2. Prazska Kostky pub org hospoda 9.12.

Založil Police collector, 09.11.2005, 22:20:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

TomG

#120
Tak to sem zvedavy co tam ta TV nakonec natocila :) Kdyz jsem jeste postrehl jak ten jeden  instruoval c32, ze ma prijit ke skupince u stolu sze stavebnici (proste pokus o chaby scenar).
Only the best can survive.

cembry

Tak povidejte, prehanejte! Co tam ti zurivi televizaci vyvadeli? Jak to cely dopadlo? Dostane C32 Oskara? Byl tam PC? A co Jan Tleskac?  ;D

Radical

Mňo, eště by mě zajímalo, kdy to budou vysílat..?  ::)
Old lego , good lego.

cembry

Citace od: Radical kdy 09.12.2005, 22:46:30
Mňo, eště by mě zajímalo, kdy to budou vysílat..?  ::)
To je pravda, ja hlupak stary, hlava derava... na tohle jsem se zapomnel zeptat!  ;)

Colonel32

#124
vysilat se bude 9.1.2006 (je to pondeli - ale pry se bude menit vysilaci rezim)

Micho

Kde je reportáž zo stretnutia? Kto ste sa tam všetko stretli? Ako to dopadlo? O čom ste sa bavili a koho ohovorili? ....  ;)

cembry

Treba vsichni ucastnici podepsali mlcenlivost a vsecko uvidime az v TV. Abychom nebyli prekvapeni.  ;)

Police collector

O všem možném  ;D Jo, kdy by se vám hodil další termín ? Líbilo se ve Zlaté uličce nebo se to má konat příště jinde ? V případě že se tam líbilo, zadejte termín a já to obratem zarazervuju anebo zkusím Hybernii - po Vánocích bude zase volná. Ale také tam není dětský koutek.
Terminated.

Colonel32

Myslim, ze budu mluvit za vsechny, kdyz reknu, ze PC uz zadnou hospodu organizovat nebude...

Jarmila

#129
Citace od: Micho kdy 10.12.2005, 11:54:03
Kde je reportáľ zo stretnutia? Kto ste sa tam vąetko stretli? Ako to dopadlo? O čom ste sa bavili a koho ohovorili? .... ;)
Dopadlo to dobře, nepoprali jsme se, nevyhodili nás, chovali jsme se přiměřeně svému naturelu.  :D :D :D
Já mám doma konečně Indiány od "chadziho", kteří spokojeně odpočívali u Colonela32. Samozřejmě jsme alespoň krabici rozpárali hned na místě, protože jsme byli zvědaví - já a můj Josífek a ještě další dva AFOLové.
Fotky žádné nebudou, protože jediná osoba, která přinesla foťák, tedy já, po cestě od Můstku fotila na přímý rozkaz vlastního syna nějaké americké bouráky a tím vyplácala baterie ve foťáku, takže v hospodě už nebylo čím fotit. Náhradní jsem samozřejmě neměla a doběhnout za roh do Bílé labutě jsem přirozeně pohodlná (líná). Tak až snad někdy příště.
Další hospodu, prosím, zorganizujte někdo jiný a někde jinde. Sice se mi tady moc líbilo, ale raději bych někde, kde se opravdu vůbec nekouří.

Pro mne osobně byla největším zážitkem možnost vidět Peterům vlastní MOC - Remorkér na moje vlastní brejle. Tady na fóru na fotkách vypadá nádherně, ale na vlastní oči je ještě nádhernější. Litujte, kdož jste nepřišli a mohli přijít.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Raistlin M

Také bych byl pro jiný lokál. Jako člověka, který jistou dobu dělal při škole i "pingla" mně trochu krkal personál. Jsem možná přecitlivělý, ale v určité momenty jsem z nich měl pocit, že jsme jak nějaká banda ...ehm...jak to napsat slušně....třeba hlupáků. (každý si silnější výrazy doplní)

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 09.12.2005, 23:26:51
vysilat se bude 9.1.2006 (je to pondeli - ale pry se bude menit vysilaci rezim)

Coloneli32, dej, prosím, vědět, kdy přesně bude vysílán záznam z naší 2. kostky.org hospody.

Díky za všechny, kdož jsou stejně zvědaví jako já.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Radical

pondělí 9.Ledna
20:50
To sem doma určitě, takže to určitě nahraju. ::)
Old lego , good lego.

Micho

Citace od: Radical kdy 07.01.2006, 15:06:37
pondělí 9.Ledna
20:50
To sem doma určitě, takže to určitě nahraju. ::)

Na akom programe?

Colonel32

celou dobu resime, ze prisli filmovat lidi z Novy...

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 07.01.2006, 15:50:40
celou dobu resime, ze prisli filmovat lidi z Novy...

Vedel som, že sa tu niekde o tom bavilo. Ale túto diskusiu som veľmi nesledoval. A čo by sa niekomu stalo keby to tu rovno hodil a ja nemusím luskať pár desiatok príspevkov. Tak sa radšej spýtam.  :P 8)

Colonel32

tak ja to sem teda hodim - bude to na Nove

Micho


otaznik