Technic Show Boskovice 14. a 15. 3. 2015

Založil Legas, 12.01.2015, 08:28:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Legas

Ok, Jamesek + Hacislav pomáhají stavět kolejiště. S mou maličkostí. Já budu zase vytvářet nějaké výjevy alá Smrtonosná past 2 (souboj na křídle) a jiné roztomilé detaily  ;)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Mrs.Tygris

#31
Hlásím se o účast na výstavě ,spotřebuji dva stoly a dále se hlásím o spaní
dik

Robbed

Citace od: miho kdy 29.01.2015, 13:00:19
Stále hledám pomocníka na stavění a případně i provoz kolejiště. To si nikdo nechce zajezdit s vláčky ?

Hlásím se na výpomoc při stavbě, celkově na hlídání a přespání, pokud je ještě něco z toho potřeba.

peki

Podpora dorazila. Zítra jí pošlu po spojce do Brna. Dorazilo i Brno, takže to proberu a maximum půjde do Brna.

MIHO předá peki v Praze

peki

Citace od: peki kdy 18.02.2015, 12:30:54
Podpora dorazila. Zítra jí pošlu po spojce do Brna. Dorazilo i Brno, takže to proberu a maximum půjde do Brna.

MIHO předá peki v Praze


Předáno, zbytek podle plánu v Brně.

peki

Budeme šít nové "uniformy" = trika a polokošile k 10 výročí kostek pokud máte zájem přihlaste se ve vlákně

Legas

Podpora pro Boskovice bude tedy v Brně, doveze ji Mrs. Tygris? (2 stoly pro tebe rezervovány)

Robbe, ty nechceš žádný stůl?
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Mrs.Tygris

z podpory co měly kluci zaplacenou tak většinu předám již na brně ( tomik, měch, menadruhou, špalek, neřád) a ten zbytek dovezu já( nejspíše i tu od pekiho)

Legas

Tak už se nám to blíží, jen malá rekapitulace. Hlaste prosím případné opravy počtu stolů (80cm x 80 xm). Máme ještě značnou rezervu, nepřidá se někdo další?

Chairudo - 3 stoly
miho - 24 stolů
Tomik - 4 stoly
menadruhou - 2 stoly
malý Měch - 3 stoly
Neřád Tom - 1 stůl
DarkDrago - 2 stoly
Mrs. Tygris - 2 stoly
linhi - ??
robbed - ??
Jamesek + Hacislav - pomoc při stavění kolejiště (nějaké stoly pro vás, kluci?)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Kuba

Výstava je určená pro technik a pohyblivé modely, nebo bych mohl přijet i např. s Hradem, westernem a podobně?
Technik žádny nemám

Zajimá mě to ale k vůli nasledujícím ročníkům? Letos mi to už asi nevyjde...

Díky

Legas

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 03.03.2015, 11:27:28
Výstava je určená pro technik a pohyblivé modely, nebo bych mohl přijet i např. s Hradem, westernem a podobně?
Technik žádny nemám

Zajimá mě to ale k vůli nasledujícím ročníkům? Letos mi to už asi nevyjde...

Díky

Spíš jen Technic. Podtitul výstavy je Stroje v pohybu, jedná se opravdu o výstavní show.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Jamesek

Vezmu si maximálně SBrick s nějakým jednoduchým modelem pro zájemce o ovládání z telefonu :-)
Na to stůl nepotřebuji a hlavně beru jako hlavní cíl akce pomoct Mihovi s kolejištěm.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Robbed

Citace od: Legas kdy 24.02.2015, 16:54:40
Robbe, ty nechceš žádný stůl?

Asi bych donesl jen model team lokomotivu jako loni, to se dá dát před jiné modely.. :)

Legas

OK, udělal jsem v seznamu stolů opravy. Vypadá to, že letos nebudete tak namačkáni, jako loni, bude to více pohodlné pro všechny. Asi tentokrát vezmu svůj Technic, loni se tam stejně už nevešel ani jeden  ;D

Spaní: Můžu zamluvit penzion a můžete být všichni pohromadě. Uhradil bych vám to. Nebo můžeme ušetřit a spát přímo v Zámeckém skleníku ve spacácích. Dám vám potom každému o 350 Kč víc. Máme samozřejmě ten pokoj pro 3 osoby, ve kterém jste někteří spali loni, ale tam mají přednost nejstarší vystavovatlé. Ten je gratis.

Hospoda: Zarezervuju na 18.00 hospůdku na sobotu. Na pátek jen jeden stůl. Chcete někdo ještě vidět Lego Movie, nebo už jste ho viděli mockrát?
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Tomik

Já se klidně vyspím i na karimatce ve skleníku, ale jestli všichni budou chtít penzion, tak postelí nepohrdnu. ;) Na Lego Movie se rád podívám ještě jednou a jestli ho máš v originálním znění (anglicky), tak to bude prostě AWESOME! ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Legas

Zatím mám 2 lidi na karimatku, potřeboval bych ještě vyjádření ostatních, jestli penzion, nebo místo konání s karimatkou a spacákem.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MiHo

Karimatku mám, ale raději penzion nebo pokoj v kině.

Legas

Citace od: miho kdy 09.03.2015, 09:28:51
Karimatku mám, ale raději penzion nebo pokoj v kině.

