Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

cetonia25

Tak v SCS už je možné nabírat standardně z přihrádek, fotku stěny jsem nestihl, bral jsem ve spěchu jen něco málo.

Pool

A nevíte jaké je to teď v Německu, jestli už si tam může člověk sám hrabošit v kostkách nebo na to mají obsluhu?

Borun

V Německu nevím,ale jak už bylo řečeno tak v obou Videňskych je to bez obsluhy,jen dohlížejí ať množství kelímků není víc než je zdrávo😁.A vrátili i věž s dílky na figurky,které se už zase dají libovolně poskládat do plastových krabiček po třech kusech.

poMOCník

Citace z: Borun kdy 19.06.2022, 18:32:50
V Německu nevím,ale jak už bylo řečeno tak v obou Videňskych je to bez obsluhy,jen dohlížejí ať množství kelímků není víc než je zdrávo😁.A vrátili i věž s dílky na figurky,které se už zase dají libovolně poskládat do plastových krabiček po třech kusech.

Jak je to vlastne s temi kelimky? Kolik jich clovek muze naplnit. V lete jedu poprve do toho lego storu.

Chairudo

Pár užitečných informací máš na začátku vlákna, jinak nakupovat můžeš neomezeně.
Většinou mají vzadu ve skladu víc dílků než ve stěně, můžou doplnit nebo i najít co ve stěně není. Neboj se zeptat, ale né se seznamem  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Není to neomezeně.Nedavno jsem se setkal už podruhé s tím,že některé dílky jen dva,tři kelímky. Trochu si to hlídají ať jim jeden člověk nevybírá všechno.Bylo mi vysvětleno prodavače, že je to u novinek a atraktivních dílků. Taky to dělají tak ,že jak se vybere že stěny tak doplní až následující den.Prostě někteří prodavači to omezují.A musí tam asi fungovat nějaký systém objednávek,protože  jsem viděl několikrát vychystané tašky s kelímky co připravovali prodavači.Myslím si,že telefonicky.

networ

Byl jsem o víkendu 18.6. ve Vídni a: z PAB si můžete vybrat co chcete, bez limitace. K nákupu nad 150€ dávali hrad automaticky k nákupu (mě chyběli 4 €, tak jsem musel viz figy). V Donnau  bohužel neměli Pyramidu (celkově se mi zdálo, že nové sety tam nemají vůbec)  a tvrdili že je vyprodaná, ale v SCS jich měli hafo na skladě.

Cena za kelímek se nemění, a výběr dílků byl o něco větší než za covidu, resp. byly zaplněny i horní šuplíky.
Učím se stavět ...

Anatyt

ditetemnaporad

Anatyt

Už som myslel, že nový hrad dávajú ako GWP. ;D

ditetemnaporad

Citace z: Anatyt kdy 24.06.2022, 09:29:38
Už som myslel, že nový hrad dávajú ako GWP. ;D
Tebe by to překvapilo, když na začátku roku mohlo být po určitou dobu vše za 4% běžné ceny  ;)

Anatyt

Tak takúto "akciu" by mohli dávať častejšie. >:D

Chairudo

Zdravíme z Florencie, tady už taky můžete plnit kelímky sami  :)

Chairudo

Minulý týden v Legolandu jsme trochu zírali kolik tam někteří nakupují, pro důchodce asi limity neplatí ;D

racco42

Já chápu, že je stavebního materiálu nedostatek, ale stavět si barák z Lega asi levné nebude  :)

Strider

Někdo asi nakupuje pro Rusáky.

poMOCník

Včera jsem si vyzkoušel svoji první stěnu - Stockholm Lego Store

Chairudo

Čau lidi  ;D
Má ještě někdo zájem o litrové lego kelímky?
Mám jich ještě asi stovku a co během týdne neudam půjde do plastu, není na to místo  :-\

Robkteryten

Citace z: Chairudo kdy 09.08.2022, 15:28:23
Čau lidi  ;D
Mám jich ještě asi stovku a co během týdne neudam půjde do plastu, není na to místo  :-\

Dej to na fesbuk do lego skupin na prodej a mas to jmed pryc za nejaky peniz

poMOCník

Čau lidi  ;D

Já už jsem se hlásil minule, ale nějak to nevyšlo. Jenom nevím, kdy se uvidíme, jen tak pro kelímky si k tobě nezajedu :)

Chairudo

Citace z: poMOCník kdy 10.08.2022, 10:59:33
Čau lidi  ;D

Já už jsem se hlásil minule, ale nějak to nevyšlo. Jenom nevím, kdy se uvidíme, jen tak pro kelímky si k tobě nezajedu :)

Ještě mi asi 50 zbylo, hodím je na sklad a rozdistribuji na podzim na výstavě  :)

Matthes_CS

Citace z: Chairudo kdy 11.08.2022, 07:08:00
Čau lidi  ;D

Ještě mi asi 50 zbylo, hodím je na sklad a rozdistribuji na podzim na výstavě  :)

Jestli je budeš brát na výstavu, tak bych si nějaké vzal, případně je můžeš dát do aukce a popereme se o ně :)

Chairudo

Citace z: Matthes_CS kdy 12.08.2022, 07:49:54
Citace z: Chairudo kdy 11.08.2022, 07:08:00
Čau lidi  ;D

Jestli je budeš brát na výstavu, tak bych si nějaké vzal, případně je můžeš dát do aukce a popereme se o ně :)

To zní jako plán  >:D

Colonel32

Pánové, můžu vás poprosit, abyste se naučili ty citace trochu promazávat?

danny_v

Včera poprvé nákup v PAB wall, Vídeň SCS.
pab_vienna_scs_2022-08-27.jpg