SK: Pixmania.sk - 15% na všetky hračky do 23.11.

Založil votrelec, 16.11.2011, 22:37:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

votrelec

Rovnaka akcia, ako mali nedavno nasi susedia.

edit: zlavovy kod je 15HRYSK

mesje

Nikde tam nevidím túto zľavu, vidím len rôzne ad-hoc zlavy na niektoré sety, aké  dávajú stále. Treba niekde zadať zlavový kód? Aký je a kde sa zadáva?

votrelec

Ked si kliknes na hracky, tak po bokoch je vidno reklama na tuto zlavu. A zlavovy kod sa dava az pri dokonceni objednavky.

mesje

Aha, čiže platí tá ich jednotlivá zlava, a po dokončení objednávky paušálna zlava -15 % ? No tak je paráda, a idem prevetrať účet :-)

pryb

Totéž platí i na Pixmania.cz, kód je 15HRYCZ. Ovšem slevy na jednotlivé sety už nejsou tak pěkné jako minule.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

yanice

no maji medieval market village - se slevovym kodem za 1900 czk plus postovne. Minuly tyden jsem si ji nechala poslat z Kosic, i s postovnym za 2800 kc. :'(
Ac jsem z ni nadsena, tak mi podle vseho chybi min. 2 kosticky, coz se mi v zivote nestalo a prebyva jich vice nez obvykle. Musim to projit proti navodu.

votrelec

Akcia stale plati. Tak mi to nedalo a este som si doobjednal grand emporium. Velmi som chcel aj imperial flagship, ale musim sa krotit uz...

A kto este nekupil, tak podla mna sa tam pod stromcek oplati kupit napr. tower bridge, unimog, imperial flagship, grand emporium, osobny vlak, hrad.

Colonel32

Imperial Flagship na americkém SH právě vyprodali. Jestli ten set někdo chce, tak bych s objednáním neváhal.

STARHAWK

Ja som si objednal 8098 Clone Turbo Tank. Uz cena bez zlavy bola o dost menej ako akciova cena v Draciku, kde som ten set este videl a Aaylu a Cad Bane minifigov som uz zamyslal kupit aj osobitne z BL. Hadam to uz zajtra budem mat, aj tak mi to Jezisko kleptoman samozrejme zobere a da az pod stromcek.
Pozeram ale ze Anakin's & Sebulba's Podracers - 7962 tam je so zlavou za 60, nepojde to niekto z BA objednavat, ze by som sa pridal ? Polovica postovneho pripadne menej je stale lepsia ako cele.

kamil

A kedy si objednával ten Clone turbo tank?

Ja som objednal zopár setov v rámci 1 objednávky ešte 20.  novembra a až vo štvrtok (24.) odoslali prvú polovicu a o deň neskôr zvyšok. Obe zásielky sú ešte v Nemecku (možno ich chcú spojiť do jednej). Pritom boli všetky skladom a doba doručenia 3 - 4 dni ...
Žeby začal vianočný ošial a nestíhajú, alebo to iba mne tak pomaly vybavujú?

lukas.21

Neviete náhodou ako sa účtuje doprava pri viacerých setoch? Spočíta sa alebo sa berie tá vyššia?

mesje

Doprava sa počíta cca takým spôsobom, že sa zaráta doprava zrejme toho najdrahšieho setu a k tomu sú príplatky za ďalšie sety-  ale tie sú už menšie, ako je cena sólo dopravy.
Tj napr. som objednával veľkú zásielku viac setov spolu s ešte jedným človekom,  a samostatne by každého vyšla doprava cca 14 eur, ale spolu nás vyšla 18 eur.
Z toho vyplýva, že sa oplatí robiť čo najväčšie objednávky viacerých ludí. V praxi to často prijde v 2-3 várkach, ale to už je záležitosť pixmanie, a platí sa rovnako bez ohladu na to, či dojde všetko naraz, alebo v 10 častiach.

STARHAWK

Citace od: kamil kdy 28.11.2011, 15:57:47
A kedy si objednával ten Clone turbo tank?

Ja som objednal zopár setov v rámci 1 objednávky ešte 20.  novembra a až vo štvrtok (24.) odoslali prvú polovicu a o deň neskôr zvyšok. Obe zásielky sú ešte v Nemecku (možno ich chcú spojiť do jednej). Pritom boli všetky skladom a doba doručenia 3 - 4 dni ...
Žeby začal vianočný ošial a nestíhajú, alebo to iba mne tak pomaly vybavujú?

17.11 vecer som to objednal a aj zadal prevod (TatraB -> TatraB)
nejake 2 dni trvalo kim potrdili platbu

kurier mi to priniesol dnes doobeda

da sa tam sledovat kde sa zasielka nachadza - videl som ze to bolo este v nemecku a potom to prislo na SK a na druhy den do mojho mesta a v ten den hned o par hodin mi to uz dorucovali

Celkovo to nejak dlhsie trvalo ako som cakal ale zistil som ze maju pobocku napr aj v mojom meste a ze si to moze vyzdvihnut napr aj tam, eventualne to mozu operatvne riesit a dorucit napr manzelke do prace - ta pracuje v TT na rozdiel odomna. Toho bordelu okolo dorucovania som sa trochu obaval lebo som nevedel ci zrovna budem pracovat z domu alebo nie.

