Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Colonel32

no dobre, davam do kupy bricklinkove nakupy, takze na lego saham, ale ze bych si s tim hral, to fakt ne

Mtron

no , já si nehrál , snažil jsem se postavit obrněnce , protože jsem konečně sehnal pásy, to že mám teď víc času na dodělávání výzbroje a ladění příběhu je jenom tím , že jsem musel dostavit základnu do nějakého si vzhledu.

jinak důkaz toho , že si hraje ten kdo tu nejvíc křičí  ;D hned co se ráno ve Svitavách probudil po lochtacím manévru Bobše a malého Pekiho usedl ke stolku s hračkami vojáků , vyhnal ty maličký děti pryč .... a to nebylo lego.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

ty mali previti me probutili jen proto, zes je navedl...  :(
no a co jsem tam mel rano delat?

TomG

Novinky ze světa M:tron.  >:D
Only the best can survive.

Mtron

Inženýři Mtronu představují novy prototyp bitevníku  Mercury

Ten kdo nebyl na 11 pub srazu , kde byl tento bitevník představen se mohou alespoň částečně podívat na tyto fotografie.

Je to více účelová jednotka s možností pozemních, vzdušných a mezigalaktických útoků. Tento prototyp bude ještě přestavěn a upraven do několika verzí. Výzbroj tvoří nová sonická děla a klasický laserový blastery. Posádku tvoří pilot dolní kokpit, střelec horní kokpit a výsadek ve spodní části lodě. Tento bitevník používá stealth zařízení a silné štíty.

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

Hmmm, koukám, koukám a nějak díky tomu černému vzhledu, což je patrně ta stealth technologie, není nic vidět, takže to vypadá, že funguje i na běžné současné fotoaparáty :D Je to pro M:trony trochu zvláštní, ale líbí se mi to. Ono ostatně každá vojenská technika trochu z běžného života vybočuje.

Velmi se mi také líbí ty oddělené kabiny pro pilota a střelce. Vidím, že pilot je vybaven i nově asimilovanou technologií od rodu predátorů. No je vidět, že tato loď má velmi silný potenciál a každý by se měl mít na pozoru jakmile ji spatří (pokud ji tedy vůbec bude mít čas spatřit) ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

Tohle je Carriala Mtronů

Jedná se o cosmicoptru pro přepravu kontejnerů. Obrázky hovoří za vše.. Případný technický popis a komentář dodám později.

kontejner je určen pro přepravu surového krystalu cranneritu. Carriala může být uzpůsobena na jinou přepravu např. pozemních jednotek či materiálu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

na minule hospode se objevila i prototypova verze Carrialy - gunship,  ktera se ovsem do seriove vyroby nedostala, a bohuzel neexistuje ani zadna technicka dokumentace... nebo snad ano?

Mtron

Citace od: Colonel32 kdy 23.03.2007, 16:30:20
na minule hospode se objevila i prototypova verze Carrialy - gunship,  ktera se ovsem do seriove vyroby nedostala, a bohuzel neexistuje ani zadna technicka dokumentace... nebo snad ano?


no, snad abych to uvedl na pravou míru  ;D nedopatřením se ke carriale dostal sabotér jménem colonel32 a začal bez varovaní přestavovat carrialu. Totálně ji zmršil.  Ostatní už nevydrželi a muselo se tohohle sabotéra eliminovat. Bohužel pověšeného colonela za přivázané nohy ke stropu hlavou dolu se fotodokumentace nemohla pořídit, protože by se to dalo vysílat jen po 22 hodině a jestli vůbec. Proto apeluji na všechny Afoly , aby si modely přinesené na sraz bedlivě hlídali před tímto výtržníkem  ;D ;D ;D ;D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

ano, i takto by se to dalo interpretovat...  ;D

Mtron

Tak a jsme tu znovu  ;D Tentokrát si pro Vás připravil team konstruktérů jeden speciální kousek

MT - 1 neboli Mtron tank - 1 , vyvinut a sestrojen pro pozemní boje s nepřítelem a na obranu základny Mtronu. Vzhledem k malému potenciálu pozemních jednotek Mtron bude tato jednotka nejprve vyzkoušena , podrobena několika testům a potom zařazena do výzbroje Mtron. Jediné co je ještě ve výzkumu a vývoji jsou pancíře.

No posuďte samy ...
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

TomG

Zajimave :) Jen mi to pripada spis jako mini tank. Melo by to mit vetsi podvozek k pomeru velikosti veze. Ale tvarove to vypada docela ciste. Ten podvozek tak 2x vetsi a vic kol a bude to ok.
Only the best can survive.

Thrawn

#192
Vyhodnocení blacktronských inženýrů pro Black Army:

MT-1 byl vyhodnocen ze tří hledisek, výzbroj, dosah, časový horizont nasazení. Podle našich zjištění můžeme konstatovat toto:

Výzbroj - podle fotodokumentace je tank vybaven těžkým laserovým kanónem, který tvoří hlavní výzbroj tanku a něčím, co se může zdát jako rychlopalný opakovací laser, nicméně není to pravděpodobné, neboť nemá charakteristické transneongreen zbarvení. Věž je otočná, což umožňuje palbu všemi směry i při rychlé jízdě. Na levém boku věže jsou jasně vidět dva raketomety pro zadýmování.

Dosah – tento tank podle konstrukce podvozku dokáže vyvinout velmi vysokou rychlost. Ovšem jeho prostupnost terénem bude velmi omezená, bude vyžadovat spíše rovnou plochu. Vzhledem k jeho velikost se dá očekávat, že bude velmi dobře ovladatelný, za slabinu ovšem považujeme jednočlennou posádku, která bude muset ovládat tank i vlastní řízení palby. Tank je malý, tudíž snadno přepravitelný i relativně malým transportérem. Jeho energetické nároky budou v ideálních podmínkách ( letecký nebo hromadný transport a rovná plocha při vlastním pohybu ) velmi nízké.

Časový horizont nasazení – jedná se o prototyp. Jeho výroba je podle dostupné fotodokumentace náročná na méně dostupné díly. Z tohoto důvodu neočekáváme v brzké době jejich hromadné nasazení. Nicméně, po provedení nutných testů, kde očekáváme, že se MT-1 osvědčí a získání dostatečného množství komponent, potřebných k výrobě, lze tank MT-1 považovat za v dlouhodobém horizontu velmi nebezpečnou.

Závěr – Jedná se o velmi zdařilý lehký tank, která se hodí jak pro útok, tak i ( po přidání další reaktivní ochrany ) účinnou obranu. Jeho největší slabinou při útoku bude upracovanost jednočlenné posádky, která musí ovládat naráz tank, hlavní zbraň i spřažený laseromet, což vede k jeho velkému ohrožení ze strany pěchoty vybavené raketomety. Možnost nasazení je téměř neomezená, vyjma nepřístupného a členitého terénu. Předpokládáme, že vzhledem ke svým vlastnostem bude zaveden do sériové výroby, ovšem vzhledem ke specifickým dílům neočekáváme, že to bude v krátkém čase. V dlouhodobém horizontu se ovšem bude jednat o velmi nebezpečnou zbraň použitelnou proti blacktronským pozemním silám.

Doporučení – vybavit v krátkém čase blacktronskou pěchotu raketomety pro zastavení případného nepřátelského útoku. V dlouhodobém časovém horizontu doporučujeme vyvinutí vlastního tanku podobných charakteristik, ovšem z jednodušších a snadno dostupných komponent a ovládaných minimálně dvoučlennou posádkou.

;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Celý víkend probíhali zkoušky a testy tanku. Musím říct, že budeme muset předělat podvozek tanku. Řídící systém tanku a zaměřování provádí počítačový systém, proto je posádka tanku pouze jedno členná.

Nevím zda raketomety blaktronských nepřátel budou stačit na cranneritové panceřování a štíty co budou chránit v budoucnu jednotky Mtronu.

Střelba na cíl je přesná na 98% jak z kanonu tak z malé střílny. Z důvodu lepší ochrany tanku před pozemní pěchotou bude nainstalována na věž tanku ještě jedna otočná laserová zbraň řízena palubním počítačem. ( Thrawnovi rakeťáci mají po žížalkách  ;D )
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

Citace od: Mtron kdy 30.04.2007, 11:26:53
Celý víkend probíhali zkoušky a testy tanku. Musím říct, že budeme muset předělat podvozek tanku.

Ano toto mohu bohužel jen potvrdit. Tank se objevil i na 4. závodu KTT kde měl co dělat aby se vůbec pohnul po povrchu této nehostinné krajiny. Věřím však, že inženýři M:tronu si s tímto deficitem v brzkém horizontu dobře poradí.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

 Stále probíhá průzkum galaxii  ;D náhle jeden z obchodníků Jenčula objevil zajaté jednotky Mtronu  ;D a Blacktronu  >:D Děkujeme. Blacktronské vojáky zajmeme a budeme na nich testovat řízení střelby tanku  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: peter kdy 30.04.2007, 11:30:32
Citace od: Mtron kdy 30.04.2007, 11:26:53
Celý víkend probíhali zkoušky a testy tanku. Musím říct, že budeme muset předělat podvozek tanku.

Ano toto mohu bohužel jen potvrdit. Tank se objevil i na 4. závodu KTT kde měl co dělat aby se vůbec pohnul po povrchu této nehostinné krajiny. Věřím však, že inženýři M:tronu si s tímto deficitem v brzkém horizontu dobře poradí.

Musím uznat, že inženýři KTT jsou na vysoké úrovni než rod Mtronu. Tank sice měl problémy s povrchem planety, ale i tak se s tím zdatně popral. Nezbývá než uznat nefunkčnost podvozku a poslat techniky a inženýry na školení k rodu Futuron.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

LiBorec

Základna vypadá moc hezky,má dobře vymyšlené jádro,ale zkus tam přihodit nějaké terénní nerovnosti 8)

Thrawn

#198
Citace od: Mtron kdy 30.04.2007, 11:39:15
Stále probíhá průzkum galaxii  ;D náhle jeden z obchodníků Jenčula objevil zajaté jednotky Mtronu  ;D a Blacktronu  >:D Děkujeme. Blacktronské vojáky zajmeme a budeme na nich testovat řízení střelby tanku  ;D

Jsem velmi zklamán přístupem M:tronské říše k našim zajatcům. Vzhledem k tomu, že považuji obě naše civilizace za velmi vyspělé a nehodné těchto barbarských činů, navrhuji založení charty, jejímž výsledkem by byla smlouva podobného charakteru, jako byly kdysi dávno Ženevské konvence. Předejde se tak zbytečným masakrům a budoucí konflikty proběhnou civilizovaně  ;D

Zároveň si dovoluji upozornit, že máme rovněž v našem držení několik M:tronských zajatců. Žádám proto M:trony, aby se vyvarovali nepředložených činů, jejichž následky by pro naše hosty mohly být velmi mrzuté.

;)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Vzhledem k minulosti Blaktronskému útoku na říši Mtronu a k totální anihilaci, kterou jste provedli ve zdrcujícím útoku bych raději pomlčel o nějaké civilizovanosti Blaktronů. Bez varování bylo ničeno vše, domovy, továrny,stroje a životy. Díky  úhybným manévrům při evakuaci se náš rod částečně zachránil. Naše právo na vyslechnutí a další prostředky na získání informací jsou na místě. Důsledky nese Váš rod se vším co k tomu patří.


Vaše žádost se zamítá. Nechtěli jste přistoupit na výměnu zajatců. Z třeste se nevzdáme se už tak lehko a bez boje.

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

cus, koukam ze na to uz padl slusnej pytel cevenejch  ;D

vypada to super, ale mohlo by jeste lip:


- vyplnil bych porvch mezi vlastni budovou a tou ohradou napr kolejema po kterejch by jezdil vozik (magnetickej samozrejme), nebo udelal osviceny cesticky z tiles a round brick 1x1 trans po stranach.

- jak tu nekdo rikal, udelal bych tam skalu na nejake strane budovy

- obecne ten teren by moh byt vic clenitej, napr bys moh mit skaly nebo nerovnosti pod ohradou aby nebyla tak geometricky presna - to by to dost ozivilo.

