodách se ovšem neorientuju...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Shi-So

No ja traba preferuju spis to druhe (pivo ;D),
ale vzhledem k tomu ,ze tam bylo docela dost "cvrcku" tak si myslim ,ze restaurace je vhodnejsi ,hlavne vzhledem k nizsi zakourenosti.... ;)

Raistlin M

Mě rozhodně oslovuje víc kompletnější nabídka. Dobré pivo mají leckde a kupříkladu nabídka k jídlu: klobása...klobása...utopenec...klobása.........., jako v Kladivu je dost zoufalá. Nejdeme tam chlastat, ale příjemně posedět. Jsem pro restauraci. U Rudolfa to bylo slušné, jen škoda, že perzonál tam je z horních deseti tisíc, neboť odmítal udělat kšeft. Já při svém splávku jsem tam udělal dvě Plzně. ( Objednal 3, ale dohromady tak jednu mi vypila Llevelyn, bo jí taky nestíhali obsluhovat) Víc jsem si objednat nedostal možnost a ty dvě kyselý rebeky na baru jsem se neodvážil obtěžovat. Taky dostali jen dvě kačky tringelt. ;D

Colonel32

me zase na tom jit posedet do hospody neprijde nic divneho, prakticka zkusenost ukazala, ze deti jsou previti vsude (chudak strejda Muzzo), na klobasach a utopencich nevidim nic spatneho, ale kdyz me obsluhuje nekdo, kdo se tvari, jako ze to dela za trest, tak to mi tu naladu dokaze zkazit vic nez cokoli jineho.

Raistlin M

On je možná problém v té definici, co je hospa a co restaurace. Vlastně jsem to myslel tak, že přivítám větší nabídku jídel. Jinak je mi jedno, kde to bude. Preferuji solidní dostupnost do centra a příjemný personál. ;)

Dickie

Citace od: Raistlin M kdy 12.03.2006, 20:28:40
On je možná problém v té definici, co je hospa a co restaurace. Vlastně jsem to myslel tak, že přivítám větší nabídku jídel. Jinak je mi jedno, kde to bude. Preferuji solidní dostupnost do centra a příjemný personál. ;)

ta definice byla pravda velice hrubá. já jsem jen chtěla rozlišit, kdo by měl radši větší výběr jídel než nabídku piva na patnáct způsobů...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Petrjr

Ahojky.
U volby data mi chybí políčko "kdykoliv - je mi to jedno"
A u místa konání bych uvítal také jednu možnost navíc ... "tam, kde to bude větší"

Já vím, zase chci nějaké specialitky  ;)


Jarmila

Citace od: Petrjr kdy 13.03.2006, 06:13:19
Ahojky.
U volby data mi chybí políčko "kdykoliv - je mi to jedno"
A u místa konání bych uvítal také jednu možnost navíc ... "tam, kde to bude větší"

Já vím, zase chci nějaké specialitky  ;)



Přidáno políčko na datum konání - je mi to jedno.
A velikost se bude samozřejmě brát v úvahu. Jenže dopředu přesně nevíš, kolik lidí přijde.

A specialitky si vybereme z jídelního lístku.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

Citace od: Jarmila kdy 13.03.2006, 06:20:42
Přidáno políčko na datum konání - je mi to jedno.
Díky, hned jsem ho využil.

Citace od: Jarmila kdy 13.03.2006, 06:20:42
A velikost se bude samozřejmě brát v úvahu. Jenže dopředu přesně nevíš, kolik lidí přijde.
Tak tady můžeme nezávazně napsat, kdo se hlásí. Samozřejmě, že to asi bude záviset na datu konání, ale i dle předběžného zájmu se dá něco odhadnout. Minimálně maximální počet. Fuj, to je tedy věta  >:D , snad bude pochopena.

Citace od: Jarmila kdy 13.03.2006, 06:20:42
A specialitky si vybereme z jídelního lístku.  ;D
Jo jo, také jsem volil restauraci :P

P.S.: Předběžně se hlásí nějaký Petrjr, že dorazí.  ;D

MildaPajda

Ahoj, pokud byse osazenstvo shodlo na terminu ktery bude vyhovovat i me, tak navrhuju dejvickou hospodu "U Pětníka"
Adresa: Lotyšská, Pha 6, tramvají č. 8 teměř před hospodou, nebo krtkem A a 5minut pěšky....
Svuj webík nemaj, ale tady je nějaké hodnocení.
http://hz.malenek.cz/zobraz.php?rec=108
Rezervaci jsem schopen zajistit v salonku...cca 20 lidůch
Jídlo podle mého MOC dobré. Pivo: Plzeň 12, Staráč 10, Granát...
Maji i studenou kuchyni...
Vždycky jsme tam byli spokojeni...
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

peter

Citace od: MildaPajda kdy 13.03.2006, 10:45:44
... Rezervaci jsem schopen zajistit v salonku...cca 20 lidůch ...

Teď jde o to, jestli skutečný počet je nad 20 a nebo pod. Protože teď ten poslední sraz byl také v salonku pro 20 lidí a "bohužel" to bylo málo. Pokud by to bylo méně nebo stejné, tak bych asi zvolil opět Rudolfa, protože kuchyně byla opravdu vynikající a míra zakouřenosti, byla také velmi malá.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: peter kdy 13.03.2006, 11:02:04
Citace od: MildaPajda kdy 13.03.2006, 10:45:44
... Rezervaci jsem schopen zajistit v salonku...cca 20 lidůch ...

Teď jde o to, jestli skutečný počet je nad 20 a nebo pod. Protože teď ten poslední sraz byl také v salonku pro 20 lidí a "bohužel" to bylo málo. Pokud by to bylo méně nebo stejné, tak bych asi zvolil opět Rudolfa, protože kuchyně byla opravdu vynikající a míra zakouřenosti, byla také velmi malá.

Tak některý z Pražáků udělejte průzkum a prorovnejte kvalitu kuchyně. Ale předem říkám, že Milda-Pajda má moji důvěru a klidně půjdu do hospůdky, kterou vybere.
V každé se něco najde, nějaká piha na kráse.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

No pokud to zas vyjde na nejaky patek odpoledne, tak se muze opet stat, ze zrovna ten vikend nebudu v  Praze.
Only the best can survive.

peter

Vzhledem k tomu, že se nás na každém srazu zatím vždy sešlo víc než na tom předešlém (vždy o cca 5-6 lidí), tak bude pomalu dost velký problém nacházet hospůdky s tak velkými salónky. Myslím, že již brzy si budeme muset pro naše setkání rezervovat hospůdky a restaurace celé.

Ještě malá prosba. Kdokoliv budete nějaké to místo pro sraz rezervovat, tak jej prosím rezervujete, třeba na heslo Kostky a ne na své jméno. Nestane se tak, jako v posledním případě, že obsluha absolutně netušila o co jde, když se řeklo, že tu má být zamluven salonek pro sraz fóra Kostky či něco podobného ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: TomG kdy 13.03.2006, 11:13:08
No pokud to zas vyjde na nejaky patek odpoledne, tak se muze opet stat, ze zrovna ten vikend nebudu v  Praze.

Na to se dá odpovědět jen, aby jsi si prostě udělal čas, tak jako si ho dokáží odělat i ostatní >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Dickie

Když se scházíme s holkama, podnik se vždycky rezervuje na jednu a tu samou fiktivní osobu. Už je to taky taková tradice sama o sobě...

Tak že bychom vždycky zamlouvali salónek pro pana Kostku?  >:D

A jinak do Dejvic bych nedorazila, tam s kočárkem prostě nepřestoupím...
Leda by už mladej natrvalo přesídlil do golfek, což v tuto chvíli nejsem schopná předjímat...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jarmila

Citace od: Dickie kdy 13.03.2006, 11:21:59
Když se scházíme s holkama, podnik se vždycky rezervuje na jednu a tu samou fiktivní osobu. Už je to taky taková tradice sama o sobě...

Tak že bychom vždycky zamlouvali salónek pro pana Kostku?  >:D

A jinak do Dejvic bych nedorazila, tam s kočárkem prostě nepřestoupím...
Leda by už mladej natrvalo přesídlil do golfek, což v tuto chvíli nejsem schopná předjímat...

Dala by se domluvit schůzka na místě pro Tebe dostupném a pak Ti po cestě pomoci. A ani tramvaj není řešení?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

MildaPajda

Citace od: Dickie kdy 13.03.2006, 11:21:59
A jinak do Dejvic bych nedorazila, tam s kočárkem prostě nepřestoupím...
Leda by už mladej natrvalo přesídlil do golfek, což v tuto chvíli nejsem schopná předjímat...

Netrvam na dejvicich, jen je to hospa o ktere vim, ze dobre varej a maji dobry pivo...  ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Dickie

Citace od: Jarmila kdy 13.03.2006, 11:23:51
Citace od: Dickie kdy 13.03.2006, 11:21:59
A jinak do Dejvic bych nedorazila, tam s kočárkem prostě nepřestoupím...
Leda by už mladej natrvalo přesídlil do golfek, což v tuto chvíli nejsem schopná předjímat...

