(cudzia) Sarumanova veža

Založil J_BOB, 22.12.2005, 17:00:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

rdk

#1
Takový strakatý. ;D

(Zdravím TomaG 8))

TomG

#2
Citace od: rdk kdy 22.12.2005, 17:02:56
Takový strakatý. ;D

(Zdravím TomaG 8))

Jeste si zapomnel napsat "Moje oci!" :))

Ta vez se i tvarove celkem da.  Ale proste dotycny kostky v danych barvach nema, takze nenadela nic a ti co by pindali pomlci :)
Only the best can survive.

tHomas

#3
Citace
Ta vez se i tvarove celkem da.
Ja bych rekl ze tvarove je to hodne dobre

Dansson

Zajímavá, ale hlavně hodně vysoká. Zajímalo by mě jestli to má nějaký interiér.... třeba wc pro sarumana. ;)

muzzo

Ten stařík v podvlíkačkách co je nahoře na věži je jako Gandalf.

Dejv

Mám dojem ,že jsem na brickshelfu viděl Helmův Žleb.. Zkusím se po tom ještě podívat..

Teddy Bear

Me se ta vez fakt nelibi. ;)
Je tak divne strakata  :-\ a takova ''oskliva'' ;)
Buďte sami sebou!!!

J_BOB

#8
Chces videt nieco strakate? Tak si pockaj, ked zajtra snad dokoncim svoj "vesmirny korab".  >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Raistlin M

#9
Není to špatné a beru v úvahu i to, že dotyčný neměl dost kostek správných barev. Jen to mohl dát do kupy (jak již bylo na kostkách mockrát řečeno) po stejných barvách na patro, nebo víc poladit.
Vidím ale dva problémy.
1) Nemá to vchod.
2) Hnusný bílý slope uplně nahoře mohl alespoň zbavit lepidla, či co to tam je žlutého.
Celkově to ale špatné není. :)

J_BOB

aky ste vy sikovny...  ;D na aku vzdialenost dokazete rozoznat chyby? ja som sa na to niekolk okrat pozeral, a to lepidlo som si nevsimol  :o  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tHomas

ve stupni sedi to vypada krapet jinak

Jindroush

Ano, ta bílá vynikne ještě víc a hůř  :P :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

J_BOB

eh. ja som to myslel, ze som si to nevsimol na prvy krat  ;D ked ste to tu napisali uz som si to vsimol  :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

tHomas

Citace od: Jindroush kdy 22.12.2005, 21:42:30
Ano, ta bílá vynikne ještě víc a hůř  :P :P
prave tak sem to myslel ta byla je tam navic (strakaty i kdyz se da do sedi nemusi byt vzdy lepsi nez puvodne)