Nevydaná série "Seatron"

Založil Ondrej, 09.01.2010, 23:34:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondrej


Colonel32

no jestli je to fake, tak si na něm dal někdo sakra záležet.

otaznik

Podle mého to fake je, ale nevypadá vůbec špatně!

Ondrej

#3
http://www.classic-space.com/plugins/forum/forum_viewtopic.php?85511
Tady je o tom ještě nějaká diksuze, ale není tam nic bližšího.
Jen se tam píše o dílech, které v těch barvách nebyly vyrobeny. Nezdá se mi to napojení u těch monorailových kolejí, je to podle mě nabarvený, jinak to vypadá dost oficiálně, že by to pravda mohla i být, ale to, že to vyplavalo ven až teď tomu moc nenasvědčuje no.
EDIT: Taky se mi tam nezdají ty řasy, nevím jestli by je Lego takhle dalo.

Colonel32

No ty červené dómy nikdy nebyly, a ty, narozdíl od ostatních dílů, ani nejdou nějak snadno vyrobit pomocí revellek. Ale dalo by se to udělat ve fotoshopu.

Citace od: Ondrej kdy 09.01.2010, 23:59:08
Taky se mi tam nezdají ty řasy, nevím jestli by je Lego takhle dalo.

Taky to lego nevydalo, ne?

Ondrej

Řekl bych, že to nevydalo, bude to nejspíš fotomontáž, když zkoumám blíž to trans-red window tak se mi moc nezdá. Jinak souhlasím s tím, že je to povedené.

Jindroush

Většinou nevěřím, tomuhle jo, protože je tam tolik neexistujících věcí a je to tak 'pravěká' fotografie, že si myslím, že by to nikomu za tu námahu nestálo. EDIT: Je to v BrickJournalu 6 a já sem stará skleróza.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Ondra

Žádné fejky, prototypy série kterou lego zamýšlelo vydat.

Na EB je diskuze na téma prototypů, doporučuji ji projet celouhttp://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=6833&st=0&start=0

tuvok07

Zajímavé.... To by mě zajímalo proč to asi zavrhli, že by nebyl prostor?

Ondrej

Na odkazu na eurobricks od Ondry jsou dost zajímavé věci. Fanoušky Castle zaujme poslední 12. strana a každý si najde něco. Zajímalo by mě kde skončí takovéhle prototypy?

Steve23

Podle mně by to mohlo hezky sedět vedle Auqazone nebo jak se to jmenovalo

xjankox

Toto je celkom parádna nevydaná edícia. Škoda, že ju Lego nevydalo. Je tam hromada vecí, čo sa  kolo roku 1990 aj neskôr používali na space sety. A to  s tým monorailom  čo akože ide pod vodou... paráda. Keby s niečim takým prišli teraz,  vykúpil by som celú sériu, bez debaty, kde sa hrabe Space Police III  ;D
Ďakujem

blackrabbit

Citace od: Jindroush kdy 10.01.2010, 00:11:10
Je to v BrickJournalu 6 a já sem stará skleróza.
Mohl by si to prosím naskenovat ? Byl bych ti moc vděčný a myslím, že nejenom já ...

Martys08

Na tom eurobrick mi ten Harry Potter hřbitov příde o mnohem lepší ,než ten co vyšel

Mtron

Vypadá to poněkud zrařile, škoda, že to nepatřilo světlo světa v podobě stavebnice, jako i další z nápadů Lega
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Matošo

Citace od: blackrabbit kdy 10.01.2010, 18:28:44
Citace od: Jindroush kdy 10.01.2010, 00:11:10
Je to v BrickJournalu 6 a já sem stará skleróza.
Mohl by si to prosím naskenovat ? Byl bych ti moc vděčný a myslím, že nejenom já ...

já to tam ani nenašel ... nebyl to aprílový žertík ?  ???

blackrabbit

Citace od: martin15 kdy 10.01.2010, 19:02:21
Na tom eurobrick mi ten Harry Potter hřbitov příde o mnohem lepší ,než ten co vyšel
Přesně tak. Myslím, že kdyby LEGO přišlo s obnovou setů z 80/90. let, či s nevydanými sety udělalo by daleko líp.  :-\

Togaran

#17
Citace od: Jindroush kdy 10.01.2010, 00:11:10
Je to v BrickJournalu 6 a já sem stará skleróza.

Taky to tam nemůžu najít  ??? a to se mi ta řada moc zalíbila, už kvůli těm velkým trred panelům. Nevíte z jakýho roku to je? Je tam stejná kabina jakou používali Blacktron I. a ti jsou z roku 1991 - tohle na mě působí jako něco mezi Futuronem a Space Police 1 což by znamenalo cca 1988
edit - blacktron II myslím, ten je z roku 1991 O:-)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Citace od: Togaran kdy 10.01.2010, 20:16:20
Citace od: Jindroush kdy 10.01.2010, 00:11:10
Je to v BrickJournalu 6 a já sem stará skleróza.

