#4 Prazska KOSTKY pub org hospoda

Založil werrac, 10.02.2006, 11:47:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Citace od: J_BOB kdy 12.03.2006, 22:53:28
jee....vy tam mate aj menovky  :D

Za jmenovky děkujeme mph1!!!!!!!!! ;) :) :) :) 8)
Byly nalepovací a s logem Lego.

Mates

Citace od: Raistlin M kdy 12.03.2006, 23:23:40
Citace od: J_BOB kdy 12.03.2006, 22:53:28
jee....vy tam mate aj menovky  :D

Za jmenovky děkujeme mph1!!!!!!!!! ;) :) :) :) 8)
Byly nalepovací a s logem Lego.
Jmenovky byly LUXUSNÍ, jen jsem měl strach, aby nepřišel někdo z LTC, aby nás nezažalovali za neoprávněné použití loga... ::) :o ;D >:D
Díky mph1!!! ;) :D

Micho

Tie fotky sú fakt luxusné ... 8)  Závidím pražákom a ďalším tieto pravidelné akcie ...

Mates

Citace od: Micho kdy 14.03.2006, 20:32:08
Tie fotky sú fakt luxusné ... 8)  Závidím pražákom a ďalším tieto pravidelné akcie ...
Tak si taky nějaké udělejte, neeee...? >:D :D ;D

Micho

Citace od: Mates kdy 14.03.2006, 20:41:36
Citace od: Micho kdy 14.03.2006, 20:32:08
Tie fotky sú fakt luxusné ... 8)  Závidím pražákom a ďalším tieto pravidelné akcie ...
Tak si taky nějaké udělejte, neeee...? >:D :D ;D

Jasné, ja a Cavelon na východe ....  ;D

niessnet

Citace od: Raistlin M kdy 12.03.2006, 23:23:40
Citace od: J_BOB kdy 12.03.2006, 22:53:28
jee....vy tam mate aj menovky  :D

Za jmenovky děkujeme mph1!!!!!!!!! ;) :) :) :) 8)
Byly nalepovací a s logem Lego.

Jj, byl to výbornej nápad. Jen škoda, že mi ji jeden malej špunt zkonfiskoval   ;D Jinak  bych si ji byl schoval.  ;D No ale když nic horšího... Akce to byla dobrá. Asi se příště stavim zas. Překvapila mě hlavně různorodost osazenstva.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

MildaPajda

Citace od: Raistlin M kdy 12.03.2006, 23:23:40
Citace od: J_BOB kdy 12.03.2006, 22:53:28
jee....vy tam mate aj menovky  :D

Za jmenovky děkujeme mph1!!!!!!!!! ;) :) :) :) 8)
Byly nalepovací a s logem Lego.

Jmenovky ??? asi sem byl mimo kdyz se rozdavali...  :'( :P
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Llevelyn

Jmenovky se rozdávaly dřív, než ses dostavil..když jsi přišel, byl už tam takovej zmatek, že po jmenovce pro tebe nikdo ani nevzdechl.. stejně seš známá persona  ;D ;D ;D

Různorodé osazenstvo.. no dámy, páni, dětičky, vše v různých věkových kategoriích  >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Micho

Citace od: Aki kdy 15.03.2006, 16:42:06
Citace od: niessnet kdy 14.03.2006, 20:49:53Překvapila mě hlavně různorodost osazenstva.

Co si pod tím mám, jako nezúčastněný" představit?  :o

Ja by som predpokladal, že to je hlavne vo veku - decká, mladí a starší. A ďalej zrejme aj v oblečení ...

Raistlin M

Různorodé to bylo dost: Lidé, ženy i děti. >:D ;D ;D ;D
A obsluhovaly tam dvě harpyje. ;)

muzzo

Citace od: muzzo kdy 21.02.2006, 09:44:41
http://www.aa.cz/urudolfa/index.html rezervuji tam 20 míst, tedy salonek A na 10.3.2006 od 17:00. Jestli proti tomu nikdo nic nemá, jen jsem zklamaný, že při mé poslední návštěvě nebyl nový personál moc příjemný, ale možná jsem přecitlivělí  ;D


Já Vás varoval, tak pořád nefrflejte  ;D

Llevelyn

ad Muzzo..no však chyba není na tvém přijímači.. ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

niessnet

Citace od: Micho kdy 15.03.2006, 17:31:20
Citace od: Aki kdy 15.03.2006, 16:42:06
Citace od: niessnet kdy 14.03.2006, 20:49:53Překvapila mě hlavně různorodost osazenstva.

Co si pod tím mám, jako nezúčastněný" představit?  :o

Ja by som predpokladal, že to je hlavne vo veku - decká, mladí a starší. A ďalej zrejme aj v oblečení ...

přesně tak nějak sem to myslel  ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

corelxt

ja teda zadnej rozdil v osazenstvu nepozoroval... vsichni stejne poznamenani legem ;)

Colonel32

mam tu jisty delikatni problem, a potreboval bych, jestli by mi s nim mohl nekdo pomoci.

Konkretne se stalo toto: Mel jsem do hospody prinest nejake dily pro Petera, ve chvili, kdy vytahl penize a dozadoval se dilu, jsem si uvedomil, ze jsem je nechal doma. Peter tvrdi, ze mi ty penize daval, ja si vsak pamatuju, ze kdyz jsem priznal, ze dily zustaly doma, tak ruku s penezmi zase stahl, a rekl neco ve smyslu tak az priste. Skutecnost je ovsem takova, ze fakt, ze jsem jako blbec neco zapomel doma se mi do pameti vryla velmi dobre, ale pokud si to on ve velmi kratke dobe znovu podal, ze mu priste dam jen dily, je teoreticky mozne, ze jsem na to zapomel, protoze jsem se mnohem vice koncentroval na to, co se stalo predtim, ale az do dnesniho dne jsem zil v domeni, ze mi Peter ma ty penize jeste zaplatit.  Nenachazi se tu ciste nahodou nekdo , kdo by si na danou situaci vzpomel, jak to zkutecne bylo? Mozna nekdo z tech, kdo sedeli nejblize, napr. corel, raistlin, jarmila?

Colonel32

takze po jedne velice nelichotive soukrome zprave bych chtel k teto situaci jeste neco dodat. Rozhodne neni a nebylo mym umyslem oznacit Petera za neplatice.
Pokud ta puvodni informace vyznela jinak, tak se Peterovi uprime omlouvam, ale slo mi jen o to, aby co nejlepe nastinil situaci, a treba pripomel nekomu nejaky detail, ktery by he na danou situaci rozspomenul. A pokud se tady mezi vami najde jedinny clovek, ktery bude schopny uprime rict, "ano, videl jsem te, jak sis od petera ty penize bral", bude to pro znamenat me mnohem vic, nez kdyz tady zustane prazdno...


Dickie

Taková blbá otázka: z ranního stavu peněženky by se to odvodit nedalo? Nebo jsi typ jako já, že máš o obsahu kapsy jen velmi povšechnou představu? (většinou platím kartou, takže mi stačí vědět, jestli budu mít drobné, když se někde stavím na kafe...)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

o den pozdeji mozna, ale po dvou tydnech? A prisli jsme na to az vcera...

Dickie

Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

muzzo

Není možné to brát ani jako nepřímý důkaz, ale jestli se nás na tom shodne víc tak na tom asi něco bude. Seděl jsem skoro přesně mezi váma a tak myslím, že jsem to viděl takhle: Přišel jsi později než já a Peter. Hned jak jsi přišel jsi svedl souboj s Jarmilou o místo k sezení  ;D Když jsi vyválčil své místo na slunci a rozkoukal se, tak se ozval Peter, že jsi mu měl něco přinést. Vstáváš a jdeš k kabátu (bundě) a vzápětí si vzpomínáš, že nic nemáš. Peter mezi tím vstává a napůl vytahuje bankovku z peněženky, jenže ty se chytáš za hlavu a říkáš taková ta slova co se říkají v takových situacích a Peter bankovku strká zpět do peněženky a peněženku do zadní kapsy riflí. Mám dojem, že jsi ještě žertoval, že ti může zaplatit hned a on na to, že to počká, až mu to doopravdy dodáš. Můj verdikt: Já bych řekl, že jsi peníze nedostal.

Ale tenhle člověk by se k tomu mohl taky vyjádřit.

otaznik

Vedle Petera seděl Michal Moučka.

Michal Moučka

Citace od: otaznik kdy 21.03.2006, 12:20:56
Vedle Petera seděl Michal Moučka.

Moc rád bych pomohl, ale netuším to. Že Colonel díly zapomněl doma, to jsem zaslechl. Ale jak to bylo s (ne)placením, to fakt nevím. :-\ 

Mates

Já jsem také seděl poblíž a přiznám se, že jsem jako ostatní byl spíše v euforii našeho srazu ::), tzn., že nevím nebo si nepamatuji přesně detaily, ale mám pocit, po tom, co jsem si četl zprávu od Muzza, že to tak bylo....
Myslím, že tam zazněly slova: "Až to přineseš, tak ti to zaplatím", ale opravdu si nejsem jist. Nechci tu dělat soudce, asi nejlépe by bylo, kdyby Peter napsal, zda si nějak neosvěžil paměť, pod tíhou důkazů ::) 8) :o >:D :D ;D ;D ;D ;D ;D

peter

Takže vůbec jsem se k tomuto tématu nechtěl vyjadřovat, ale když si to žádáte.

Také se mi nelíbí, že se to objevilo zde na Fóru, mělo to zůstat jen mezi námi a byl by klid. Myslím si, že se stejně nikdo nemohl 100% soustředit na naše transakce, takže reakcím zde napsaných nedávám nijak zvlášť velkou váhu. To trochu podkládají i zkreslené informace Muzza o riflích a zadní kapse. Na srazu jsem byl v saku, takže rifle nepřipadají v úvahu a co se týká peněženky v zadní kapse, tak to je také nesmysl, protože pak bych nemohl vůbec sedět a ti co mě znají ví, že peněženku i tak nikdy nenosím.