Inak sa fak oplati spojit objednavky ak si to vedia potom ludia dodat osobnim stretnutim (cize odpada posta v ramci SR)

votrelec


Anatyt

A co, neda sa objednat? Ci preco "kurnik sopa"? :)

mesje

Cca pred týždňom mali Tower bridge za 170 (či dokonca 160) - cena pred zlavou, tj 144 eur po zlave - ale nestihol som to objednať, myslel som že tá cena vydrží pár dni, ale vydržala cca 2 dni a nešlo o bleskový výpredaj. U nich tie ceny skáču často nielen dole, ale aj hore - potom je ťažké vymáknuť správny okamih na kúpu.

Anatyt

No ja som si objednal 1 kus. Ale zaplatím to až zajtra. Výsledná cena s poštovným je: 165,14 €. Snaď to je dobrá kúpa.

votrelec

Kurnik sopa preto, lebo som to uz kupil za vyssiu cenu.

phoenicis

Mne sa to podarilo ešte v danej akčnej cene (156.64,-€ už s poštovným) a včera "setík" dorazil. Bol síce "balený" (teda skôr len prepravovaný) v krabici zhruba 2-3krát väčšej než samotná LEGO krabica, ale chvalabohu sa mu nič po ceste z Nemecka nestalo. A chvalabohu - žiadne CLO :D

votrelec

Tak clo by si neplatil ani keby si ich kupil 10. Vsak je to nakup v ramci EU.

phoenicis

Citace od: votrelec kdy 29.11.2011, 14:24:45
Tak clo by si neplatil ani keby si ich kupil 10. Vsak je to nakup v ramci EU.

Ach jasne  ::)  ;D

kamil

Citace od: kamil kdy 28.11.2011, 15:57:47
A kedy si objednával ten Clone turbo tank?

Ja som objednal zopár setov v rámci 1 objednávky ešte 20.  novembra a až vo štvrtok (24.) odoslali prvú polovicu a o deň neskôr zvyšok. Obe zásielky sú ešte v Nemecku (možno ich chcú spojiť do jednej). Pritom boli všetky skladom a doba doručenia 3 - 4 dni ...
Žeby začal vianočný ošial a nestíhajú, alebo to iba mne tak pomaly vybavujú?

Tak prvá časť zásielky mi prišla 29.10.2011 a druhá časť včera 30.11.2011.
Objednával som 4 veci a každé prišlo zvlášť v krabici minimálne 3 krát väčšej ako je pôvodné balenie  ???
Ale včera prišiel 7965 už normálne zabalený v krabici o pár centimetrov väčšej ako je jeho pôvodné balenie.
Ak je záujem, tak môžem urobiť z tohoto menšieho MF recenziu, ale najskôr sa k tomu dostanem až budúci týždeň  :(

votrelec

Tak akciu predlzuju do 14.12.
Prave teraz vychadza tower bridge na 152 Eur! Je v tom bleskovom vypredaji. Tak mi to nedalo a kupil som ho, taktiez imperial flagship. Len upozornujem, ze ten kod ide pouzit len raz. Musel som sa zaregistrovat nanovo, aby som ho mohol uplatnit.

mesje

Inak je zaujímavé sledovať, ako tam skáču ceny hore dole a zasa naspäť (dokonca v priebehu dňa!), resp. pridávajú nové sety, dokonca aj také, čo sú už dlho na trhu... napr. behom dvoch dní na dva razy zvyšovali cenu na fire brigade house, pri tower bridge skákala cena za posledný mesiac už aspoň 6x oboma smermi, potom napr. včera pridali Republic Dropship - 10195 za 230 eur, a dnes večer bol za 270 eur. A dnes večer pozerám najnovší prírastok - Death star I (nimi nazvaný Čierna Hviezda :) ) za 390 eur, tj po zlave 331 eur, co je hodne zaujímavá cena, ak tento set ešte nejaký SW maník nemá.

votrelec

No uz mi dorazilo komplet vsetko z Pixmanie. Som sa rozhodol, ze v tychto krizovych casoch je najlepsia investicia (na moj buduci dochodok) do Lega a nie daka socialna poistovna alebo dochodkove spravcovske spolocnosti, kde by som mal vynos tak 1-2% rocne  :D.


P4tr1cius

Ty brďo, paráda. Vidím, že si sa poriadne klepol po kapse.  ;D Ale Vianoce budeš mať skvelé. Gratulujem.

votrelec

Ani nevrav. Najblizsieho pol roka budem o suchom chlebe asi.

P4tr1cius

Hm, tiež stále premýšam nad Modular houses. Nie som fan CITY, ale tie domy sú úžasné. Asi by ich bolo dobré nakúpiť teraz, kým je ich väčšina ešte v TLC ponuke, ako potom za brutal ceny.