Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

May the 4th be with you all. Oslavy v plnom prude. Idem postavit nejaky mensi SW set, co mam v MISBe. Potom ese zahrat nejaku PC hru - skusim The Old Republic.

Zajtra pokracujem cez Revenge of the Fifth :)

STARHAWK

Dufam, ze zvesti o predlzenom kontrakte o dalsie az 3roky pre Kathleen Kenedy nie su pravda. Uz aj rok navyse je moc.

Ak to ale praqvda je, upravim svoje investicie do SW znacky na najblizsie 3 roky.

Napr rozhodovanie o kupe noveho UCS AT-AT sa tak uz definitivne pre mna zjednodusi - nekupim.

Marty713

Hele, fakt si myslíš, že tohle "vote with feet" chování má nějaký reálný dopad?

STARHAWK

Citace od: Marty713 kdy 16.11.2021, 18:15:20
Hele, fakt si myslíš, že tohle "vote with feet" chování má nějaký reálný dopad?

Samozrejme ze ma, ide im v prvom rade len o prachy. Aktualne napr potrebuju 260 mil platiacich zakaznikov do r 2024 aby mohli prehlasit, ze su v zelenych cislach. Ja som mal v plane im aspon ten mesiac dva dat zarobit, ale takto urcite nie.

Cena Disney akcii poklesla o cca 10% v reakcii na to ze nesplnili ocakavania. Hlasovat cez penazenku je jediny sposob ako dat najavo svoju nespokojnost a ver tomu, ze to citia. Maju 50 miliard dlhu - nemozu si dovolit zarezat jednu zo svojich dojnich krav. Uz Marvel im nedokaze dotiahnut ludi do kin tak ako kedysi a to nie len o vplyve pandemie - ludi to uz zacina nudit.

Mali stabilnu zakladnu platiacich fanusikov, ktory kupovali cokolvek s logom star wars a nastvali nie malu cast z tychto ludi.

STARHAWK

Celkom zaujimava udalost dnes. Po predstaveni poslednych 2 odmenach na Hasbro Haslab 6" Rancor nespokojny fanusikovia zacinaju stahovat svoje objednavky.

Potrebuju 9000 aby to vyrobili, mali uz 5146, po livestreme to padlo zatial na 4997 a kto vie kam to padne.

"Fun times, fun times indeed" ako by povedal jeden YTber ktoreho sledujem :)