Pravda však je, že když jsem se od C32 dozvěděl že díly opravdu nemá, tak mě to zprvu dost zaskočilo, jelikož jsem se mu o ně ještě připomínal než na sraz vyrazil. V tom jsem opravdu ruku s penězi skoval a řekl, "tak až příště". Potom jsem si vyřídil nějaké další věci a během toho jsem si uvědomil, že když ty peníze mám, tak je C32 dám (je to někdo koho znám už delší dobu), protože se může stát, že bych je pak nemusel mít (teď je skutečně nemám). C32 ví, že jsem dost zásadový člověk a své zvyky velmi nerad měním. Již dříve ve spojitosti s jinými obchody mi navrhoval abych mu peníze posílal na účet. Já mu říkal, že ne a to ze dvou důvodů: 1) jistota (z ruky do ruky) 2) nic mě to nestojí. Pro tentokrát jsem však udělal výjimků, z výše zmíněného důvodu a paníze mu nakonec dal s tím, že přístě si vezmu pouze díly (chyba).

To že jsem mu peníze dal, jsem přesvědčen a i mě v tom utvrzuje mé domácí psaní mých výdajů a přijmů, které sice není nijak dokonalé, ale stačí. Nyní mi už zbývají jen peníze na MHD a asi cca 50,-.

No ale abych to tu nekomplikoval. Už při předávce jsem C32 řekl jak celou situaci vyřeším a tím pro mě celá věc končí o to víc mě překvapilo a je vidět, že nejen mě, že se to dostalo až sem.

Musím bohužel konstatovat názor a není jen můj, že C32 v některých věcech nemá zcela pořádek a jasno. To dokládá i situace s taškou s pudinky, kdy C32 tvrdil, že na tašce opravdu žádný nápis není avšak druhý den toto tvrzení opravuje.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

muzzo

Já jsem rád, že nejsem úplně blbej a to co jsem mohl jsem si zapamatoval skoro přesně  :D až na ty rifle. Nikdy jsem netvrdil, že něco z toho co vím je naprostá pravda. A už vůbec Vám nechci dělat soudce, jen jsem napsal co si zhruba pamatuji, když se C32 ptal. To že jsi mu peníze předal, třeba viděl někdo jiný, já jak jsem psal a Mates mi to potvrdil viděl to co jsem psal.   ;D

Mates

Já se také nikoho nezastávám a snažím se zůstat nestranný..., takže doufám, že jsem nikoho neurazil mým vyjádřením.
Každopádně musím souhlasit s tím, že se takovéto záležitosti mají řešit v souk. poště a asi ne veřejně... :D
Možná bych byl i pro smazání postů okolo této kauzy, protože mi přijde, že nemají žádnou informační hodnotu...!
TO ADMIN: Děkuji ;) :D

Michal Moučka

Citace od: Mates kdy 22.03.2006, 20:18:08
Já se také nikoho nezastávám a snažím se zůstat nestranný..., takže doufám, že jsem nikoho neurazil mým vyjádřením.
Každopádně musím souhlasit s tím, že se takovéto záležitosti mají řešit v souk. poště a asi ne veřejně... :D
Možná bych byl i pro smazání postů okolo této kauzy, protože mi přijde, že nemají žádnou informační hodnotu...!
TO ADMIN: Děkuji ;) :D

Přidávám se k Matesovi a také bych to tu už raději neviděl! Takovéto problémy se řeší soukromou poštou!

Colonel32

okay, precteno.

Uprime se Peterovi za zverejneni cele situace omlouvam, udelal jsem to proto, ze jsem to v danou situaci povazoval za spravne, ale jsem poucen, a priste uz si dam pozor. Formu verejneho oznameni jsem volil proto, ze jsem myslel, ze bych pri obesilani par vybranych jedincu mohl omylem vynechat prave toho, kdo si mohl neco pamatovat.

A co se tech pudinku tyce, tak to byla nestastna souhra okolnosti. Kdyz jsme z hospody odchazeli, zustala tam taska s pudinkama. A tasku jsem dostal do ruky (ne zcela dobrovolne) proto, ze jsem v kontaktu s nejvice lidma. Tasky jsem dostaval do ruky s tim, ze se nevi, komu patri, a te informaci jsem tedy take veril. A protoze clovek ma u protichudnych nazoru tendence verit tomu, ktery slysi jako prvni, tak jsem na prvni dotaz na "jarmilu" reagoval tak, ze tam nic neni proto, ze jsem veril cloveku, ktery mi tasku podal s tim, ze se nevi ci je. Takze jsem tasku zevrubne ohledal az na opakovany dotaz.

myth

Finančné záležitosti si nabudúce prosím riešte súkromnými správami, thread sa zamyká.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.