Návrhy témat

Založil rdk, 21.12.2005, 22:11:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Jsem pro akční diorámu :)

Jarmila

Citace od: Jarmila kdy 24.02.2006, 11:54:47

Tak návrhy: Zimní olympijské hry
                  Jaro je tady
                  Staré pověsti české
                  Válka světů
                  Setkání třetího druhu

Variace na dané téma dle vlastní fantazie, jediná omezující podmínka=podložka o velikosti 32 * 32 čudlů nebo součet menších desek do velikosti 32 * 32.

V podstatě to je akční dioráma, ale mělo by to téma.

Howgh
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 25.02.2006, 18:47:51
pudinková soutěž vytvořena. Bude trvat pouze týden, mezitím se dohodneme na dlouhodobé soutěži. Představujte své návrhy (do středy), i se základní představou o tom, jaká by měla mít soutěž pravidla. Středa až čtvrtek bude hlasování, pátek doladěni pravidel, nová soutěž vypsaná v pátek večer, akorát co budou končit pudinky

pudinková soutěž skončila

Citace od: Colonel32 kdy 02.03.2006, 19:01:10
Citace od: Raistlin M kdy 02.03.2006, 18:34:27
Citace od: Colonel32 kdy 02.03.2006, 18:31:05
JAK chcete zítra vyhlašovat nějakou soutěž, když tu ani nemam žádné návrhy témat?
Stačí trochu zkouknout tento thread.... ;) Návrhů je dost...minianketka to dořeší. :)

Říkal jsem, že bych to od autora chtěl i s nástinem pravidel, ať lidi ví, do čeho by se šlo

nástin pravidel od autorů byl proveden

Nemělo by se pokračovat nějakou tou anketkou, aby si mohli AFOLové i budoucí AFOLové hlasováním zvolit téma soutěže?

Nebo už další kolo soutěže dávno běží a já si toho nestačila všimnout?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Tak co je s tou soutěží? V minulé mě po zásluze převálcovali MPH'ovic, a teď se chystám řádně vytáhnout... ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

muzzo

To už tady nikdo nechce soutěžit? Jsem taky pro akční scénu.

J_BOB

co tak spravit sutaz o najlepsi SW MOC?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Teddy Bear

Ja jsem radsi pro akcni diorama, tema by udelal kazdy dle svych moznosti.
SW zatim ne - nema ho kazdy.
Buďte sami sebou!!!

J_BOB

Citace od: Teddy Bear kdy 17.07.2006, 09:10:09
Ja jsem radsi pro akcni diorama, tema by udelal kazdy dle svych moznosti.
SW zatim ne - nema ho kazdy.
k urobeniu dobreho SW mocu nemusis mat hafo SW setov.toto je dokaz. napr to isd, falcon a pod su fakt namakane...a nejsu tam pouzite sw diely :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Llevelyn

Jenže akční dioráma bez figurek.. no nevím >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Robbed

Já jsem taky pro soutěž o nejlepší Star Wars MOC... sice to nebude pro všechny, ale Truck trial je taky omezený jen pro ty, kdo má dva motory a možnost dostat se do Prahy...
těžko jde vymyslet soutěž, které by se mohl zúčastnit každý.... :P

Llevelyn

Ale jo.. skulptura ze základních bricků.. ;D ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Dargnon

Účastnit se nebudu, ale vyjádřím se že bych upřednostnil akční diorama před klasickým MOCem. Je to prostě zajímavější. A třeba bych rovnou zavedl dvě kategorie, a to podle plochy toho dioramatu (XYkrátXY studů). Takže někdo by spíš dal na detail, někdo by zas měl velkou armádu... Ten menší rozměr, to by vlastně byla velká viněta a ten velký to by byla opravdu velká plocha.

Aki

Ahojte
Mám takový návrh:
Na pražském srazu měla proběhnout soutěž na téma Staré pověsti české. Kromě Petera se ji ale nikdo nezúčastnil. Důvodů pro to asi bude víc, to teď rozebírat nechci, ale myslím si, že by se tomuhle tématu měla dát ještě jedna šance.
Změnil bych ale fyzickou účast (přeci jen lokálně vymezené skupiny) na zde již ověřenou možnost zaslání fotografií moderátorům tohoto tématu. Abych to neokecával, tedy navrhuji soutěž se stejnýmy pravidly jaké zadala Llevelyn, ale s způsobem hlasování a vyhodnocování jako byla v soutěž o nejlepší House MOC.

