(Vlastní) Království bílého medvěda

Založil Hardegon, 12.03.2021, 20:59:16

« předchozí - další »

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

...

Po dlouhé době jsem měl opět možnosti a čas trochu stavět, tak konečně mohu zahájit představení nového království. Postupně sem budu přidávat jednotlivé MOC s vlastní Custom armádou.

Mozaika erbu

Hardegon

Hardegon

Nejnovější přírůstek je tématická mozaika. Konečně jsem našel využití pro několik tisíc bílých plate 1x1 a podložek ze sběratelských figurek  :)
Velikost 48x96 studů.

richchie

parada, tema vlastneho custom kralovstva ma vzdy fascinovala, tesim sa na dalsie MOC

Hardegon

A kde rytíři s bílým medvědem na štítu žijí? V tomto malém hrádku. V podhradí ještě časem přibude vesnice, ale hrad už je prakticky hotový.

Výsledný model by měl být "Město v obležení", proto jsou místy pobořené věže, střechy nebo hradby.

poMOCník

Tam bych teda bydlet nechtěl. Celé je to pobořené a uvnitř bude určitě pořádná zima. Přestože je tam pár "veselých" barev, působí to na mě takovou ponurou náladou, má to prostě takové osobité kouzlo. Moc se mi líbí výběr barev. Zejména na struktuře zdi dělá hrozně moc střídání různých odstínů šedé. Vím, že tu kolem toho byla debata, jestli střídat starou a novou šedou (DG a DBG), ale tady je to myslím jasně k plusu.

Chairudo

Pěkný, trochu mi to připomíná Dol Guldur kde Sauron uvěznil Thraina... jen to zvětšit  :D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Takové malé, ale pěkné obydlí. Máš tam pěkné detaily. Za mě je super hlavně ta propadlá střecha s tmavší strukturou po okrajích. Jsem zvědav, jak bude stavba pokračovat dále 😉.