Diskuse o stavebnicích > Castle & Pirates

(vlastní) LOTR/Hobbit armady a MOC

<< < (4/4)

richchie:
dakujem za ohlasy.  Tesim sa ze sa Vam moj vytvor paci  :)

co sa tyka postavenia hradu na obliehanie - mam svoj crown castle (je aj tu na fore prezentovany), planujem ho casom vylepsit a zvacsit, no uvidim ci budu dobijat hrad alebo sa im postavi v poli armada zlozena z elfov, ludi a trpazlikov (mam do 30 elfov, 21 rohanskych jazdcov a planujem par gondorcanov od frienda a taktiez som uplne nezavrhol trpazlikov, i ked tam mam dilemu ci urobit klonovu armadu z gimli alebo skusat nejake variace...)

k poznamke ohladom rovnych linni : inspiroval som sa scénkou z bitky piatich armad kedy Bolg prisiel k pochodujúcej armade na cele s Azogom, v tej scene boli skreti podobne v liniach ako som ich dal ja. Skor som rozmyslal ci to neozivit tym ze  ich dam do pohybu tym ze im dvihnem jednu nohu, akoze pochoduju a nie iba stoja

k velkosti vignety - hej, troska sa mi to vymklo. zacinal som s 20 kusmi, neskor to bolo 50, potom 100 a teraz mam len pechoty 180, celkovo mam armadu zla o sile  200 (ako som uz spominal v prispevku z 29.12.2015)

Mr. Cube:
Těším se na finální verzi.  :D

o.m.p:
To druhé řešení je určitě hned na první pohled lepší. Nejsou přesně za sebou a vypadá to přirozeněji. Vlajky to určitě oživí. Fakt pěkné ;)

richchie:
Trocha som pomazal stare foto a dal sem iba aktualne, vid prvy prispevok. Ospravedlnujem sa za spam :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi