Legoland Trip 2015

Založil Vasan, 06.06.2015, 23:56:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasan

Tak rok se s rokem sešel a plánuji (skoro si dovolím říci, že již tradičně) letecký výlet do Legolandu v německém Günzburgu.

Zde je odkaz na akci z minulého roku.

Neváhejte psát - s radostí odpovím na všechny Vaše dotazy. Plán bude stejný jako minulý rok, tedy odlet brzy ráno a návrat večer. Termín zatím není pevně daný (nejspíše konec července, záleží na tom, jak se to bude participujícím nejlépe hodit)



Skyrider


linhi

Jak to bajvoko vychazi financne??

Kuba

Citace od: linhi kdy 09.12.2015, 20:56:19
Jak to bajvoko vychazi financne??

Nápodobně? zní to velice lákavě :)

Skyrider

Podle me to bude z financema jako v roce 2014 ::)

Skyrider

ptal jsem se vasana a je mozne letet i do billundu.

Jamesek

#6
Letím :-)

Btw. zmínil jsem se klukům a Honza i Marek do minuty napsali, že chtějí určitě zas :-)
Tak priority jsou na tobě, jestli chceš radši AFOLy z kostek, nebo i mimo jako minule...

Vasan

#7
Páni,

ani jsem nečekal, že se tu strhne taková velká diskuze k tomuto vláknu. Příští rok určitě LEGOLAND poletím, a to jak Günzburg, tak i Billund.

Cesta do Billundu bude jistě zajímavější, ale také o poznání delší - oproti asi 2:15 do Günzburgu se poletí 3:30, zpáteční cesta pak bude asi tak stejně dlouhá (s ohledem na povětrnostní podmínky). Proto bude cesta do Billundu v každém případě dvoudenní, je možné ale domluvit se i na více dnů a na cestě navštívit třeba modelovou železnici v Hamburku a protáhnout celý výlet na 3 či více dnů.

Co se termínu týče, záleží na domluvě, ale nedoporučuji letět dříve než v polovině dubna a později než koncem září. Kalkulace nákladů pak provedeme s ohledem na Vaše požadavky.. Není třeba problém pro zájemce z Ostravy zaletět přímo na Mošnov.


Přeji Vám všem veselé Vánoce a šťastný nový rok s hromadou kostiček.

honzicek22

Mošnov by neměl chybu  ;)

Vasan

Mohli by prosím všichni, kdo mají zájem letět, napsat:

počet osob,
součet jejich váhy,
místo, odkud by nejradši letěli?

Poté se na vás budu obracet jednotlivě a sdělil bych další informace a doladil detaily. Nic není samozřejmě závazné.

Vasan

Jamesek

Jako minule - já 75, Honza cca 90, Marek do stovky. :-) Vše z kbel.