Kostky pub org hospoda - patek 4. 11.

Založil Colonel32, 21.10.2005, 21:44:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

ja osobne bych navrhoval odpoledne a vecer patek 4. listopadu... pokud by se seslo dost lidi (tak 10+) myslim, ze bych mohl zamluvit salonek v hospode u Kladiva, kterou vede matka jednoho meho spoluzaka, a se kterou mam dobre zkusenosti (a hlavne by ten salonek byl nekuracky, coz myslim vetsina z vas oceni)

Police collector

Já přijdu určitě. Vaří v té hospodě dobře ?
Terminated.

Dickie

V pátek doděláváme noviny, ale na nějakou chvíli bych snad mohla - záleží, v kterým konci Prahy to je... Stopro bych ale přišla s juniorem - a tím nemyslím salám ;)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

pokud bychom sli ke kladivu, tak pocitejte pouze s hospodskymi jidly, jako jsou utopenci, klobasy, nakladane hermeliny, atd.. ale na druhou stranu je tam maji skutecne dobre... a hlavne maji vinikajici rezane pivo...

jinak, je to jednu zastavku busem od stanice metra Zelivskeho...

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 21.10.2005, 22:13:41
pokud bychom sli ke kladivu, tak pocitejte pouze s hospodskymi jidly, jako jsou utopenci, klobasy, nakladane hermeliny, atd.. ale na druhou stranu je tam maji skutecne dobre... a hlavne maji vynikajici rezane pivo...
to mi nedělej... já jsem dostala TAKOVOU chuť na utopence...

Citace od: Colonel32 kdy 21.10.2005, 22:13:41
jinak, je to jednu zastavku busem od stanice metra Zelivskeho...
v tý oblasti jsem dělala. kde to tam je?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

#5
je to tady:

mapka

akorat je na mape spatne zobrazene jmeno

a jestli PC napise jeste jednu kravinu, ktera s hospodou nijak nesouvisi, tak predvecer konani dostane dvoudeni ban, a mi na posledni chvili zmenime misto poradani....

EDIT: kraviny PC byly odmazány....

peter

Co se týká mě, tak pokud budu mít čas a nebudu muset jet někam naléhavě, tak bych dorazil. Jinak zde jsou jejich www stránky ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

muzzo

Taky příjdu, jelikož to mám kousek od místa mého trvalého bydliště :D.  A navrhuji sraz okolo 18:00.

Dickie

Citace od: muzzo kdy 22.10.2005, 13:02:50
A navrhuji sraz okolo 18:00.

v tom případě nedorazím, na juniora je to dost pozdě.
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

muzzo

#9
Citace
v tom případě nedorazím, na juniora je to dost pozdě.

To by byla škoda, navrhni nějaký čas, který Ti bude vyhovovat.

Dickie

Když se scházíme s holkama, většinou se to svolává na čtvrtou až pátou, kdo může, přijde tak, postupně přicházejí ostatní, kdo potřebuje, zase odchází. Sice se jen málokdy vidím s jednou z nich, která se z práce neurve před půl sedmou (dorazí kolem sedmý, půl osmý, podle toho, kde to zrovna je), ale celkově to docela funguje... zase se vidím s ostatními matkami, které odcházejí koupat robátka zhruba stejně se mnou...

Čili navrhuju to řekněme na pátou s tím, že kdo může pozdějc, dojde pozdějc. až budu muset vypadnout, vypadnu, možná se neuvidím s někým, kdo přijde až po, ale uvidím se aspoň s někým.

A zjistila jsem, že se odtamtud krásně dostanu domů - od Vozovny Strašnice mi jede 19 až k našemu autobusu.
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Colonel32

no, zatim tu mam nahlaseno 7 lidi, kteri by asi prisli... nevim, jestli v takhle hojnem poctu muzu ten salonek zkouset rezervovat...