- vyplnil bych vy velky plochy kde jsou jen zdi nejakyma 'okynkama'

- na nektery velky zdi bych zkusil z kostek udelat nejaky space obrazce (cerny na cervenym)

ale o tom uz urcite taky premyslis, takze good luck  ;)

Mtron

díky chadzi za připomínky, podněty, základna je na výstavě a už dneska si brousím zoubky na předělání, jak jsem již řekl , základna je rozestavěná a byla upravena do jakési vystavovatelné verze, takže po ukončení výstavy a dovezení základny domu po důkladném pomazlení dojde na částečnou přestavbu základny , úpravy vnitřků a i venkovního terénu.
Citace od: chadzi kdy 02.05.2007, 09:44:48

- vyplnil bych vy velky plochy kde jsou jen zdi nejakyma 'okynkama'

- na nektery velky zdi bych zkusil z kostek udelat nejaky space obrazce (cerny na cervenym)

ale o tom uz urcite taky premyslis, takze good luck  ;)

obrazce a změna barevného řešení už je taky navržená, na boku základny jak jsou kanony bude celá strana a bok přestaveny a doplněny o okna a další detaily. Doufám, že se pro moje stavění najde dostatek kostek  ;D Jak říkám, základna nikdy nebude úplně dostavěna vždycky je tu možnost pro vylepšení a doladění detailů.

díky za podporu.... :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Včera přijalo pozvání na střelnici několik imperátorů , aby shlédly nový prototyp tanku, který se liší od původní představované verze několika vylepšeními. Tank MT - 1 byl upraven a přestavěn. Nejvíce změn prodělal podvozek tanku. Podvozek byl rozšířen o dva study a prodloužen o tři study, světlá výška podvozku se zvedla o jeden plate. Tank byl doplněn o pancéřování , které je ve fázi testování. Dále byla upravena délka hlavně. Další detailnější info naleznete na pořízených záběrech ze  zkoušek prototypu  :).
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk


Jenčula

Citace od: Mtron kdy 30.04.2007, 11:39:15
Stále probíhá průzkum galaxii  ;D náhle jeden z obchodníků Jenčula objevil zajaté jednotky Mtronu  ;D a Blacktronu  >:D Děkujeme. Blacktronské vojáky zajmeme a budeme na nich testovat řízení střelby tanku  ;D

Jenčula hlásí:
obchodní lodě dorazily do doků s osvobozenými jednotkami Mtronu. Po předběžné lékařské prohlídce lze konstatovat, že jejich zdravotní stav je více než uspokojivý a jsou připraveni k transportu.
S dvěma Blacktronskými psy bylo nakládáno natolik "ohleduplně", aby byli alespoň zčásti použitelní jako cvičné terče. >:D
Můj RELAX

Mtron

#205
Tak jsem projížděl foťák a našel fotky ze Svitav  ;D Už je tam dlouho a tak se člověku po tom stýská  :'( :'( :'( Tak jsem si dovolil trochu nostalgie. Co vy ostatní ? Jak jste na tom ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

otaznik

Citace od: Mtron kdy 10.05.2007, 12:10:58
Tak jsem projížděl foťák a našel fotky ze Svitav  ;D Už je tam dlouho a tak se člověku po tom stýská  :'( :'( :'( Tak jsem si dovolil trochu nostalgie. Co vy ostatní ? Jak jste na tom ?

Mně se nestýská, nemám ve Svitavách nic.  :P

Colonel32


Jarmila

Tak pro nás není zapůjčení setů do Svitav žádná tragédie.
Za 1) hodně nám doma ještě zůstalo  :D
Za 2) uvolněný volný prostor se postupně zaplnil jinými, nově pořízenými sety  ;)
Spíš pak budeme řešit, kam s těmi navrátivšími se kostičkami. Že bych něco odprodala?   :D :D :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

Citace od: Jarmila kdy 10.05.2007, 20:05:37
Spíš pak budeme řešit, kam s těmi navrátivšími se kostičkami. Že bych něco odprodala?   :D :D :D
To raději neříkej dvakrát!!! :P :D ;D ;D ;D >:D