veletrh Model Hobby 2014 Praha

Založil peki, 24.07.2014, 15:02:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MiHo

Mirku počítám s tebou. Stůl a vitrína by měli být od pořadatele hotovy v úterý ve 13 hod.

MiHo

#31
Plánek s umístěním našeho stánku.

V průběhu stavby dne 30.9. bude u vozidel skládajících materiál vybírána kauce 1.000,- Kč a vystavovatelé budou mít 2-3 hodiny na vyložení
,,zboží". Tuto službu realizuje správa výstaviště a jediným důvodem je to, aby se v areálu ,,otočili" všichni. Samozřejmě po vyložení akorát vyjedete, dostanete 1.000,- Kč zpět a zaparkujete před vstupní halou 1. Bezplatně.

Montážní průkazy (opravňují ke vstupu ke stánku) na útrerý:
miho, Hacislav, Mirek, waf, martinlx, peki

volejte mi na můj telefon až budete na výstavišti, já vám montážní průkazy dám.

MiHo

#32
Stavba kolejiště úspěšně probíhá.


mirek

Co jsem odešel, tak jste se stavbou chlapci pěkně pohnuli.    ;)

MÍLA

Pěkné kolejiště, kdyby bylo blíž k tomu bazénku, mohl by tam být i přístav.

Bruno

Vypadá to náááádherně. V neděli po práci letím pro děti k babičce a pak rovnou na výstavu  :)

MiHo


Bruno

Tak teď už se nemůžu dočkat!

MeNadruhou

Kluci, vypadá to bohovsky.
Můžu vás poprosit udělat i pár nelego fotek - tak nějak po okolí(zaujal mě třeba ten bazének a teď i ty letadla v pozadí), na té výstavě ?
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

pryb

Vypadá to opravdu výborně.

MeNadruhou - za tim odkazem se schovává fotek docela dost.  ;)
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

davroman

Super, opět další povedená modifikace Mihova kolejiště.
PS: koukám, koukám, že nám došel trutnovský zelený lajntuch - mám se skočit do DDM zeptat a něco přivézt?  ;D
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Robkteryten

moc pěkný ,musíme se zajet podívat


mirek


Bruno

Ahoj, tak jsem se dnes byl s dvojčatama podívat a musím říct, že je to naprostá paráda. Vlaky jsou fakt úžasný a všechny ty udělaný vagónky a mašinky od Mirka to je něco.

Jen jsem si nechtěně skrátil návštěvu, když jsem klukům doma připravil nové kolejiště s novými vagónky a mašinkou, tak mě po zhlédnutí téhle expozice okamžitě táhli domů  ;D

MiHo


Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest