(Vlastni) Skyline Light&Light Supercar

Založil Colonel32, 19.12.2005, 19:29:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

no, bejvarovy propracovanosti tvaru a moznosti to ani zdaleka nedosahuje, nema ani odpruzena kola, ani zataceci predni, interier... proste je to uplne neskutecne tuctovy model... teda, az na jednu malickost - celkem tri elektricke okruhy, ktere sviti na vsechny strany...

1. okruh je tvoren 2x train light brick + 9v battery pack na jednu baterku - jedny zadni svetla
2. okruh je tvoren identicky, na druha zadni svetla, plus jsou tam napojeny predni mlhovky (2x light brick with one light on top), kteryme pri obraceni polarity blikaji - proto je napojen battero box na 6 tuzkovek.
a 3. okruh jsou predni svetla - tvorena dvema 4,5v lightbricky 2x2 a bateriovym backem na tri "C"cka 

rdk

Ty světla sou fakt dobrý. Pro blikací lego mám slabost. ;D 8)

muzzo

Ty noční fotky jsou super a ta zadní světla....... :o

Teddy Bear

To je skvele! A nechtel by jsi ted trochu prestavet to auto? Neni moc hezke :-\
Ten svetelny system si zaslouzi neco lepsiho! ;) :D
Buďte sami sebou!!!

Colonel32

#4
zatim to nejlepsi, co se mi povedlo postavit... navic jsem limitovanej dilama, mam akorat dilky z 80tych let...

EDIT: krome elektroinstalace je to totiz cele postavene z nahradnich dilu, protze svoje dily mam nekde uklizene...

Police collector

Vypadá to trochu jako KITT :D Moc hezké !
Terminated.

Colonel32

pokud sezenu vice zarovicek a par polarity switcheru, tak priste udelam blinkry na obe strany, a neonove podsviceni...

Dansson

Mi se líbí hlavně ten nápad se zadními světly, ani sem nevěděl, že se tento dílek vyráběl právě v průhledné červené. Umístění žárovky dopostřed  dílku vypadá dobře, protože to pak svítí celé.
Jináč to auto by chtělo asi krapet větší kola se silničním obutím, ale gut.