Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mtron

Citace od: Jarmila kdy 10.05.2007, 20:05:37
Spíš pak budeme řešit, kam s těmi navrátivšími se kostičkami. Že bych něco odprodala?   :D :D :D

no tak to je jednoduché mám místo na kostky doma dost , červené, černé, šedé, transneongreen není problém několik kil vzít k sobě pod ochranu.

Citace od: Colonel32 kdy 10.05.2007, 19:42:41
moje armady  :'( :'( :'(
jo koukal jsem , že z nouze stavíš bejkárny , jenom si myslím že to za jeden den asi nerozebereme ...
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Červený jsem Ti už přepustila. Tak vyberu ještě černý.  :D Připrav si nějaký ten penízek zlaťáček.  :D Šedou kostičku nepustím z drápků ani jednu. A tu zářivě zelenou průhlednou taky nedám. Sám mám málo.  :P
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

jeden den? jak, jeden den? snad rozebiraci vikend, ne?

Jarmila

Vem kýblík, smetáček, otevři vitrínku, přistrč kýblík pod poličku a smetáčkem shrň do kýblíku. Na ty armádky rytířků musí stačit maximálně hodinka čistého času. Přebereš si to doma.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

a zrasim bardingy, jasne...  ::)

btw, chci videt, jak vezmes kyblicek, lopaticku, a sesypes na jednu hromadu to kolejiste

Jarmila

Klidně. Když to není moje.  ;D ;D ;D
Ale rozebírání (bourání) jde vždycky rychleji.
A na rytíře můžeš použít Shi-so. Má praxi při stavění, tak ať taky rozebírá.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

***Banana.com

Citace od: Jarmila kdy 11.05.2007, 18:47:31
Vem kýblík, smetáček, otevři vitrínku, přistrč kýblík pod poličku a smetáčkem shrň do kýblíku. Na ty armádky rytířků musí stačit maximálně hodinka čistého času. Přebereš si to doma.  ;D ;D ;D

Malá úprava:
Vem kýblík, naplň benzínem, otevři vitrínku, přistrč kýblík pod poličku a smetáčkem shrň do kýblíku. Vynes před muzeum, vhoď sirku. Na pěkný ohýnek musí stačit maximálně hodinka čistého času. Přebírat nemusíš nic. >:D

Shi-So

Citace od: Jarmila kdy 11.05.2007, 18:59:26
Klidně. Když to není moje.  ;D ;D ;D
Ale rozebírání (bourání) jde vždycky rychleji.
A na rytíře můžeš použít Shi-so. Má praxi při stavění, tak ať taky rozebírá.  ;D

Ano ,ano!!! Pust me na ne a o rozebirani bude navzdy postarano >:D >:D >:D

Mtron

No dlouho jsem nic neukázal  ;D pze nemám kostky a tak bída z nouzí mě donutila si stáhnout Lego digital designer. No kostek je tam po skromnu .... Je to návrh elektrárny využívající energii krystalu Cranneritu. Horní lopatky budou 4 nyní jsou na obrázku pouze dvě. budou se cele otáčet. Zatím je to jenom návrh  ;) výsledek postavím potom a představím jindy. Ještě jí trošku vylepším
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Rewolt

#219
Citace od: Mtron kdy 14.06.2007, 20:39:23
No dlouho jsem nic neukázal  ;D pze nemám kostky a tak bída z nouzí mě donutila si stáhnout Lego digital designer. No kostek je tam po skromnu .... Je to návrh elektrárny využívající energii krystalu Cranneritu. Horní lopatky budou 4 nyní jsou na obrázku pouze dvě. budou se cele otáčet. Zatím je to jenom návrh  ;) výsledek postavím potom a představím jindy. Ještě jí trošku vylepším
spíš bych řekl že by to mohla bejt nejaká brána na cestování, neco jako hvězdná brána nebo jako teleport  ;D
It's a trap!

Mtron

Ne je to elektrárna. Brána či teleport bude časem taky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

buf91

Fakt bezchybny, a stema ctyrma bych rekl, ze to bude vypadat jeste lip.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Vasyk

Tak toto se bude v základně impozantně vyjímat.

Ještě k tomu spousty hadiček a bílých pláštíků a jednoho chytrýho, který zmáčkne TO tlačítko s nápisem "malér"  ;D. A v okruhu padesáti mil nenajdeš ani jednu červenou kostku.  ;)

Ne opravdu to zatim vypadá dost dobře.

Mtron

Díky ;D

Lopatky se budou otáčet pomocí lego motorku a v prostředku povede průsvitná trubička, kterou bude osvětlovat zelená LED dioda , dílek použiju s exo- force , aby to bylo z lega všechno  ;D Hadičky a ovládací pulty budou taky. Tlačítko na malér mačkám výhradně Já  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

