7749 Echo Base

Založil blackrabbit, 12.09.2009, 22:48:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

blackrabbit

CHARAKTERISTIKA SETU

Číslo setu: 7749
Rok vydání: 2009
Dílů: 155
Minifig: 5 minifigů + 1 Tauntaun
Cena: 749,- Kč ( v e-shopu 625,- Kč )

DOJMY PŘED KOUPÍ

Nad koupí tohoto setu jsem uvažoval dlouho. V rozporu mi přišla cena / počet dílů, kde 1 díl vychází v přepočtu na 4.83 Kč. Nakonec u mě zvítězila kreativita a způsob podání setu.

STAVBA

Samostatná stavba mi trvala cca 25minut + fotografování. Skládá se celkem ze 4 sáčků + jednoho dílku, který byl zvlášť.

HRATELNOST

V setu jsou zakomponovány 3 možnosti manipulace - 1) Střelba z děla 2)Katapultování figů ze zákopu 3) Možnost otvírání zadní a vrchní strany děla. Dělem se dá otáčet a také se dá velice jednoduše oddělit od zákopu. Uvítal bych pohybování nohou u Tauntauna.

HODNOCENÍ

+ počet minifigů
+ hratelnost

- cena/počet dílů
- spojení levé a pravé části Tauntauna

Závěrem bych tenhle set doporučil všem sběratelům Star Wars a troufám si říct, že tenhle set je nejpovedenější ze série zimních SW.

EDIT: Je to moje první recenze a doufám, že se Vám bude líbit více, než předchozí verze ...

Allconel

nho nvm, či som sa o toto sete dozvedel niečo viac, teda myslím tým viac ako keby som si pozrel obrázky na nete

a hlavne recenzia na tento set tu už bola, nemusíme si to duplovať

Beton

#2
Rade promiň, ale druhá recenze se mi líbila víc, jednak sem se z ní více dozvěděl, byla obsáhlejší a také tam bylo více fotek.

Ale na tvojí první recenze to není špatné!  :D

Dingo

Na první recenzi dobrý, ale chtělo by to dál fotku, či fotky postaveného setu.

Allconel

Citace od: Dingo kdy 13.09.2009, 09:42:08
Na první recenzi dobrý, ale chtělo by to dál fotku, či fotky postaveného setu.

Te teda áno, aspoň jendu fotku zostaveného sety z nejakého dobrého smeru, aj keď je ironické, že k prvej recenzii boli výhrady, že je tam veľa fotiek.

blackrabbit

Fotky přidány.  ;) Nemohl jsem je sem dát včera, kvůli nedostatku světla ...

Hardegon

Velmi pěkná recenze vydařeného setu.  ;)

Allconel

mám jednu, otázky. Teda myslel som si, že v sety ma Han Solo okrem zimnej kapucne ešte jedny náhradné vlasy, či nie ?

Oliver

dost dobry set,tesim sa :) ;D

blackrabbit

Citace od: Allconel kdy 13.09.2009, 10:24:54
mám jednu, otázky. Teda myslel som si, že v sety ma Han Solo okrem zimnej kapucne ešte jedny náhradné vlasy, či nie ?
Bohužel ne  :-\

S.t.a.l.k.e.r.

Po prečítaní oboch recenzií som cez víkend zbavil svoj Echo base statusu MISB. Tvorcovia vsadili na jednoduchosť a hrateľnosť, no zámer sa príliš nevydaril. Veža, ktorá má vystreľovať rakety ich nevystrelí, mechanizmus ich iba kus vysunie. Rovnako mechanizmus v zákope, ktorý má katapultovať trooperov von je v podstate nefunkčný. Hodnota tohoto setu spočíva najmä v minifigoch a v tom, že poskytuje slušný základ pre MOC Hoth rebel base.
Pre porovnanie prikladám foto rebel trooperov, ten naľavo je zo setu 8083 Rebel trooper battle pack, ten napravo zase zo 7749 Echo base.