TELEVIZE! :-)

Založil Jindroush, 02.12.2005, 11:51:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Police collector

Citace od: Colonel32 kdy 02.12.2005, 14:22:34
Tak interview s PC bych spise videl do nepovedenych zaberu, jinak to asi rodice od kupovani lega detem dost odradi...


Já měl první Lego když ty si ještě nebyl na světě, obludo plukovnická B) A po dark ages jsem - hele já vlastně žádný dark ages nikdy neměl protože minimálně jeden set jsem si každý rok koupil a katalogy jsem nikdy sbírat nepřestal. Takže sbírám LEGO minimálně dvaadvacet let. Jestli to najdu tak sem někdy hodím svoji diplomku kde jsem legu věnoval nemalou část :) Měli byste zájem ? Abych to nehldal zbytečně ?

Jo a řezaný pivo tam nemají.
Terminated.

Colonel32

Citace od: Police collector kdy 02.12.2005, 17:49:31
Jo a řezaný pivo tam nemají.

tak ses mrtvej a mi jdeme ke Kladivu  ;D

rdk

#32
Citace od: Police collector kdy 02.12.2005, 17:43:20
Velkovezíre, dej mi maila na tu slečnu/paní reportérku, přece je to jenom kolegyně a kolegové (byť nepraktikující - zatím ;) ) jako já si musí pomáhat. Ostatně něco jsem na téma Lego pod svým pravým jménem napsal a dokonce se to i válí na netu B) Já ji s tím rád pomůžu. Dík.

Snad radši ani ne, známe tvůj "styl" psaní.....

Police collector

#33
Citace od: rdk kdy 02.12.2005, 20:16:10
Citace od: Police collector kdy 02.12.2005, 17:43:20
Velkovezíre, dej mi maila na tu slečnu/paní reportérku, přece je to jenom kolegyně a kolegové (byť nepraktikující - zatím ;) ) jako já si musí pomáhat. Ostatně něco jsem na téma Lego pod svým pravým jménem napsal a dokonce se to i válí na netu B) Já ji s tím rád pomůžu. Dík.

Snad radši ani ne, známe tvůj "styl" psaní.....

Ono je psaní a psaní.  Kvákání na i-netu jaxsi nemá s vážnou práci moc co dělat... Pokud si myslíte že tak jak píšu tady tak že píšu i normálně tak to neee. Za to bych asi ten titul nedostal B-)

(Nehledě na to že to klíďo píďo může být moje ex-spolužačka). Obávám se totiž ze ta reportérka potřebuje maximálně nějakého poradce na LEGO - takže bych se moc netěšil jak tam budete prezentovat svoje sbírky. Podle všeho to bude krátká reportáž do Koření  8) Vzhledem k Vánocům mi to přijde logické.
Terminated.

rdk

Citace od: Police collector kdy 02.12.2005, 21:38:36
Pokud si myslíte že tak jak píšu tady tak že píšu i normálně tak to neee.

A co takhle i tady psát normálně?

Rob

#35
co Peter?

Ten je podle mne žhavý kandidát.

a) Má LEGO doma
b) umí o Legu mluvit
c) s Legem dělá už léta

Máte někdo na něj kontakt?
Rob

Mičánek

#36
Citace od: Jindroush kdy 02.12.2005, 11:51:11
Z ranní počty: dobrý překlep

A ostatně, kdo je tu 'dlouholetej'? Peter nebo Mičánek, ni? Odhaduju si tvrdit, že většina z nás je tak maximálně dva roky po dark ages...

Co se týká délky sbírání Lega tak to nebude déle jak 6 roků. Dříve to ani nešlo. Koupil jsi jen to co bylo v obchodě a další informace jak z katalogu jsi nezískal. Jen díky Internetu jsem se mohl připojit na další databáze a dovědět se o novinkách, zajímavostech a o tom co mi schází do sbírky. Zkuste si představit, že nemáte Internet. O ničem nevíte, nemáte kontakty na prodejce ani přátele. Jak by jste získali 6 tisíc plánků na stavění? Abych koupil například stavebnici, která se prodává jen v Německém, nemusím udělat krok z domu. Objednám, zaplatím přes internet a pošta mi to přiveze ke dveřím. Kdyby nebylo internetu, tak nemám tak velkou sbírku postaviček a stavebnic. Proto většina zde přítomných se o Lego intenzivně zajímá jen tak dlouho jak dlouho má internet. Předtím si koupila jen těch několik stavebnic které byly v obchodě. Ti šťastnější mohli požádat o zaslání stavebnice rodinu či známého v zahraničí.

