(Vlastné) Platenie dani

Založil matt251, 28.10.2011, 13:27:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

matt251

Pred pár minutami ma napadlo, že ako asi mohlo vyzerat platenie dani v stredoveku.
Tak som v rychlosti vytvoril toto malé ( na vignetu asi velké) dielko.

Jedná sa o vážne rychlé postavené dielo, nedostatky si uvedomujem, ale zas može zato opať nedostatok dielikov...

PS: stromček som ukradol z marketu, nechcelo sa mi vymýšlať nový.

Hardegon

Citace od: matt251 kdy 28.10.2011, 13:27:40
Pred pár minutami ma napadlo, že ako asi mohlo vyzerat platenie dani v stredoveku.
Tak som v rychlosti vytvoril toto malé ( na vignetu asi velké) dielko.
Jedná sa o vážne rychlé postavené dielo, nedostatky si uvedomujem, ale zas može zato opať nedostatok dielikov...
PS: stromček som ukradol z marketu, nechcelo sa mi vymýšlať nový.

Když čtu tenhle popis, říkám si, proč to sem teda dáváš a proč se na to máme koukat?

Měch

 ;D
"Další, co máš?"
"Já mám tuhle dřevěnou loutku." "Já nejsem loutka. Já jsem normální kluk..."
"5 šilinků za uhranutou hračku. Dejte to pryč. Další. "
"Já mám mluvícího osla"
;D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Ivansliz

Citace od: malý Měch kdy 28.10.2011, 15:55:09
;D
"Další, co máš?"
"Já mám tuhle dřevěnou loutku." "Já nejsem loutka. Já jsem normální kluk..."
"5 šilinků za uhranutou hračku. Dejte to pryč. Další. "
"Já mám mluvícího osla"
;D

Chvilku mi ale trvalo, než jsem pochopil, co má tenhle příspěvek znamenat.  ;D  >:D Skoro jsem se lekl, že se tohle vlákno převrátilo "naruby"...

matt251: Pěkná myšlenka s vybíráním daní... ;) Ale když máš i Medieval Market (dle popisu), tak mi neříkej, žes neměl víc kostek na vyhrání si s detaily třeba u těch domů (hrázdění apod.).  ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Socha

Ivansliz: Ja aby som povedal, že sa mu ho nechcelo rozoberať, ako ho poznám.  ;D
matt251: Dobrý nápad, len sa stým treba ešte pohrať, a vytrieskať z toho čo sa dá. Nepovedal by som, že je nutné mať kvantá rôznych kociek doma, aby si vedel niečo poriadne postaviť, skôr treba len dostať správne nápady a potom ich ešte aj realizovať čo najlepšie podla možností svojich zásob. Nejaký kompromis bude musieť prísť, len je treba vedieť vybrať ten najvhodnejší a hlavne ho vymyslieť. :)

matt251

Citace od: Socha kdy 28.10.2011, 17:15:39
Ivansliz: Ja aby som povedal, že sa mu ho nechcelo rozoberať, ako ho poznám.  ;D
matt251: Dobrý nápad, len sa stým treba ešte pohrať, a vytrieskať z toho čo sa dá. Nepovedal by som, že je nutné mať kvantá rôznych kociek doma, aby si vedel niečo poriadne postaviť, skôr treba len dostať správne nápady a potom ich ešte aj realizovať čo najlepšie podla možností svojich zásob. Nejaký kompromis bude musieť prísť, len je treba vedieť vybrať ten najvhodnejší a hlavne ho vymyslieť. :)

Bolo mi skôr lúto markety aj mlyn rozoberať. Sám si videl ako to spolu na poličke pekne ladí :-) Len som vykradol figy a zverinec a na stavbu použil kocky aké mám k dispozicii
Nápady by veru aj boli a ako vždy je problém s počtom dielov. Každý furťák začínal isto podobne a bol vtedy rád aj za to málo co práve mal po ruke.