Cák vy na to, máte zájem si zase trochu zasoutěžit?

Micho

Citace od: Aki kdy 12.11.2006, 13:31:40
Nikdo tedy nic? Ani souhlas ani odmítnutí? 

Možno by to bolo dobré dať na čas vianočný a novoročný, keď sa bude viacej stavať.  ;)

J_BOB

a čo tak nejaký MOC s vianočnou tématikou?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

stepan

Já bych byl pro to, co navrhuje J_BOB  ;)

Jonas

Citace od: J_BOB kdy 12.11.2006, 17:30:19
a čo tak nejaký MOC s vianočnou tématikou?

Myslím, že to je rozumnější téma. Už také proto, že Staré pověsti české není zrovna férové téma vzhledem ke kolegům ze Slovenska, že?
Jonas - Můj Brickshelf

tazzy

Jo jo super nápad, možná bych se i zúčastnil ;)

Šejmus

akční dioráma do toho!
Fool of a Took!

betakaroten

Vzpomněl jsem si ještě na jednu kuriozitu... teď se mi nějak nedaří najít link...

Stavění v zataveném sáčku - říká se tomu tuším BISB (Build In Sealed Bag), výsledkem je sestavený model v neporušeném obalu. Samozřejmě se to dá provádět jen se sety, kde je celý model (nebo smysluplný submodel) v jednom pytlíku ;D

niessnet

Citace od: betakaroten kdy 19.02.2007, 00:10:03
Vzpomněl jsem si ještě na jednu kuriozitu... teď se mi nějak nedaří najít link...

Stavění v zataveném sáčku - říká se tomu tuším BISB (Build In Sealed Bag), výsledkem je sestavený model v neporušeném obalu. Samozřejmě se to dá provádět jen se sety, kde je celý model (nebo smysluplný submodel) v jednom pytlíku ;D
V úplně zataveném sáčku?  :o Ani jediná malinkatá dírka (třeba pro pinzetu nebo pro nožík v případě chybného spojení kostiček) v něm není?
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

myth

Citace od: betakaroten kdy 19.02.2007, 00:10:03
Vzpomněl jsem si ještě na jednu kuriozitu... teď se mi nějak nedaří najít link...

Stavění v zataveném sáčku - říká se tomu tuším BISB (Build In Sealed Bag), výsledkem je sestavený model v neporušeném obalu. Samozřejmě se to dá provádět jen se sety, kde je celý model (nebo smysluplný submodel) v jednom pytlíku ;D

LOL. To je už riadna zvrátenosť ;D.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

otaznik

Citace od: betakaroten kdy 19.02.2007, 00:10:03
Vzpomněl jsem si ještě na jednu kuriozitu... teď se mi nějak nedaří najít link...

Stavění v zataveném sáčku - říká se tomu tuším BISB (Build In Sealed Bag), výsledkem je sestavený model v neporušeném obalu. Samozřejmě se to dá provádět jen se sety, kde je celý model (nebo smysluplný submodel) v jednom pytlíku ;D

Toho jsem se i jednou zúčastnil, docela sranda :-)

Anakin


grohl

Citace od: Anakin kdy 19.02.2007, 17:01:15
presne,niečo také je aj tu: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=195275

To je ta nejvtipnější věc, co jsem kdy viděl. Bohužel ,MY, obdivovatelé Technic strouháme mrkef.

Darkyen

A co takhle mini dioráma? Tedy jako klidně velké dioráma ale v malém měřítku? Takže třeba auto by bylo velké třeba 1x3 study ...
Je jen jedna věc která je lepší než lego.Více lega!

blackrabbit

Co takhle soutěž s nějakým krátkým LEGO snímkem ?  :)

FilipS

Chci se zeprat kam se poděli soutěže? Kromě LTTT se tu nic pro stavitele nekoná, proč?

otaznik

Citace od: Diidy kdy 23.07.2010, 12:01:30
Chci se zeprat kam se poděli soutěže? Kromě LTTT se tu nic pro stavitele nekoná, proč?
???

Protože nikdo jiný žádnou jinou soutěž nepořádá. Můžeš se toho klidně ujmout.

FilipS

Chápu, už mlčim.