Televize Nova - magazín Víkend - Kostky jsou vrženy

Založil Karel K, 07.01.2006, 21:40:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

TomG

Citace od: Colonel32 kdy 24.01.2006, 21:22:58
do ted si nadavam, ze jsem nepostavil monorail, a nepujcil si od pajdy vsechny space veci, ktere jsem mu kdy prodal...

Holt u tebe zvitezilo sberatelsti pred obchodnictvim :)
Only the best can survive.

Jenčula

Také mi to nejde, asi to tam bylo jen dočasně. Pořad jsem propásl, a článek zde na fóru objevil až dnes  :(. Zřejmě máme smůlu...
Můj RELAX

Tomášek

To já mám ještě větší pech.Ještě před týdnem jsme měli internet 56 kbp/s, takže by se mi to stahovalo asi 5 hodin. Ted´ už ale mame vynikající nejmenovanou službu od nejmenované firmy ( ;D ) , a to je jiný kafe (1 mb/s ) , a já se tak těšil, že si to sosnu, v klídečku a natěšený otevírám link, když v tom se mě zobrazí: "Stránku nelze zobrazit"  >:(  >:(  >:(  ;D
Procházím DARK AGE.

Petrjr


niessnet

To je škoda. V televizi sem to viděl asi jen od půlky a to sem ještě tehdy neměl o Kostkách.org ani páru...no možná sem je jen zahlíd na netu.
Každopádně bych se na to koukl znova na celý a zaarchivoval. Bohužel, pozdě.  :'(
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Petrjr


Tomášek

Sorry, že píšu do tak starýho tématu, ale nevíte někdo, zda se to dá někde stáhnout  ??? Moc po tom toužím... ;D. Předem dík  ;)
to ADMIN : Pokud vám vadí, že píši do starého tématu, tak to prosím smažte... ;)
Procházím DARK AGE.

cembry

Mam to jeste nekde u sebe na disku. Dejte vedet kam to muzu nahrat a ja to tam nahraju - bude mi to chvilku trvat, pac mam jenom 512kbps upload, ale to snad az tak vadit nebude  ;)

Numbi2

no super ... tohle mi uniklo a rád bych se taky mrknul  :)

ideální by to bylo přes ICQ ... jakou má soubor velikost ?
BTW: jsem na páteřní síti a kromě toho skoro celý den u PC, tak bych to mohl poslat zájemcům dál ...
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

cembry

Mam na disku malou verzi (cca 20mb) a vetsi verzi (cca 40mb). Klidne to poslu pres icq, jenze nevim komu.   ;D

A kdyz si to pak rozsirite mezi sebe, jenom dobre. Abych to nemusel posilat kazdymu zvlast.  ;)

Numbi2

Citace od: cembry kdy 16.05.2006, 21:42:06
Mam na disku malou verzi (cca 20mb) a vetsi verzi (cca 40mb). Klidne to poslu pres icq, jenze nevim komu.   ;D

A kdyz si to pak rozsirite mezi sebe, jenom dobre. Abych to nemusel posilat kazdymu zvlast.  ;)

číslo na ICQ bych měl mít v profilu ... a pro ty línější  ;D 137 37 67 57
(fakt u nich nemám protekci ;))

pokud bych byl náhodou offline, tak klidně přes http://www.uschovna.cz/ulozit.php a do emailové adresy příjemce stačí uvést numbi2@centrum.cz

... zájemcům pak klidně pošlu dál stejnými kanály
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

Numbi2

A mám to zadarmo ;D ;D ;D ... díky Čembrymu mám obě verze, tak kdo má potřebu, napište kterou chcete a obratem (když tu budu) vše vyřídím via ICQ nebo Úschovnu ...
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

kocour

dalo by se to ještě někde stáhnout nebo mi to někdo hodnej pošle? Díky