Citace od: Police collector kdy 02.12.2005, 17:49:31protože minimálně jeden set jsem si každý rok koupil a katalogy jsem nikdy sbírat nepřestal. Takže sbírám LEGO minimálně dvaadvacet let.

Ve svých 25-ti jsi toho stihnul hodně (zdroj je profil uživatele). Tvořit sbírku ve třech letech, chodit si kupovat stavebnice a ještě si archivovat katalogy to nedokáže každý. Jsi skutečně ten nejlepší kandidát. Jen jsem zapomněl na co.

edit: dva po sobě následující posty do jednoho

Colonel32

Citace od: Mičánek kdy 03.12.2005, 02:12:34
Citace od: Police collector kdy 02.12.2005, 17:49:31
protože minimálně jeden set jsem si každý rok koupil a katalogy jsem nikdy sbírat nepřestal. Takže sbírám LEGO minimálně dvaadvacet let.

Ve svých 25-ti jsi toho stihnul hodně (zdroj je profil uživatele). Tvořit sbírku ve třech letech, chodit si kupovat stavebnice a ještě si archivovat katalogy to nedokáže každý. Jsi skutečně ten nejlepší kandidát. Jen jsem zapomněl na co.     

Jeho problem je bohuzel v tom, ze on nakoupi, vyhodi, nakoupi, proda.... takze sice lego sbira dlouho, ale v podstate zadne nema... clovek, ktery kazde dva mesice meni nazor na to, jestli bude lego sbirat nebo nebude NENI dobry priklad AFOLa, kor ne pred celou republikou...

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 03.12.2005, 12:07:03
Jeho problem je bohuzel v tom, ze on nakoupi, vyhodi, nakoupi, proda.... takze sice lego sbira dlouho, ale v podstate zadne nema... clovek, ktery kazde dva mesice meni nazor na to, jestli bude lego sbirat nebo nebude NENI dobry priklad AFOLa, kor ne pred celou republikou...

Podle slovníku   -   AFOL = dospělý fanoušek lega  -  podle mne mohu být fanoušek a nemusím mít doma ani kostičku. Což tedy rozhodně není můj případ.  :D
Fanoušek Slavie nebo Sparty taky nutně nemusí mít doma ani jeden předmět s jejich logem a může být fanouškem.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

Skalni fanousek ostravskeho Baniku Pyco, ktery jezdi do prahy na Spartu jen proto, aby mohl cele utkani nadavat, a pak se po zapase s nekym poprat, sice je fanouskem fotbaloveho klubu, ale NENI dobrym prikladem toho, jak by takovy fanousek mel vypadat...

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 03.12.2005, 12:25:10
Skalni fanousek ostravskeho Baniku Pyco, ktery jezdi do prahy na Spartu jen proto, aby mohl cele utkani nadavat, a pak se po zapase s nekym poprat, sice je fanouskem fotbaloveho klubu, ale NENI dobrym prikladem toho, jak by takovy fanousek mel vypadat...
Jsem už starší osoba. Dle mého fanoušek=člověk mající náruživý, fanatický zájem o nějakou činnost, zvláště o sportovní utkání, a projevující jej často přepjatým straněním; nadšený, fanatický přívrženec. Člověk peroucí se s jiným člověkem někde po ukončení sportovního utkání není fanoušek, ale rváč. Fanoušci se neperou. Ale jak říkám: mohu se mýlit. Jsem už starší osoba a třeba mi něco z vývoje naší civilizace uniklo.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Radical

Wau, reportáž o legu!! :o To je bomba!, aspoň se lidi něco dozví o "našem světě". >:D Nahrávat to budu (pokud budu doma) a pak to píchnu na web  :)
Old lego , good lego.

J_BOB

Citace od: Radical kdy 03.12.2005, 17:55:12
Wau, reportáž o legu!! :o To je bomba!, aspoň se lidi něco dozví o "našem světě". >:D Nahrávat to budu (pokud budu doma) a pak to píchnu na web :)
tak dik za vsetkych nas co novu nechytame ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Adamsith

Hlavně vyberte nějaký reprezentativní vzorek, ať mě rodiče i nadále finančně podporují  ;D

muzzo

Citace od: Adamsith kdy 03.12.2005, 20:58:08
Hlavně vyberte nějaký reprezentativní vzorek, ať mě rodiče i nadále finančně podporují  ;D

Co jako myslíš tím reprezentačním vzorkem?

Llevelyn

CitaceCo jako myslíš tím reprezentačním vzorkem?

