Scandimex - pozor změna!

Založil Scandimex, 06.06.2006, 18:37:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Scandimex

Zdravím všechny a k již uzavřenému tématu a stížnostem na adresu scandimexu bych rád jen tolik...navštivte obnovené stránky LEGO shopu Scandimex a uvidíte sami. Přispěvek s o matoucích cenách byl vložen v době uzavření shopu a ceny mohly proto být všelijaké... hezký den, Filip

Magesan

#1
Nerozumim, mame zavreno, tak dame vselijake (nehorazne) ceny?

Scandimex

Chteli jsme jen rici, ze se jsme nemohli ovlivnit nic z toho co se delo pred prevzetim shopu firmou MPK Toys. Navic debaty ohledne cen v shopu, ktery fyzicky nefungoval povazuji uz za ponekud zbytecne. Navstivte stranky nyni a presvedcte se na vlastni oci. Urcite by nas zajimaly dalsi namety  a pripominky. Na zlepsovani neni nikdy pozde ;), hezky den, Filip   SCANDIMEX

Mates

Filipe,
už bych do těch cen nechtěl moc rýpat, ale mám pocit, že se vracíte zpět do starých kolejí, co se "doporučených cen" týče:
http://shop.scandimex.cz/detail.asp?idzbozi=1013
Kde jste vzali doporučenou cenu 1199,-Kč :o, když v každém jiném obchodě, i kamenném je tento člun za 599,-Kč?!? ::) :P >:D ;)
Mates ;D

chadzi

myslim ze jim krivdis, 1199 je tzv. doporucena cena aby z toho nasledne mohli udelat tu atraktivni 599. me 599 prijde super cena i samostatne bez tohohle triku, ale pravdepodobne je to strategie Lega.

uz se to probiralo tady

Vasyk

Citace od: Mates kdy 08.06.2006, 09:11:47
Filipe,
už bych do těch cen nechtěl moc rýpat, ale mám pocit, že se vracíte zpět do starých kolejí, co se "doporučených cen" týče:
http://shop.scandimex.cz/detail.asp?idzbozi=1013
Kde jste vzali doporučenou cenu 1199,-Kč :o, když v každém jiném obchodě, i kamenném je tento člun za 599,-Kč?!? ::) :P >:D ;)
Mates ;D

U nás v Tesco se prodává za 1199,-, takže to zase tak výmysl nebude.  :)

Jindroush

Přesně tak, za tohle dostávalo LEGO pojeb i na Lugnetu, když to někde uvedli jako 'sleva', i když se to podle zákonů dané země smí, až když je zboží v prodeji několik týdnů.

Je to debilní trik opsanej z nějaký příručky 'Management pro zvláštní školy', něco jako když v Globusu přeházej regály.  ::)

Takže v tomhle je Scandimex zcela nevinně.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 08.06.2006, 09:28:34
Přesně tak, za tohle dostávalo LEGO pojeb i na Lugnetu, kdyľ to někde uvedli jako 'sleva', i kdyľ se to podle zákonů dané země smí, aľ kdyľ je zboľí v prodeji několik týdnů.

Je to debilní trik opsanej z nějaký příručky 'Management pro zvláątní ąkoly', něco jako kdyľ v Globusu přeházej regály. ::)

Takľe v tomhle je Scandimex zcela nevinně.
OK, v tom případě se omlouvám :-X. Já nikde, ani J u tebe v ceníku na rok 2006 tu cenu nenašel. Takže jsem logicky usoudil, že to není MOC, když všem všude jinde tu loď viděl za 599,-Kč ;)

Gibur

ted scandimex  v ČR převzalo POMPO.Se scandimexem mám špatné zkušenosti,v lednu toho roku jsem si objednal několik bionicle a exo-force,jěště doted nepřišlo.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Darth Giovanni

Tak to si dovolím nesouhlasit :P... já mám se scandimexem jenom dobré zkušenosti, vždycky všechno přišlo... a ty ceny už opravili ;)
Darth Giovanni