Herní odpoledne v azylovém domě v Horních Počernicích

Založil Ryxe, 25.08.2022, 12:57:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj všem,
Jak jsem již na výstavě v Plzni trochu nastínil, v azylovém domě v Horních Počernicích by měli veliký zájem na nějaké herní zábavní akci pro jejich děti.
Proto bych se rád pustil do organizace a chtěl bych se Vás zeptat, kdo by do toho chtěl jít také?
V azylovém domě je cca 40 dětí všech věkových kategorií, tak mě napadlo, pojmout to podobně, jako byla třeba herní zóna v Lysé ( nějaké auta na dálkové ovládání, Creationari?, Nějaké soutěže, či tombola). Zkusím zase domluvit spolupráci se Star Wars fanoušky.
Co se týče termínu, bavili jsme se, že ideální by byl nějaký víkendový den v listopadu.
A teď otázka. Kdo se hlásí dobrovolně? >:D
Díky za pozornost  ;)

Hardegon

pifik

Ahoj mohl bych přijet a vzít bludiště. Předpokládám, že to bude jednodenní akce?

Ryxe

Citace od: pifik kdy 11.09.2022, 21:51:46Ahoj mohl bych přijet a vzít bludiště. Předpokládám, že to bude jednodenní akce?
Ano, bude to jednodenka. S tím, že bychom tam s dětmi udělali přes den program a pak si mohli jít někam sednout a poklabosit.
Bohužel jsme museli schůzku z minulého týdne, kde se měl probrat termín odložit kvůli kontaktu paní z azylaku s covid pozitivním na tento týden, tak snad to vyjde a já už budu moci ten termín zde upřesnit 😉.

Ryxe

Tak přátelé, mám info ohledně termínu konání dětského herního odpoledne v azylaku v Horních Počernicích.
Akce proběhne 27. Listopadu po obědě. Viděl bych to tak, že bychom se tam kolem poledního sešli, připravili co bude potřeba a mezi 13- 14 hodinou bychom mohli začít  ;) . Časově bych viděl délku trvání akce tak na 3 hodinky, takže myslím, že kolem 17té bychom mohli končit.
Koho tedy můžu napsat na seznam účastníků?
Díky za pozornost  :D

pifik

POkud se něco nepokazí přijedu. Pokud to vyjde přijede se mnou i Matthes.

milanv

Citace od: Ryxe kdy 16.09.2022, 12:55:49Koho tedy můžu napsat na seznam účastníků?
Pardon, přehlídli jsme vlákno. Samozřejmě počítej se mnou a na 90% i s Ditou.
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Díky počítám s vámi, ale pokud by se nám chtěl ještě kdokoli přidat, je srdečně vítán. V azylovém domě se na akci hrozně těší a prostoru na hraní je dostatek  :)

pifik

Prosím tě zadej přesnou adresu toho azylového domu, ať někde nebloudíme. P.