No někdo hoodně dospělý. Slušný, v podstatě nenápadný člověk, který navenek vypadá úplně normálně, chodí do práce, má rodinu..a pod rouškou tmy, po večerech prolézá net, aby sehnal sety, které nemá a místo koukání na *** televizi staví dětské stavebnice a s přáteli stejného postižení drbe na Kostkách o "brickách" , "studech"..a jiných, pro nezasvěcence, podivných věcech. Takový Jekyl a Hyde 8)
;D ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

otaznik

LOL, jsem zvědav, co se nakonec z té reportáže vyklube.

GNOSIS

1. Nechce se mě zakládat nové téma, když jde o stejnou televizi ...
2. Bylo mě hlášeno ženou, že v příštím pořadu Koření v sobotu 28.10. 18:25 bude něco o Legu! :o
3. Běžela tam upoutávka s komentářem: "Co vše se dá z Lega postavit!"
4. Prosím tedy někoho, aby potvrdil tuto informaci
5. Dále prosím pro jistotu někoho o nahrátí tohoto pořadu

Colonel32

jak to, ze me nekontaktovali?  ::)  ;D

peter

Citace od: GNOSIS kdy 23.10.2006, 19:36:26
Bylo mě hlášeno ženou, že v příštím pořadu Koření v sobotu 28.10. 18:25 bude něco o Legu!

Mě tuto informaci řekla moje máma, takže to bude asi pravda.

Jinak dnes v pořadu na ČT1 - Guinnessův svět rekordů si udělali menší vtípek o stavění z Lega ;D

Citace od: Colonel32 kdy 23.10.2006, 20:05:28
jak to, ze me nekontaktovali?  ::)  ;D

Ani mě nekontaktovali a to natáčím ten film o kterém jsem jim loni říkal ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mates

Citace od: GNOSIS kdy 23.10.2006, 19:36:26
1. Nechce se mě zakládat nové téma, když jde o stejnou televizi ...
2. Bylo mě hlášeno ženou, že v příštím pořadu Koření v sobotu 28.10. 18:25 bude něco o Legu! :o
3. Běžela tam upoutávka s komentářem: "Co vše se dá z Lega postavit!"
4. Prosím tedy někoho, aby potvrdil tuto informaci
5. Dále prosím pro jistotu někoho o nahrátí tohoto pořadu
Informaci potvrzuji!!! Také jsem to viděl. Mám pocit, že jsem v upoutávce (byla velmi krátká) viděl fotbalový stadion, který se stavěl někde v německu, či kde... >:D ;D
Už se na to těším!!!  :D ;D

Za nahrání pořadu se přimlouvám 8) ;)

mulah

já se můžu nabídnout. Mám doma dvd rekordér. Můžu vysmažit a za drobnou úplatu (poštovný plus 10kč za placku) rozeslat. Sice žena,jakožto LEGEM nezapálená bude mít hemzy,ale co bych neudělal pro kolegy co novu nechytají.
Tak reagujte,a podle zájmu se uvidí.  Když se ozve 100 lidí,tak to bude malinko problém z časových důvodů,ale poperu se stím.
Jo a pro rejpaly. Kvalita je srovnatelná s normálním vysíláním.
Když jsem si poprvé nahrál film,tak nebejt toho,že bylo v rohu HBO,tak bych ani nepoznal že to bylo rekordérovaný.
jedu po CITY jak slepice po flusu

Colonel32


mulah

Jako jak to myslíš?  Že bych to vylepil na web???  Nebo že by sis to zobnul přes Stronga nebo torenty?
jedu po CITY jak slepice po flusu

Colonel32

ze by to nekdo dal na web...

mulah

Tak tohle u mě nepujde.  Ale když to někomu pošlu,a převede to na nějakou rozumnou velikost,dá si to na web a dá sem odkaz.......
jedu po CITY jak slepice po flusu

tazzy

A co sdílecí servery (edisk.cz, nasdilej.cz). 8)

GNOSIS

Takže potvrzeno že opravdu něco bude, viděl jsem další upoutávku.
Cituji: "Dospělí jsou schopni utrácet tisíce za sve hračky!" To je pro mne novinka. ;D
Kdo to teda natočí? A potom někam uloží?

Robbed

Já to natočím a jestli to bude menší jak 300MB tak to šupnu na nějaký free server...

blackrabbit

Citace od: GNOSIS kdy 27.10.2006, 06:58:39
Takže potvrzeno že opravdu něco bude, viděl jsem další upoutávku.
Cituji: "Dospělí jsou schopni utrácet tisíce za sve hračky!" To je pro mne novinka. ;D
Kdo to teda natočí? A potom někam uloží?
jj presne tak bude to v sobotu v koreni .......