Taky to tam nemůžu najít  ??? a to se mi ta řada moc zalíbila, už kvůli těm velkým trred panelům. Nevíte z jakýho roku to je? Je tam stejná kabina jakou používali Blacktron I. a ti jsou z roku 1991 - tohle na mě působí jako něco mezi Futuronem a Space Police 1 což by znamenalo cca 1988


ne kabinu používaj Blacktron 2 jedničky nemají tyhle kokpity. je to rok 1990-1 něco bylo již dřív, já v tom mám taky celkem zmatek, přecházelo to z roku 1989 :-)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jindroush

Scanovat to nebudu, nemám na to práva, že, navíc BrickJournal je výrazně chválihodný počin, který zaslouží (finančně, jak jinak) podpořit. Časák se dá normálně koupit na netu jako pdf, nebo na BL jako papírovej.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

znouzectnost

Našel jsem další nevydané série, vypadají taky dost zajímavě
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=448827

xjankox

Ďakujem

Togaran

No to je hodně dobrý, je to skoro tak dobrý, že si říkám, jestli by můj život nebyl lepší kdybych to nikdy neviděl  ???
Zaujaly mě nějaký obrázky (ty space police až tolik ne, to je vydaný) a věci na nich:

32 - to je hustá obří loď, předpokládám předvoj Space police 2. Kabina vozidla vlevo dole - co to sakra je za sklo? a skla pásového vozidla jsou taky zajímavá

38 - To rozkládací jeřábové vozidlo vypadá děsivě  ;D stejně tak to se základnou na vozíku. Opět Space police 2 kabina

39 - konstrukce kabiny, kombinované panely, dvojkola, a ten fig? že by předchůdce aquariders?

40 - ty červené panely? sakra to chci.

42 - to už tu jednou bylo, opět oblíbenost trred a zajímavé že použily dvě barevná schémata do jedné řady. I když u Aquazone k tomu pak došlo.

6 - jediný Space police 3 obrázek co mě zaujal - konstrukce kol, to jsem ještě neviděl.

Celkově jsou to krásné stroje, dýchá z toho doba mezi Classic space a novým space (frakcemi "-tron"). Těší mě oblíbenost trred a mrzí mě, že to nevyšlo.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Petronel

To jsou věci  :D Naplánujou sety a pak nic.
By to mohli znovu vzkřísit a tyhle starší nevydané sety prodávat teď jako exkluzivní  ;D

Anatyt

Mnohé z toho si predsa viac-menej môžte postaviť aj sami! ;D

Togaran

#25
Citace od: Anatyt kdy 14.11.2010, 21:41:28
Mnohé z toho si predsa viac-menej môžte postaviť aj sami! ;D
Kdepak, je tam spoustu dílů co neexistujou, ještě víc těch co neexistujou v těch barvách (Damn you trred!) a v neposlední řadě - nejde o to, že si to nemůžu postavit, ale o to že to nevyšlo a místo toho vychází to, co vychází teď  8)
Je tam tolik zajímavých (někdy až uhozených) nápadů.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peter

Citace od: Togaran kdy 14.11.2010, 19:07:396 - jediný Space police 3 obrázek co mě zaujal - konstrukce kol, to jsem ještě neviděl.

Dily pro tyto kola, použitá u Power Miners k této kombinaci přímo svádí. Co se týká tohoto spojení, tak v ofiko setech ji najdeš např. u setu příští rok řady Ninjago ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

některé věci jsou opravdu pěkné a povedené, ovšem něco je jak když stavěl 3-letý kluk  ;D Je škoda, že spousta nápadu se nedostane ven, alespoň v podobě knihy nebo plánků, docela rád bych viděl jejich předlohy, náměty a ještě více bych si přál pokračování SPACE 1989-92. Některé dílky by bylo záhodno obnovit a některé přebarvit, dalo by se tolik postavit pokud by byla správná barva dílku.

Ten mtronský robot je hnus ;D a jeřáb má do space hodně daleko, když používají Mtroni všude magnet, nějak mi to připadá jako fake  ???
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Neslyšel jste někdo o tomto modelu?
Vypadá docela opravdově, teda nenašel jsem na tom scanu chybu, mimo té hrozné kvality, ale to se dalo čekat...
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=5751024

Togaran

Citace od: Anatyt kdy 14.11.2010, 21:41:28
Mnohé z toho si predsa viac-menej môžte postaviť aj sami! ;D


Někdo na Flickru nekecá a staví :D Co na tom, že takový díl a v takový barvě neexistuje - sestavil to z několika nabarvených TrClear. Pěkné :)

http://www.flickr.com/photos/34338074@N06/7727522592/
Moje stavby: Brickshelf, Flickr