V sobotu kdy základna opouštěla výsosné prostory Svitavského muzea byla napadena několika jednotkami ze světa SW. Zajímavá podívaná  ;D Detail popíšu v dalším příspěvku. Jinak jsem ji dovezl celou a bez většího poškození. Invazní jednotky zničeny, stroje vykuchány a šrot recyklován na červený stavební materiál  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Na první fotce je zničení pejska ve formě AT-AT. Ze základny Mtronu kde stál Luncher ( vlevo dole ) byla odpálená řízená střela. Fotka je zachycena těsně před zničujícím výbuchem, který bohužel nemůžeme uveřejnit z etických důvodů  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#226
Na této fotce jsou zachyceni loupežníci, kteří sledují důkladně průběh bitvy. Nevím zda je představovat  ;D vlevo dole v pozici pejska je Peter ( rychlá a skvělá pomoc Mtronu a jeho pásové vyprošťovací vozidlo , které zvrátilo průběh bitvy na stranu Mtronu ) potom dále zleva ROBBED ( hlavní agresor  ;D bitvy a invazního útoku) a potom Vasyk pozorovatel a pomocník temné strany SW  ;D.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

a v neposlední řadě další fotky z bitvy, které moc nepotřebují komentář, snad jen ten přerostlí fig Jany od Legáčky , který útočil s letkou bombardéru  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

A ještě si neodpustím jednu fotku, je vidět jak je základna malá v porovnání s jednotkami SW světa a proto se došlo k závěru přestavby základny a k lepšímu vyzbrojení. Je sice pravdou , že jsme bitvu dovedli do vítězného konce, ale proti více strojům této kvality by byl asi problém se udržet  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Pokud máš dílky, tak by jsi mohl zkusit přistavit tu elektrárnu (ještě než začne přestavba). Jak jsi říkal, na tom vršku by to vypadalo brutálně.

A mimochodem super reportáž z průběhu bitvy 8)

Mtron

od soboty mi nešel net a tak jsem se dal do práce. Mtroni Vám představují první verzi CRANNERIT POWER. Je to ve fázi rozpracovanosti. Další podrobnosti a fotky budou časem. Nejsou kostky  ;D Jak nudná fráze.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

No nechtěl jsem , ale udělám to. Stavím pro Megacore magnetizer hangar. První fotky z rozestavěné stavby, která bude součástí základny Mtronu. Jen aby si někdo nemyslel, že Mtroni jsou nějací prďoši co se nechají zastrašit jednou stihačkou. Stavba se bude upravovat, toho trapného loga Blacktronu si nevšímejte za chvilku už tam nebude  ;D Bejk prochází teď fází uprav a přezbrojování.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

                  MTRON NEWS

Po dlouhé době inženýři spolu s konstruktéry představují Crannerit Power - elektrárna , která využívá sílu krystalu Crannerit. Technické data tu zveřejňovat nebudu kvůli bezpečí. U fotek jsem záměrně zhoršil kvalitu, to proti zneužití.
ostatně posuďte sami  ;D Teď ještě čeká tým konstruktéru zapojení do základny a uvedení do provozu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Aki

A já myslel, že se to bude celé točit (nejlépe na batery box).

Ale i tak se mi to celé líbí. Jen ten pohyb by tomu jen přidal.

Thrawn

Zneužití? Kdopak by to zneužil  ???

Pěkná továrna, už sháníme kostrukční plány  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Jenčula

MTRON NEWS

Náš (toho času zhroucený) M:tron mě poprosil abych zprostředkoval aktuální novinky ze základy. M:tron už nemá základnu. ;D Kdo nevěří, ať tam běží a může s sebou vzít červené bricky (na novou základnu) a prášky na uklidnění (pro M:trona)...

Jak k tomu došlo:
U Stavitele M:trona doma byl dnes v dopoledních hodinách svolán kontrolní den k posouzení kvality celé stavby a dodržování harmonogramu výstavby, vzhledem k blížící se výstavě.

Členové komise:
Jenčula

Závěr:
Foto snad vypoví za vše. Stavitel se snažil komisi namluvit že se "mi ten Monorail na základnu už fakt nevejde". Ale přeci by byla škoda nechat ho ležet jen pod stolem, že. Tak jsme udělali místo pro Monorail (a při té příležitosti i pro novou základnu)...

PS: moc se omlouvám za fotky mobilem, ale o toto se nešlo nepodělit a nic lepšího nebylo po ruce. I když sebelepší stabilizátor obrazu by neudržel moje rozesmáté ruce...

PS2: Možná by stálo za zvážení trochu přepracovat tu anketku tady... ::)

Můj RELAX

Mtron

#236
posílám jednu fotečku přestavěné základničky s funkčním monorailem. Zásobovací lodě přistávají a vykládají materiál na stavbu základny. Rozloha 144 x 192 studu.

nechci už vidět u sebe žádné návštěvy  ;D další fotky už nepošlu. Všechno možná uvidíte v Brně.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Šejmus

kolem toho monorailu se ještě vejde věcí...
Fool of a Took!

Mtron

Citace od: Šejmus kdy 13.11.2007, 18:05:27
kolem toho monorailu se ještě vejde věcí...

néé kde, kam ?? Já zapomněl  ;D Mám do března čas tu základnu dostavět  ;D Tohle není zdaleka celé, je to jenom zlomek toho co tam bude, takže klid  ::) ::)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Po dlouhé přestávce a zjištění, že ostatní rody ve vesmíru stále vylepšují technologie a staví jednotky , přišel rod Mtronu z novinkou v oblasti pozemních jednotek. V oblasti výzkumu byl učiněn veliký pokrok. Na některých planetách a asteroidech nelze použít kolová či pásová pozemní vojska, proto byl vývoj směřován na jiný typ podvozku. Jde o podvozek Spyder, 6ti ramenný. Přináším Vám fotografii na ukázku. Technické data budou z důvodu bezpečnosti utajeny.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz