První (?) oficiální grilovačka 29.8.2015

Založil Mrs.Tygris, 24.06.2015, 17:14:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Které dny by jste mohly ?

pá 31.7 na so 1.8
3 (50%)
so 1.8 na ne 2.8
1 (16.7%)
pá 7.8 na so 8.8
2 (33.3%)
so 8.8 na ne 9.8
1 (16.7%)
Nevyhovujeme ani jeden
0 (0%)
Vyhovujími všechny
2 (33.3%)

Celkem hlasů: 6

Mrs.Tygris

Dobré odpoledne
pánové a dámy všech našich krajů chtěla bych vás oficiálně pozvat na první grilovačku kostek konanou v Brně ( místo klasické hospody), po pečlivém uvážení všech možností ( a činností s tím spojených =D ) jsem se ji rozhodla konečně uspořádat. Ono se to totiž již plánuje od roku 2010 (tedy 5 let) a nikdo se k ničemu nemá, tak se už musí zakročit =D


Co se týče toho že ze dne na den , tak plánuji zakoupení jak alkoholu ( pivo - soudek, a tvrdší dle přání) tak drobného občerstvení ( chipsy, křupky,...) a samozdřejmě nepostradatelného masa

S tím také souvisí možnost přespaní pro vzdálenější účastníky ( i brněnské ale upřednostněni budou vzdálenější), místo máme : 2 na gauči, 2 matrace + pokud se malý měch nezúčastní tak je ještě volná postel, a dále pak pro zdatné "zálesáky " místo pro vlastní karimatky odhaduji že se jich tu vejde tak 5 až 6, sečteno tak 10 lidí navíc vyjímaje domácí - já, bob a robbed, menadruhou .

Dále rozpočet na nákup jídla, pití a dobrot ( a jiných potřebných věcí) se spravedlivě a stejným dílem rozdělí mezi účastníky a bude se vybírat při vstupu do domečku =D

Místo konání je stejné jako konání Brněnské hospody tedy:
Skřivančí 2
Brno-Černovice 618 00

mám tu sice menší zahrádku (cca 70 až 80 m2) ale měly by jsme se vejít =D, při nepřízni počasí pak přesun do domu.
Místo konaní také umožňuje konání dalších aktivit probíhajících na hospodách ( jako třeba společného stavění, TechBallu, stavění na čas atd...).

Vysloveně zvu i účastníky jiných než Brněnských hospod a doufám že členové kteří to mají dál od Brna přijedou a budou se s námi veselit =D . 

Jenom ještě prosím aby kdo má zájem přijet napsal, ať vím kolik čeho mám nakoupit =D

Neřád :-)

tak to vypadá ze vás dojdu vyžrat sám :-D

Jamesek


Robbed

První víkend jsem pryč, ale další dva klidně :) doufám, že se nás sejde víc..

honzicek22

Jestli bude dobrý termín, tak bych se za vámi přijel podívat z ocelového srdce republiky, tedy pokud by to nevadilo  ;D

Mrs.Tygris

Tak bohužel musím oznámit že nadcházející víkend tedy 24.7 až 26.7 i u mě padá, takže prosím případně hlasujte znovu, moc se omlouvám, a dále potřebuju vědět teda kdo teda dorazí
děkuju

Mrs.Tygris

#6
Takže pro nezájem se grilovačka  posouvá až na poslední víkend v srpnu tedy na sobotu 29.8.2015
všichni kdo se zůčastní mi napíší přes soukromou správu , ať vím kolik mám nachystat čeho,...... jinak platí vše dříve již řečeno.

Doufám že v té době už bude více lidí čas a bude po dovolených , :D


tudíž dnes (pá 31.7. )se grilovačka nekoná ( zemědělské obtíže =D )

Mrs.Tygris

Tak jak jsem si všimla zapoměla jsem napsal čas v kolik začneme, ale hned to napravím, maso začnu péct ve 16 hodin , dorazit můžete ovšem dřív záleží na vás =D

Jamesek


Neřád :-)

Moc díky :-) moc příjemné posezení a luxusní masíčko :-) a pivko