Diskuse o stavebnicích > Castle & Pirates

(Cizí) Dům

(1/4) > >>

Mičánek:
Jestli máte hodně červených kostek, můžete si postavit tento pěkný hrázděný dům. Link bohužel nemám, odrázek mám z archivu.

Aki:
Tož kostek které by dělaly problém, tam za se tolik není. Pokud tedy nepovažuji střechu (šikmý díl) za kostku  :). Těch střešních je tam opravdu hodně!

Mimochodem přesně v tomto měřítku by byla skvělá ta Červená lhota!

PS Jenom pro vysvětlenou, nesnažím se tě chytat za slovo. Jen jsem "odvařený" z tolika a ještě k tomu různých, střech.  :D

Maci:
Když už jsme u těch střech. Koupila jsem červené střešní dílky u Legáčka  http://www.legacek.cz/DetailPage.asp?DPG=35720a rohové http://ldraw.org/library/official/images/4/3x/3675.png tam byly jenom tři. Nevím, zda je to normální, ale dost mi ten kousek chybí, vzhledem k tomu, že střechy mají čtyři rohy. >:D

peter:

--- Citace: Maci  30.01.2005, 01:47:58 ---Koupila jsem červené střešní dílky u Legáčka  http://www.legacek.cz/DetailPage.asp?DPG=35720a rohové http://ldraw.org/library/official/images/4/3x/3675.png tam byly jenom tři. Nevím, zda je to normální, ale dost mi ten kousek chybí, vzhledem k tomu, že střechy mají čtyři rohy. >:D

--- Konce citace ---

Hmm, bohužel legáček tenhle set (9265) se střechama velmi zmenšil. Ve skutečnosti set obsahuje skoro 10x tolik dílků :-[ - viz výpis součástek na Peeron.com: 9265.
Jedinou alternativou, kde sehnat tento set kompletní je můj oblíbený obchůdek EDUXE. Zde set 9265 mají kompletní, viz tato stránka ;)


--- Citace: Aki  30.01.2005, 01:30:43 ---Mimochodem přesně v tomto měřítku by byla skvělá ta Červená lhota!

--- Konce citace ---

Pěkné by to určitě bylo, ale jaksi tolik dílků už nevlastním :'( Patřím do škatulky lidí, kteří Lego sice sbírají, ale nemají tolik prostředků aby mohli každý měsíc dát tisíce za další a další stavebnice. Takže snad někdy v budoucnu ;)

Micho:

--- Citace: Maci  30.01.2005, 01:47:58 ---Když už jsme u těch střech. Koupila jsem červené střešní dílky u Legáčka a rohové http://ldraw.org/library/official/images/4/3x/3675.png tam byly jenom tři. Nevím, zda je to normální, ale dost mi ten kousek chybí, vzhledem k tomu, že střechy mají čtyři rohy. >:D
--- Konce citace ---

Inak mne sa stalo presne to isté s tými istými dielmi - tiež boli tri. Oni to zrejme namiešavajú na menšie sáčky a tak sa ľahko môže toto stať. Dokopy som zobral tri malé balenia tých strešných kociek a každá bola namiešaná trochu inak. Podobne aj okná. Keď Vám to príde poštou ťažko to skontrolujete.

Zrejme fakt vyjde lepšie ako napísal Peter nad týmto príspevkom - t.j. kúpiť celú veľkú sadu a mať pokoj. Ja som o tomto zdroji nevedel a Legáček má to nabalené len takto v menších baleniach. Kopec dobrých strešných dielov je aj vo Vile Bonanze http://guide.lugnet.com/set/4886 - chlapci mali z nej veľkú radosť hlavne kvôli streche a samozrejme celkovému výzoru.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi