(Vlastní) Pražské památky

Založil peter, 30.05.2005, 10:36:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Jelikož nemám rád vedra, která právě jsou, tak většinou zůstávám doma. Ve chvílích volna jsem se tedy pustil do stavby opět něčeho většího. Tentokrát jsem se zaměřil na jednu z mnoho památek, které se nacházejí v centru Prahy. Doufám, že to je alespoň trošku k poznání.

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

KLF

Pekne !!!

P.S.: kto Ti tam lezi na posteli ? ;)
Terminated.

werrac

Taky jsem si vsiml, taky me to zajimalo, ale rikal jsem si ze je to blba otazka :>)

Micho

Citace od: peter kdy 30.05.2005, 10:36:22
Tentokrát jsem se zaměřil na jednu z mnoho památek, které se nacházejí v centru Prahy. Doufám, že to je alespoň trošku k poznání.

Síce neviem, čo to je - to by si mohol napísať a umiestniť nejaké real foto, ale je to veľmi dobré. Také niečo postaviť, tak som frajer!  ;)

Cavelon

#4
Ak sa nemýlim, tak to je Orloj.

rdk

MOC pěkný. Přidávám real obrázky:

Panther

Moc pěkné. Jsi dokonalý stavitel. Orloj je z toho  bez problémů poznat. Máš mé uznání.  :)

Micho

Kruci ..., ja som ho hneď nespoznal! Síce to bolo prvé, čo ma napadlo, ale vylúčil som to, že to nie je ono. Veža s hodinami sa mi zdala veľmi vysoká, ale podľa fotiek je to tak. Musím si asi zopakovať niektoré veci ... ;D

KLF

Proporcne to fakt trosku nesedi - veza by mala byt trocha sirsia -  ale inak fakt pekna praca. ozno trochu viac realnosti by tomu dodalo pristavanie najblizsich okolitych budov, co su prilepene k vezi Orloju.
Terminated.

muzzo

Já jsem to teda hned poznal. Jediný co se mi na tom nezdá, je chybějící zástup okounějících turistů.

Magesan

Vzdyt tam jsou. Dokonce tam je i destnikarka.

Uz dlouho mam neodolatelne nutkani vzit si nekdy destnik, odvest bandu turistu na Zizkov/Smichov a rict jim, ze je za 1000Kc (za kus) dovedu zase zpet nebo je tam necham napospas osudu :)

tazzy

Mohl jsi tam dat treba svatbu a k tomu postavit limuzinu  ::)