V tvém případě samozřejmě pokoj v kině. Počítám s tebou.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Legas

Souhrn důležitých informací (reakce buď do fóra, nebo i do zpráv, mail: legner@boskovice.cz)

Termín: 14. - 15. 3. 2015
Místo konání: Zámecký skleník Boskovice (ul. Hradní)
Otevírací doba: 10:00 - 17.00
Parkování: K vyložení věcí zajet přímo k Zámeckého skleníku přes ulici U lázní, kam je potřeba se posléze vrátit a zaparkovat tam
Jídlo: Zajistím jídlo pro celou sobotu a neděli
Akumulátory: Zajistím na osobu 18 ks AA tužkových a 2 AAA mikrotužkových (když někdo nebude potřebovat, věnuje jinému apod.)

Pátek 13. 3.: Stavění kolejiště podle doby vašeho příjezdu, zajistím v místě stavění občerstvení, hospodu samozřejmě nestihneme
Sobota 14. 3.: Po 17.00 hod. odchod do hospody na Legopárty s večeří (zatím nevím, co to přesně znamená, ale budu nad tím přemýšlet)
Sobota nocleh: a) karimatka a spacák v Zámeckém skleníku, b) penzion

Další sobotní možnosti: 1) zůstat v hospodě, 2) v 19.30 navštívit film Chappie http://youtu.be/lyy7y0QOK-0 v místním kině, 3) zůstat v hospodě a pustit v místním kině Lego Movie v originálním znění s českými titulky ve 22.00 hod.

Neděle 15. 3.: od 15.00 počítání hlasů, 16.00 vyhlášení návštěvnické soutěže, 17.00 zavíračka a předávání cen a balení, bourání

A od každého budu nutně potřebovat jméno, příjmení, rodné číslo, aktuální adresu trvalého bydliště a telefon. Vždy prosím uveďte afolácký nick. U některých jsem si jméno ještě nezvládnul zapamatovat. Tohle je kvůli přípravě smlouvy, musím to pořešit oficiální cestou, jelikož jsme příspěvková organizace. A uveďte i jednu ze tří možností trávení sobotního večera a volbu noclehu. Díky.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Citace od: Legas kdy 09.03.2015, 10:50:36
Akumulátory: Zajistím na osobu 18 ks AA tužkových a 2 AAA mikrotužkových (když někdo nebude potřebovat, věnuje jinému apod.)

Sobota 14. 3.: Po 17.00 hod. odchod do hospody na Legopárty s večeří (zatím nevím, co to přesně znamená, ale budu nad tím přemýšlet)
Sobota nocleh: a) karimatka a spacák v Zámeckém skleníku,

Další sobotní možnosti: 1) zůstat v hospodě, 2) v 19.30 navštívit film Chappie http://youtu.be/lyy7y0QOK-0 v místním kině, 3) zůstat v hospodě a pustit v místním kině Lego Movie v originálním znění s českými titulky ve 22.00 hod.
sobotní nocleh  A, varianta zábavy 3. + noční tvorba alternativních modelů (účastníci zájezdu  brněnské akce vědí  ;) )

Dotazy-  2ks  AAA baterek? to je nějaký vtip?
              večeře bude proplacená?

Budu potřebovat 6 stolů, složit čtverec 160*160( ze 4 stolů) a k tomu 2 na odstavení modelů co nebudou jezdit v/na tom čtverci. 
Požaduji umístnění vedle Neřáda (- budeme kooperovat na projektu "Turbo fazole"),  u stěny bez oken uprostřed.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Tomik

Citace od: MeNadruhou kdy 09.03.2015, 19:20:36
varianta zábavy 3. + noční tvorba alternativních modelů (účastníci zájezdu  brněnské akce vědí  ;) )
Moje modely z toho laskavě vynechte. >:D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr


Legas

MeNadruhou:

Já myslím, že vybít ovladač, který je na 2 AAA mikrotužky, to snad ani nejde, ne? Neboj, počítám to na osobu, někdo nebude chtít mikrotužky, tak druhý zase dostane víc, mám doma ještě nějaké v rezervě. Bude toho dost. loni mi jich zbylo až moc.

Stoly zajistím.

Jídlo budete mít zdarma.

Podle prvních ohlasů to vypadá, že se bude nocovat na karimatkách v Zámeckém skleníku (kromě Miha a případně dalších 2 zájemců o pokoj v kině). Sobotní program zatím nejasný.
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

MeNadruhou

Citace od: Legas kdy 10.03.2015, 16:15:36
Já myslím, že vybít ovladač, který je na 2 AAA mikrotužky, to snad ani nejde, ne? Neboj, počítám to na osobu, někdo nebude chtít mikrotužky, tak druhý zase dostane víc, mám doma ještě nějaké v rezervě. Bude toho dost. loni mi jich zbylo až moc.
No, mám některé MOC co jezdí na mikrotužky ve vlakových boxících. a pak v ovladači jsou ty AAA po třech kusech, vyjma  noveho IR ovladače pro majndstorma ev3.
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Legas

Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Jamesek


Legas

Náročný divák  :)

V podstatě část může zůstat v hospodě a část může do kina. Problém je akorát s Lego Movie. Na to bychom museli jít opravdu všichni, aby se to vyplatilo dělat soukromou projekci. Zatím to spíš vypadá, že bude hospoda a možná někdo bude na Chappieho. Ale stejně to dopadne tak, že budou chtít zůstat v hospodě. Mám takové tušení.  :)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.

Jamesek


Legas

Tak to napíšu hned a jasně. Tím 2x pravděpodobně nemyslíš 2 osoby, ale 2 noci.  ;)
Největší sběratelská vášeň už opadla, ale stále rád stavím.