Colonel32

mohl bych vsechny, kteri planuji na sraz dorazit pozadat, aby postnuli prispevek, s jakou pravdepodobnosti planuji prijit, a v jakem casovem rozmezi se planuji zdrzet?

peter

Citace od: Colonel32 kdy 29.10.2005, 20:35:45
mohl bych vsechny, kteri planuji na sraz dorazit pozadat, aby postnuli prispevek, s jakou pravdepodobnosti planuji prijit, a v jakem casovem rozmezi se planuji zdrzet?

Bohužel u nás na škole tento pátek začínají podzimní promoce, na ktarých jsem v promočním výboru, tak to bude trošku problém. Poslední promoce končí až v 1800 hodin. Potom se musím jet domů převléci, takže bych dorazil až tak k 2000 hodině. Z tohoto důvodu se obávám, že nejspíš nedorazím :-\ :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Dickie

Citace od: Colonel32 kdy 29.10.2005, 20:35:45
mohl bych vsechny, kteri planuji na sraz dorazit pozadat, aby postnuli prispevek, s jakou pravdepodobnosti planuji prijit, a v jakem casovem rozmezi se planuji zdrzet?

pokud se něco nevyvrbí (junior nějak pofňukává a občas má teplotu, tak snad neomarodí...), přijdu, můžu cca kolem páté a pobudu tak hoďku a půl, než bude čas mládě dopravit domů a do vany...

no jo, matky bez hlídací babičky to v dnešním světě nemají jednoduché...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Mates

Ahoj,
já bych přišel, nevím na jak dlouho, do noci tam sedět nemůžu, protože se potřebuji dostat rozumně domů, cestování je o ničem :-\
Pokud to začne v šest, tak do osmi bych tam byl určitě.

Jarmila

OTÁZKA DNE! 
KONÁ SE ZÍTRA 100 %  KOSTKY PUB HOSPODA NEBO TO PADLO?
ABYCH SE JÁ NEPRAŽÁK NETÁHLA DO VELKOMĚSTA, NĚKDE TAM NEBLOUMALA A NEZTRATILA SE TAM ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

Vypadá to tak, že já jdu, C32 taky a další - to se uvidí ::) ;D

muzzo

Mně by se to nejvíc hodilo v 16:00 - 16:30. Takže teď je to na C32, aby nám řekl jak to bude.

TomG

Je nedorazim, pze tou dobou budu ve vlaku na moravu
Only the best can survive.

muzzo

Citace od: TomG kdy 03.11.2005, 13:22:46
Je nedorazim, pze tou dobou budu ve vlaku na moravu

Nevikládej si to špatně, ale kdyby sem postovali všichni kdo nedorazí tak nevím nevím....

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 21.10.2005, 22:13:41
jinak, je to jednu zastavku busem od stanice metra Zelivskeho...

Kterým autobusem? linka?  AŤ TO NEMUSÍM HLEDAT, KDYBYCH PŘECI JEN VYTÁHLA PATY Z VESNICE DO MĚSTA  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: TomG kdy 03.11.2005, 13:22:46
Je nedorazim, pze tou dobou budu ve vlaku na moravu

Vlaky jezdí celou noc  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Jenze ja nejedu sam, ale ze svou pritelkyni k nim domu a kdyz zvazim, v kolik se dostane z prace a kolik jede vlaku tim smerem, tak nemam moc moznosti.
Only the best can survive.

Colonel32

no, ja osobne bych byl toho nazoru, provozovat to cca 17:00 - 20:00, a pokud se najdou odvazlivci, mohou zustat dele...

muzzo

O.K. Autobusy jsou to tyto: 188, 208, 238, 239, stanice MHD BUS: Na palouku. Hned ta další zastávka po Želivského "M"

Micho

A máte dohodnuté rozpoznávacie znamenie? Niečo položené na stole?

corelxt

Citace od: Micho kdy 03.11.2005, 14:56:37
A máte dohodnuté rozpoznávacie znamenie? Niečo položené na stole?

treba krabice od nejvetsiho setu ;D

Panther

Já dorazím určitě kolem 18 hod.

muzzo

Citace od: Micho kdy 03.11.2005, 14:56:37
A máte dohodnuté rozpoznávacie znamenie? Niečo položené na stole?

Není potřeba, všichni afolové mají v očích odraz kostek. ;D