2. Prazska Kostky pub org hospoda 9.12.

Založil Police collector, 09.11.2005, 22:20:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

peter

Místo mi také vyhovuje a s datumem (9.12.) také nevidím žádný problém, takže předběžně ano.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jarmila

Citace od: Jarmila kdy 10.11.2005, 13:42:19
NEKUŘÁK

A restaurace, kde hned dávají slevu jsou nějaký divný. Tak proč nesníží ceny rovnou? Žádná sleva není zadarmo. To mi věř.

A teď navíc, když jsem znovu koukla na jejich stránky, tak mě zaujalo, že si mám vytisknout a vystřihnout jejich slevový kupón. Platnost do 26. 4. 2005.  ??? ??? ???
Asi mi to dnes nějak nebere. Ale dle mého mínění je dnes 10. 11. 2005, takže víc než půl roku prošlé.

To mají i v restauraci takové vychytávky?

Milý Police collector!
A jak to vypadá dole? Byls tam vůbec někdy osobně? Máš to prověřené? Tím, žes navrhl místo setkání, tak s tím zároveň přejímáš zodpovědnost za kvalitu jimi poskytovaných služeb.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

Nekuřák a podle těch jejich www stránek bych řekl, že ty slevové kartičky už neplatěj. Platnost do 26.4.2005.

Dickie

#33
obávám se, že zase nebudeme... mladýmu je na začátku prosince rok, take budeme muset objet babičky a prababičky za účelem oslav...
po svý třiadevadesátiletý babičce s těžkou artrózou nemůžu chtít, aby mu přijela popřát ona...

Čili mně by to daleko víc vyhovovalo někdy v týdnu... Ideální je úterý nebo středa
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Police collector

Ale platěj, dneska jsem tam zase platil 68Kč místo 88  ;D To nejsou ty kartičky co jsou na netu. Kartička - stejně jako u Legáčka = vizitka.  A se ví že to tam mám ověřené - asi tak 100x. Chodíme tam už minimálně tři roky.
Terminated.

Jarmila

Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 14:46:26
Ale platěj, dneska jsem tam zase platil 68Kč místo 88  ;D To nejsou ty kartičky co jsou na netu. Kartička - stejně jako u Legáčka = vizitka. 
Doufám, že to nebyla cena za skleničku čisté vody.  :-*

Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 14:46:26
Chodíme tam uľ minimálně tři roky.
Jsem zvědavá, jestli tam budeš moct chodit i po naší návštěvě.  :D :D :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Police collector

#36
Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 12:53:35
Takže píšu si : Colonel 32
                        Muzzo
                        Milda/Pajda
                        Jarmila
                        Cavelon
                        Peter
                        PC (já)

Osm lidí to je super :) 

From Admin: NAUČ SE UŽ, PROSÍM, QUOTOVAT!
Terminated.

MildaPajda

#37
Citace od: Jarmila kdy 10.11.2005, 13:03:44
Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 12:40:04
Citace od: MildaPajda kdy 10.11.2005, 12:35:41
podlizprazaci

To sú nejakí ľudia, čo sa podlizujú pražákom? ;D Dobre som to pochopil? >:D

CitaceI tak by se to dalo pochopit. Ale předpokládám, že si zase někdo plete klávesy a správně má být napsáno "poblížpražáci", tj z okolí Prahy. Odpustme jim to, jsou to ještě mláďátka.

Tak to si vyprosuju!... dobre, ve sve schize sem se hold prepsal a misto "B" mi skocilo pod prstik "D" no...  se stane..

Ale aby mi nekdo kdo by my moh delat starsi segru ze me delal holatko, tak to teda ne... za to do Tebe naleju aspon velkej rum!... ;)

A sem pro nejakou NORMALNI hospodu, zadnej tento.... hóchnóbl podnik... na to nejsem zvědavej, krom toho v takovejch podnikach nemaji rum!...  :P 8)

jo a preferuju NEKURACKEJ PLAC
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Jarmila

Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 14:53:19
Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 12:53:35
Takže píšu si : Colonel 32
                        Muzzo
                        Milda/Pajda
                        Jarmila
                        Cavelon
                        Peter
                        PC (já)

Osm lidí to je super :) 

Ale já nikde netvrdila, že na 100% přijedu. Už ze zásady nic neplánuji. Když se někam chystám, tak z toho zákonitě sejde. 100% jistotu budu mít, až když budu sedět s vámi v restauraci u stolu.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 14:53:19
Takže píšu si : Colonel 32
                        Muzzo
                        Milda/Pajda
                        Jarmila
                        Cavelon
                        Peter
                        PC (já)

Osm lidí to je super :) 

No, to je pre mňa veľká pocta, že si ma zahrnul do zoznamu. :D
Obávam sa však, že spiatočnú letenku na trase Poprad-Praha mi asi nepreplatíš, však? :-\

Dickie

Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 15:01:10
Obávam sa však, že spiatočnú letenku na trase Poprad-Praha mi asi nepreplatíš, však? :-\

půjdeš pěšky, ne? ;D
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Cavelon

Citace od: Dickie kdy 10.11.2005, 15:03:05
půjdeš pěšky, ne? ;D

Hm.. cca 20 km denne... To by sa aj dalo... Skúsim, ale nesľubujem. ;D

Micho

He, he .... a na mňa košičana ste zabudli. Budem šľapať s Cavelonom, akurát vyrazím o nejaký ten deň skôr.  ;)