Dala by se domluvit schůzka na místě pro Tebe dostupném a pak Ti po cestě pomoci. A ani tramvaj není řešení?

spíš jde o cestu zpátky, když zohledním, jak dlouho to pojedu a kdy musí mladej do vany...

tramvaj je fajn, jede mi přímo na bus, kterým musím domů, ale jede to přes celou Prahu, to je metro o dost rychlejší (až na ten non-kočárek-friendly přestup)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

muzzo

Já už o ní taky slyšel a prej je dobrá, takže proč Mildovi nevěřit. Rudolfa jsem zamlouval telefonicky a proto jsem to rezervoval na své jméno, protože to tam až do téhle akce mělo určitý kredit  ;D
Každá další hospoda by se měla rezervovat pro větší počet lidí, než kolik ve skutečnosti přijde. Počítal jsem to U Rudolfa nás nebylo o moc víc než dvacet a přece jsme se tam mačkali jak sardinky  ;D Asi jsou afolové nějaký hemživější  ;D

Llevelyn

No Rudolf byl fajn, pro ty co přitáhli s botama od hnoje z Vidlákova dobře u centra, jen obsluha tam měla xicht kuři řyť permanent.. ale jinak to bylo , co se jídla a pití týče, dobrý..

Ale s těma Dejvicema mi to přijde trochu mimo civilizaci...

Neexistuje něco přijatelnýho blíž k centru..? já vím, furt to není ono, srazík by potřeboval nafukovací salonek, kouřevzdorný, s policema po stěnách, jídlo jako v Alcronu, ceny jako ve 4., obsluhu vstřícnou a záchody jak z reklamy na Bref...
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

peter

Citace od: Llevelyn kdy 13.03.2006, 15:19:17
No Rudolf byl fajn, pro ty co přitáhli s botama od hnoje z Vidlákova dobře u centra, jen obsluha tam měla xicht kuři řyť permanent.. ale jinak to bylo , co se jídla a pití týče, dobrý..

Ale s těma Dejvicema mi to přijde trochu mimo civilizaci...

Neexistuje něco přijatelnýho blíž k centru..? já vím, furt to není ono, srazík by potřeboval nafukovací salonek, kouřevzdorný, s policema po stěnách, jídlo jako v Alcronu, ceny jako ve 4., obsluhu vstřícnou a záchody jak z reklamy na Bref...

Musím souhlasit. Rudolf se mi opravdu moc líbil, až na tu obsluhu a velikost, ale jinak maximální spokojenost a klidně bych se sem zase vrátil.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shi-So

No ja mam cestu do Rudolfa 5min ,ale vzhledem k ty obsluze bych klidne vyrazil do tech Dejvic.... ::).To co servirky predvadely byla opravdu slabota...
Prvni pivo jsem si objednaval 2x a nakonec jsem si musel dojit extra na bar objednat si ho potreti.... >:(.

Dickie

Citace od: Llevelyn kdy 13.03.2006, 15:19:17
Neexistuje něco přijatelnýho blíž k centru..? já vím, furt to není ono, srazík by potřeboval nafukovací salonek, kouřevzdorný, s policema po stěnách, jídlo jako v Alcronu, ceny jako ve 4., obsluhu vstřícnou a záchody jak z reklamy na Bref...

možná bych věděla, je to kousek od Tesca - ve Vladislavově ulici
http://www.fama-ristorante.cz/vladislavova.php

zítra tam jdeme s holkama, tak ještě okem znovu přeměřím ten salónek, popř. se na podobnou akci zeptám, písnu sem pak, jestli se od posledně, kdy jsme tam byly, moc nepohoršili...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 13.03.2006, 15:19:17

Ale s těma Dejvicema mi to přijde trochu mimo civilizaci...


:o Od kdy jsou Dejvice mimo civilizaci?  :o Metro i Tram hned za rohem. Za dob svého mládí jsem z Národní obrany chodila Na Příkopy pěšky. Že by se Dejvice přestěhovali?  ;D

Rudolf měl skvělý jídlo, ale snad to není ve stověžaté Praze jediné restaurační zařízení, kde mají šikovného kuchaře. Máte měsíc na průzkum, jak se kde vaří.

Tak prubněte tu Hybernii. Ať zjistíme, o co jsme díky PC přišli nebo nepřišli.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

No Dejvice jsou od nádru poněkud dál.. 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 13.03.2006, 15:31:37
No Dejvice jsou od nádru poněkud dál.. 8)
Co takhle jídelní vagón přímo na nádraží?  ;D Ten by byl dost blízko?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Jo, ten by byl super.. tam by jsme se vešli, nikdo by tam nenahulil a pokud by tam natáhli trubku z hospody s pivoměrem, houby zle.. jen jídlo by se muselo nosit z nádru.. ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Cavelon

Citace od: Llevelyn kdy 13.03.2006, 15:41:41
Jo, ten by byl super.. tam by jsme se vešli, nikdo by tam nenahulil a pokud by tam natáhli trubku z hospody s pivoměrem, houby zle.. jen jídlo by se muselo nosit z nádru.. ;D ;D ;D

Tak si objednajte od ČD normálny jedálenský vozeň aj s plnou výstrojou (žrádlo, pitie, usmievavý personál) ako keby ho mali zapojiť do nejakého rýchlika, ale nezapoja, iba Vám ho pristavia na stanicu. ;D ;D