2. Prazska Kostky pub org hospoda 9.12.

Založil Police collector, 09.11.2005, 22:20:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

Police collector

když jste si mě tak hezky pozvali  ;D tak bych se rád zeptal kdy by se vám asi tak hodila kostky hospoda 2. Že bych to zorganizoval.  Vím o pěkném místu přímo v centru takže je to dostupnější než ta želivárna, rozděleno na kuřáky, nekuřáky a sklep. Teď jen který den a jestli nevadí že
a) to organizuju já
b) není tam kde to bylo minule

Tak se nahlašte - jinak bylo by to asi tady www.hybernia.cz - je to v Hybernské ulici.

Co takhle 17.11.  ?
Terminated.

Colonel32

#1
nejdrive vyber datum, bez toho mohou lidi tezko hlasit svoji ucast

PS je to "2. Prazska Kostky pub org hospoda"

EDIT: upravil jsem nadpisy, aby to odpovídalo. PC se žádá, aby do prvního postu dodal to datum.

Police collector

Takže já navrhuju 17.listopadu protože je svátek a tedy volno a tedy snad bude mít víc lidí čas než minule.
Terminated.

Colonel32

imho neni dobrej napat jit do hospody ve svatek, patek 18. by mi prisel daleko schudnejsi

muzzo

Nemyslím si, že by byl dobrej nápad 17.11, ale ani 18.11, plno pracujících si bude brát dovolenou a odjedou pryč z prahy. Taky bych řekl, že konat kostky sraz ob 14dní je dost brzo. Osobně bych to nechal, až na prosinec.

Jarmila

Citace od: muzzo kdy 10.11.2005, 08:34:47
Nemyslím si, že by byl dobrej nápad 17.11, ale ani 18.11, plno pracujících si bude brát dovolenou a odjedou pryč z Prahy.

Klasický model - Pražáci táhnou na víkendy z Prahy, nepražáci do Prahy.  :D

Ale prosinec je asi na 2. P.K.p.o.h.  reálnější.

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

peter

Také bych se přimluvil až za prosinec. Bohužel listopadové pátky mám již ze známých důvodů už zaplněné :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

peter:

kolik tech promoci budes jeste mit?

muzzo

#8
Tak to by mně taky zajímalo. Myslím že novému rektorovy rektorovi VŠE je trochu víc než Tobě  ;D

peter

Předem se omlouvám za OT :-*

Citace od: Colonel32 kdy 10.11.2005, 11:06:47kolik tech promoci budes jeste mit?

Citace od: muzzo kdy 10.11.2005, 11:11:38
Tak to by mně taky zajímalo. Myslím že novému rektorovy VŠE je trochu víc než Tobě ;D

No, máme je každý listopadový pátek, kromě příštího (18.11.). To udělali naschvál kvůli tomu svátku aby se předem vyhnuli malé účasti, díky tomu svátku co je ve čtvrtek.

Ze stejného důvodu bych ten sraz také na toho osumnáctého nedával.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Police collector

Takže lidičky další termín je - 5.12. 2005 anebo 6.12 - vyberte si co se hodí víc !
Terminated.

Colonel32

jestli je jedno z toho patek, tak ten patek

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 10.11.2005, 12:04:01
jestli je jedno z toho patek, tak ten patek
??? ??? ???
Chi chi chi  5. 12. je pondělí, 6. 12. logicky úterý.
Mluvíme o prosinci LETOŠNÍHO ROKU! 
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

5.12. je Mikuláš , řekl  bych že bude lepší třeba 9.12.

Police collector

#14
No právě že je Mikuláš to se hezky pamatuje. Předpokládám že většina už na Mikuláše nevěří ! Ale jestli chcete pátek budete mít pátek. Takže 9.12. 2005. Berete ?

Edit: Opraveno na 9.12.

Terminated.

Micho


Colonel32

#16
Citace od: Police collector kdy 10.11.2005, 12:22:44
No právě že je Mikuláš to se hezky pamatuje. Předpokládám že většina už na Mikuláše nevěří ! Ale jestli chcete pátek budete mít pátek. Takže 9.11. 2005. Berete ?

to je zejtra. reklo se az v prosinci... teda, patek, datum je vcereji, no

Jarmila

Nebyli jste náhodou včera v nějaké pub?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

pc asi ano, a jeste nevystrizlivel...