Cavelon

Citace od: Micho kdy 10.11.2005, 15:21:39
He, he .... a na mňa košičana ste zabudli. Budem šľapať s Cavelonom, akurát vyrazím o nejaký ten deň skôr.  ;)

Supiš! :D Nemať povinnosti a rodinku, hneď by som na to úplne, ale fakt úplne vážne pristal. 8)

Jarmila

Citace od: MildaPajda kdy 10.11.2005, 14:59:09

CitaceI tak by se to dalo pochopit. Ale předpokládám, že si zase někdo plete klávesy a správně má být napsáno "poblížpražáci", tj z okolí Prahy. Odpustme jim to, jsou to ještě mláďátka.
Tak to si vyprosuju!... dobre, ve sve schize sem se hold prepsal a misto "B" mi skocilo pod prstik "D" no...  se stane..

Omluva se přijímá  ;D

Citace od: MildaPajda kdy 10.11.2005, 14:59:09

Ale aby mi nekdo kdo by my moh delat starsi segru ze me delal holatko, tak to teda ne... za to do Tebe naleju aspon velkej rum!... ;)

Já vím, že nejsi až zas takové pískle.
RUM nepiju.

Citace od: MildaPajda kdy 10.11.2005, 14:59:09
A sem pro nejakou NORMALNI hospodu, zadnej tento.... hóchnóbl podnik... na to nejsem zvědavej, krom toho v takovejch podnikach nemaji rum!... :P 8)

Tentokrát vybíral místo setkání Police collector, tak to nechme na něm.
RUM by tam mít mohli, ale nepleť si to s Tuzemákem.

A příští setkání můžeš v lednu 2006 zorganizovat Ty podle svého gusta.
Bude po Vánocích, Ježíšek nám nadělí. Komu nenadělí, ať si koupí sám.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Police collector

Dobre, tak Cavelon škrtám ťa !
K Jarmile píšu možná.

Milda/Pajda: Rum tam nemaj. Dej si Canadu dry.
Terminated.

Cavelon

Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 19:32:03
Dobre, tak Cavelon škrtám ťa !

OK, snáď to niekedy výjde. ;) Rád by som sa s Vami stretol... :'(

Micho

Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 19:45:17
Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 19:32:03
Dobre, tak Cavelon škrtám ťa !

OK, snáď to niekedy výjde. ;) Rád by som sa s Vami stretol... :'(

Mali by nás nejak viac motivovať a my Slováci by sme tam aj prišli. Snáď môžem písať aj za iných z SVK.  ;)

Panther

Jestli platí termín 9.12.05 tak se pokusím také dorazit. Neslibuji na 100%, ale budu se snažit.  ;D

Police collector

Terminated.

edward193

Ja by som asi tiez dorazil, tak si ma mozes zapisat.

Llevelyn

+ Raistlin M, zatím kuřáci, ale zvládneme to bez... ;)..snad se nám podaří zajistit hlídání pro juniora.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Police collector

Lidičky tak kdo příjde napevno ? Ať vím jak velký stolík mám rezervovat :D K neděli se UKONČUJE zápis. Kdo se nenahlásí nemá pevné místo u stolu, tak si pospěšte :)
Terminated.

Raistlin M

Já+Llevelyn jdeme, tedy 2 (slovy dvě :)) místa. ;)

peter

Též bych se rád dostavil, aspoň zatím to mám v plánu a vše ostatní z tohoto data zatím úspěšně přesouvám. Takže jedno místo i pro Já ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomG

Ja se mozna taky ukazu, ale asi ne na dlouho.
Only the best can survive.

Dickie

Já tomu dávám tak 50:50, Kuba přestává být za všech okolností roztomile společenskej, naopak z pár akcí už jsem zbaběle prchala, bo ječel. takže záleží na náladě mláděte...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

otaznik

Citace od: Dickie kdy 02.12.2005, 00:25:41
Já tomu dávám tak 50:50, Kuba přestává být za všech okolností roztomile společenskej, naopak z pár akcí už jsem zbaběle prchala, bo ječel. takže záleží na náladě mláděte...

Tak si ho dej k ochotnému příbuznému na hlídání, jeden večer to snad zvládnou, ne?  ;D

Dickie

Citace od: otaznik kdy 02.12.2005, 01:48:48
Tak si ho dej k ochotnému příbuznému na hlídání, jeden večer to snad zvládnou, ne?  ;D

dva problémky - jednak mám nejbližší ochotné příbuzenstvo v Pardubicích (manžel bude do pozdního večera v práci, s ním se nedá počítat), druhak - na noc ještě kojím. a nějak nejsem přesvědčená, že by to hlídací babička zvládla za mě  ;)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Micho

Citace od: Dickie kdy 02.12.2005, 02:10:33
dva problémky - jednak mám nejbližší ochotné příbuzenstvo v Pardubicích (manžel bude do pozdního večera v práci, s ním se nedá počítat), druhak - na noc ještě kojím. a nějak nejsem přesvědčená, že by to hlídací babička zvládla za mě  ;)

A potom je aj jasné, prečo prispievaš o duhej v noci. Všetci normálni ľudia v tom čase spia.  ;)