Všechny technic

Založil jbagy, 21.08.2007, 11:07:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jbagy


nesquick

tak to by se mi teda doma líbílo ;D

Pepan

Opravdu pěkná sbírečka  ;D Ale jestli to má někde vystavené, tak utírat prach bych na tom nechtěl...  :D

Numbi2

Třeba je fotka pořízena těsně před mytím ... buď majitel čeká na déšť nebo vezme hadici a ... ;D
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

grohl

Závidím  :o :o :o :o :o , je tam spousta kusů, které bych chtěl mít doma...Třeba 8480. To by byl asi jediný set, který bych nechal postavený na čestném místě. Jinak mám všechno pečlivě rozložené a rozříděné kromě aktuálních modelů.

stomcova

No pokud to vezme hadicí, tak nevím jak se budou chovat electric dílky. Zrovna teď si rvu vlasy. Na burze jsem koupila za 500,-  !!! papundeklovou krabici LEGO a "vytěžilala" jsem set 8479 a další malý Technic set, ten zatím zkouším identifikovat a nějaké LEGO City vrtulník.
Bohužel krabice byla totálně nasáklá vodou a taky byla  v dílech a mám obavu, že právě motor to odskákal. Návody ještě před mým příchodem prodejce hodil do popelnice, ty se nedaly vyndat. Okamžitě jsem díly doma vysoušela. No a postavili jsme bugynu a motor po zapojení se ani nehne. Zkusíme navštívit kamaráda, který ten motor má. Synové jsou bohužel nerpěliví a naštvaní, že bugina nejede.
Batman, forever...

MwK

No IMHO waw!!!! :o :o :o
To je fakt sila!Ale mna v tej celej galérii zarazilo aj toto (niektoto bude mat vojska :'():
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1267171
A toto...inak dobre som pochopil že stavajú Tative IV ???
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=1231610
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Vasyk

WTF !?!?!?!?  :o :o :o

ASPOŇ JEDNO BY MOHL NECHAT

Vůbec ta jeho složka je zajímavá.

MwK

Citace od: Vasyk kdy 12.10.2007, 18:01:33
WTF !?!?!?!?  :o :o :o

ASPOŇ JEDNO BY MOHL NECHAT

Vůbec ta jeho složka je zajímavá.
No tak to som si nemal všimnútl! :o :o :o :o :o :-X :'(
Je to sila!Ale už mi to došlo! 8) Je to minulý výherca Lotta z nemecka... ;D >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Skyder

Citace od: MwK kdy 12.10.2007, 18:56:06
Citace od: Vasyk kdy 12.10.2007, 18:01:33
WTF !?!?!?!?  :o :o :o

ASPOŇ JEDNO BY MOHL NECHAT

Vůbec ta jeho složka je zajímavá.
No tak to som si nemal všimnútl! :o :o :o :o :o :-X :'(
Je to sila!Ale už mi to došlo! 8) Je to minulý výherca Lotta z nemecka... ;D >:D
Uz to tak vyzera. Ved si predstavte co to muselo vsetko stat!!! (Zavist >:D)
Skyder

Dejv

Citace od: MwK kdy 12.10.2007, 18:56:06
Citace od: Vasyk kdy 12.10.2007, 18:01:33
WTF !?!?!?!?  :o :o :o

ASPOŇ JEDNO BY MOHL NECHAT

Vůbec ta jeho složka je zajímavá.
No tak to som si nemal všimnútl! :o :o :o :o :o :-X :'(
Je to sila!Ale už mi to došlo! 8) Je to minulý výherca Lotta z nemecka... ;D >:D

No aspoň, že to vyhrál AFOL a ne megablockista..  >:D  ;D

Janek

CitaceJe to minulý výherca Lotta z nemecka
Kdo to je?

Plutoone

Tak to čumim, ale jedno vim jistě. kdybych si přitáhl takouvou kvantu lega domu, tak přítelkyně by mě vyhodila dřív, než bych se s tím někomu stačil pochlubit. Musí mít fakt velkou místnost jen na lego. a nějakýho pohunka na voprašování.  ;D jinak mu závidim asi tak 99% setů  :o

Woyta

Citace od: stomcova kdy 12.10.2007, 08:44:01
No pokud to vezme hadicí, tak nevím jak se budou chovat electric dílky. Zrovna teď si rvu vlasy. Na burze jsem koupila za 500,-  !!! papundeklovou krabici LEGO a "vytěžilala" jsem set 8479 a další malý Technic set, ten zatím zkouším identifikovat a nějaké LEGO City vrtulník.
Bohužel krabice byla totálně nasáklá vodou a taky byla  v dílech a mám obavu, že právě motor to odskákal. Návody ještě před mým příchodem prodejce hodil do popelnice, ty se nedaly vyndat. Okamžitě jsem díly doma vysoušela. No a postavili jsme bugynu a motor po zapojení se ani nehne. Zkusíme navštívit kamaráda, který ten motor má. Synové jsou bohužel nerpěliví a naštvaní, že bugina nejede.
Tady bych se spise obaval o code pilot. Motor vlhkost prezije spise nez elektronika.  Nejvice ale zlobeji kabely. Casto jsou rozlamane. Motor doporucuju vyzkouset s univerzalnim adapterem. Pokud pobezi tak pak s kabelem. Na 90% to bude kabel.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Marty713

Citace od: Vasyk kdy 12.10.2007, 18:01:33
WTF !?!?!?!?  :o :o :o

ASPOŇ JEDNO BY MOHL NECHAT

Vůbec ta jeho složka je zajímavá.

To ho přece už nemůže ani bavit... ;D ;D ::) >:D

mike.kup

Chápu, mít jeden model od každého je určitě fajn, ale mít dva, aby měl i alternativní model (či víc když je více alternativ), tak to už mi trochu zvedlo žlučí. No a pak jak tam někdo ukazoval těch devět SW setů (podle ohlasů asi drahých nebo vzácných), tak to už je solidní rozhazování peněz. Ale vzhledem k tomu, že su stavitel a né sběratel, tak to holt nedokážu pochopit.

Woyta

Zalezi na uhlu pohledu
Pro vyrobce je to nejlepsi zakaznik. A diky takovymhle blaznum, vznikaji zajimave sety.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

supermachina

Citace od: stomcova kdy 12.10.2007, 08:44:01
No pokud to vezme hadicí, tak nevím jak se budou chovat electric dílky. Zrovna teď si rvu vlasy. Na burze jsem koupila za 500,-  !!! papundeklovou krabici LEGO a "vytěžilala" jsem set 8479 a další malý Technic set, ten zatím zkouším identifikovat a nějaké LEGO City vrtulník.
Bohužel krabice byla totálně nasáklá vodou a taky byla  v dílech a mám obavu, že právě motor to odskákal. Návody ještě před mým příchodem prodejce hodil do popelnice, ty se nedaly vyndat. Okamžitě jsem díly doma vysoušela. No a postavili jsme bugynu a motor po zapojení se ani nehne. Zkusíme navštívit kamaráda, který ten motor má. Synové jsou bohužel nerpěliví a naštvaní, že bugina nejede.


pozri si toto:

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=25521.0