(Vlastní) Robot, auto, mašina, bagr...

Založil bejver, 04.05.2005, 16:26:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Tak tady je nějaká ta drobotina - nejsou to nějaký super modely, ale když už jsem je vyfotil...
Většinou je to kombinace mých "nových" dvou krabic.

(Poznámka : velký č. 5 (poslední foto) je poháněný 2 motorkama. Jeden jeden levý a druhý pravá kola. Případně šlo přehodit drát ke světýlku v laseru.)

Micho

Tá lokomotíva s tendrom je celkom podarená. Dať jej vlakársky podvozok a kľudne si ju viem predstaviť na koľajisku. Aj ostatné veci sú fajn. Dobrá práca!

muzzo

#2
Všechny jso u moc hezke. Ale nejhezčí je ten nakladač :D

chadzi

tyjo ty si fakt mr.Creator, zajimalo by me kolik hodin tydne travis u lega  ;)

franta

Skvělý, skvělý, klobouk dolů.
Franta

bejver

No, hodin za týden nebývá příliš zajímavé číslo, ale když se daří, tak třeba za tři dni takových 25 - 30 h jsem schopný dát. - Tři osmihodinovky a nějaký ten bonus a je to. Ale pak to zvedání ze země... to by asi neměl vidět můj ortoped.

Vydra

#6
Citace od: bejver kdy 05.05.2005, 12:14:29
No, hodin za týden nebývá příliš zajímavé číslo, ale když se daří, tak třeba za tři dni takových 25 - 30 h jsem schopný dát. - Tři osmihodinovky a nějaký ten bonus a je to. Ale pak to zvedání ze země... to by asi neměl vidět můj ortoped.

Jako budoucí pan doktor sice nebudu ortoped :P, ale pokud si díky tvý tvořivý dovednosti pochroumáš svojí už tak dost pochroumanou kostru, tak ti určitě doporučim nějakýho dobrýho známýho kolegu, abys moh pokračovat ve tvoření

tazzy

Uklidni se jsou dobry hlavne ten sportak 8)

Ridiq

Mě se nejvic líbí ta lokomotiva a bagr.:DA ty ostatni vytvory sou take bezvadné.Mimochodem z jakých dvou setů je to sestavené?
.

Dickie

Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

bejver

Tak jo, tak já si ho teda dám do toho obrázku pod jméno.
(Mimochodem jsou tam dva.)

Dickie

Citace od: bejver kdy 15.07.2005, 13:34:33
(Mimochodem jsou tam dva.)

Já vím, a jeden hezčí než druhej  ;)
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

J_BOB

Vsetky su super a to cislo 5 je naozaj zaujimavo urobene. ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Dejv

číslo 5 žije ! Krásné modely, tleskám...