(Vlastní) Raubritterburg

Založil stambi, 27.11.2005, 18:41:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

stambi

konečně jsem našel chvilku, abych to dal na web, takže další český hrad :-)

podrobněji na http://stambi.wz.cz/lego/raubritter.htm
štambi

Raistlin M

Opravdu parádní!!! Hlavně se mi líbí ten tunel skalou.
Jen si myslim, že by tam ty pavučiny nebyly, pokud tam někdo bydlí ;) (Nebo jsou to rychlopavouci ;D ;) ? )
Zrovna se během pár týdnů chystáme s Llevelyn stavět také svůj, tak se možná nechám trochu inspirovat.  :)

rdk

Fakt pěkný. A solidní hromada burpů. 8) ;D

stambi

čehože? dalším hradem jsem si teprve sáhl na dno svých zásob kostek, snad ho někdy dodělám a nafotím, zatím mi schází ještě hodně fousů a malých nožiček :-)))
štambi

rdk

Big Ugly Rock Piece, nebo-li BURP. Základní terminologie. ;D ;D


Colonel32

no, brickshelfovy hrad to zatim jeste neni, ale na ceske pomery je to jedna z nejlepsich veci, co jsem zatim videl...

jeste trochu poladit tu armadu, treba bubnovani tr.neongreen tyckama mi prijde trosku zvlasti

J_BOB

Citace od: Colonel32 kdy 27.11.2005, 19:46:03
treba bubnovani tr.neongreen tyckama mi prijde trosku zvlasti
mozno su to kuzla :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Micho

Citace od: stambi kdy 27.11.2005, 18:41:32
konečně jsem našel chvilku, abych to dal na web, takže další český hrad :-)
podrobněji na http://stambi.wz.cz/lego/raubritter.htm

Skladám klobúk! Kým mi tu niektorí príliš veľa kecáme (včítane mňa), tak niekto usilovne stavia (viď aj ďalšie stambiho výtvory). Fascinuje ma aj ta výška stavby. To by som sa aj ja s deťmi vyhral!  8)

Čím viac takých zaujímavých hradov vidím, tým ma viacej k ním ťahá. Ovšem nie k tým novým. Verím, že mi tu niekto nenapíše, že chcem všetko ...  ;D

A oproti vlakom to má jednu obrovskú výhodu. Keď chceme rozložiť vlaky, tak potrebujem riadnu plochu a obyvák je nám malý. Takýto hradisko je relatívne oveľa menej náročný na priestor. A ak aj nebudeme zbierať hrady, tak si jeden menší určite postavíme do koľajiska.

otaznik

Je to moc hezká stavba, ale více mě zaujaly pomocné síly - obyvatelé hradu a spol.

Panther

Musím uznat, že je to moc pěkný hrad. Připadá mi jako orlí pevnost. Hlavně ten tunel ve skále je originální. Na české poměry je to opravdu více než pěkné. Jen tak dál.  :)

Dansson

Krása nesmírná, s řadou dobrých nápadů...ten palcát je fakt jednoduchý a vkusný, taky se mi líbí ta bandička loupežníků, o hradu ani nemluvě...
Když jsi to stavěl, měl si nějakou předlohu či vlastní skici nebo si do toho šel po hlavě? A jak dlouho to trvalo, vytvořit takovou nádheru?

Colonel32

zrovna palcat uz v ruce drzel Yetti v Yetti's Hideout

cembry

Je to nadhera, moc se mi libi pouziti zlutych kostek na zdi... Vyvolava to nostalgicky vzpominky  ;)

stambi

Citace od: Dansson kdy 21.12.2005, 11:11:02
Když jsi to stavěl, měl si nějakou předlohu či vlastní skici nebo si do toho šel po hlavě? A jak dlouho to trvalo, vytvořit takovou nádheru?
bez předlohy, beze skicy, jen nápad vždycky déle leží v hlavě, pak najít pár volných nocí a hrad je tu, už mám zase jeden nafocený, jen najít čas dát to na web :-))
štambi

tHomas

tenhle hrad je opravdu luxusni prace..... smekam  :o ;)