MildaPajda

uz sem psal, ze mi patky moc nevyhovujou... zvlast ne ten 2.12.... vzhledem k tomu, ze stejne prijdou jen prazaci a podlizprazaci, tak je to vlastne jedno kterej den, ne? ...
z tech vasich 3-4 piv se do rana vyspite... ;)

takze Mikulas je perfektni... budou prazdny hospody, protoze socky budou chodit strasit deti... ;)

ale kdykoli jindy se taky ad pridam!.. :)
M.
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

muzzo

#20
Na 9.12. (pátek) přeběžně potvrzuji svoji účast. Kde to má být.

(pro M/P. s ohledem na rodiče a ty z nás, kteří mají nějaké závazky vůči malým dětem jsem nenavrhoval 5.12.)

Cavelon

Citace od: MildaPajda kdy 10.11.2005, 12:35:41
podlizprazaci

To sú nejakí ľudia, čo sa podlizujú pražákom? ;D Dobre som to pochopil? >:D

Colonel32

Citace od: muzzo kdy 10.11.2005, 12:36:50
Na 9.12. (pátek) přeběžně potvrzuji svoji účast. Kde to má být.

hybernia v hybernske ulici, viz prvni prispevek

btw, taky dorazim...

Police collector

Takže píšu si : Colonel 32
                        Muzzo
                        Milda/Pajda

AFOLka se nehlásí žádná ?

Terminated.

Jarmila

Citace od: Cavelon kdy 10.11.2005, 12:40:04
Citace od: MildaPajda kdy 10.11.2005, 12:35:41
podlizprazaci

To sú nejakí ľudia, čo sa podlizujú pražákom? ;D Dobre som to pochopil? >:D

I tak by se to dalo pochopit. Ale předpokládám, že si zase někdo plete klávesy a správně má být napsáno "poblížpražáci", tj z okolí Prahy. Odpustme jim to, jsou to ještě mláďátka.

Citace od: Colonel32 kdy 10.11.2005, 12:42:24
Citace od: muzzo kdy 10.11.2005, 12:36:50
Kde to má být.

hybernia v hybernske ulici, viz prvni prispevek


Podle netu to je trochu nóbl. Nebyla by nějaká jiná alternativa na místo setkání? Preferuji méně honosná místa.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

Řekl bych, že okolí Masaričky zas tak moc nóbl není a i ceny nejsou nijak přehnaný (na Prahu), ale netrvám na téhle restauraci.

Jarmila

Já jen, že pokud vyrazím do velkoměsta, tak v džínách a s batohem na zádech. Tak aby si nemysleli, že jsem somrák a nevyhazovali mě ze dveří. S mojí figurou by jim to šlo dost ztuha.  ;D ;D ;D


Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Police collector

Hlavně nezapomeňte až budete platit říct že máte kartičku (anebo si ji rovnou seberte na stolečku u dveří) - to pak máte 20% slevu  >:D >:D >:D
Takže don´t worry - nezruinujete se tam. A metrem i tramwají tam jste ˇřečeno slovy dědy ze slunce sena a jahod "Jsme tam cobydup !" Akorát mi řekněte jestli mám zamluvit stůl kuřáci,nekuřáci,anebo dole. Já jsem nekuřák.
Terminated.

Jarmila

NEKUŘÁK

A restaurace, kde hned dávají slevu jsou nějaký divný. Tak proč nesníží ceny rovnou? Žádná sleva není zadarmo. To mi věř.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Cavelon

Citace od: Jarmila kdy 10.11.2005, 13:42:19
hned dávají slevu jsou nějaký divný. Tak proč nesníží ceny rovnou?

Možno je to special AFOL pajzel, kde pre zľavu musia byť splnené 2 podmienky:
1. musíš mať kartičku
2. v očiach musíš mať odraz legovej kocky. ;D
Nie každý človek je AFOL, preto ani každý zľavu nedostane. ;)