(vlastní ) bojový robot2

Založil dave98, 24.08.2010, 16:30:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

dave98

Jednou mě napadlo udělat systém k nohám a rukoum robota a tak jsem se do toho pustil,odbil1.den,2.den a já ještě přemýšlel jak to udělat a podařilo se mi to ,3.den to bylo hotové. systémy:první je k nohám ,když se dá první noha dopředu tak se druhá (sama)dá dozadu(a na opak).druhý je k rukoum,  když hýbnete hlavou doleva , tak se ruce hýbnou doprava(a na opak).výsledek zde mužete ohodnotit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Steve23

nebylo by lepší to dát do techniku?