Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Togaran

Hmmm, ta černá věž vypadá dobře, to je silo nebo komín? Těší mě že přidáváš nové moduly (nebo spíše čtvrtě ;D ) do svojí základny. Musím říct, že se i tvůj styl stavby postupně trochu mění a vyvíjí, tak jako u každého. Tenhle začátek je rozhodně zajímavý a jsem zvědavý jak to poroste dál.

A doufám, že ty dopravníky budou stroje s velkým S! Pásovej bejk s korbou, to by bylo něco  >:D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

  MTRON NEWS

Stavba pokročila. Dostavěna sila a část řídící věže na zkoušku. To černé vpravo je chladící věž, za příjezdovou rampou by měl být postaven komín či dva. Sila budou zakryta ještě technickým podlažím. Nad řídící věží se budu snažit postavit malou přistávací zónu.

v zadní části stavby je nedodělané logo Mtronu z bricků 2x1.

  MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Daniel


Mtron

#543
 MTRON NEWS

Představujeme Vám plány transportní lodi rodu Mtronů. Jedná se o Mtronskou Carryallu, schopnou převážet množství surovin na dlouhou vzdálenost vesmírem. Má výkonné motory. MTRON CARRYALLA bude její oficiální název. Inženýři a technici se brzy dají do stavby prototypu. Po dostavbě bude otestována. V továrnách se již začínají vyrábět komponenty a brzy se začnou převážet do montážní haly. 

Posádka: pilot

Zbraně: dva otočné kanóny jeden v předu, druhý vzadu, dva lasery u předního kokpitu. 

Motory: loď je vybavena dvěma hypermotory a 4x podsvětelnými motory

Nákladový prostor: Nosnost 6ti kontejnerů, a v útrobách lodi lze převést další náklad např. 18 sudů


MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#544
No pěkný...
Jestli plánuješ vyrábět v takovémhle množství ovládneš obchod v celém vesmíru.
Pošli plány ať naši technici můžou najít chibi chyby (ať nepohoršuju Mtrona) a snáze ty lodě ničit.
Navrhuji na Lipně vesmírnou bitvu...

Togaran

Vypadá dobře :)
Dopředu vedle skel se vejdou ještě dvě antény :) nebo je ta úchytka připravená na něco jinýho?
Ty kontejnery budou asi vyndavací, žejo?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Citace od: Togaran kdy 19.01.2014, 20:26:01
Vypadá dobře :)
Dopředu vedle skel se vejdou ještě dvě antény :) nebo je ta úchytka připravená na něco jinýho?
Ty kontejnery budou asi vyndavací, žejo?

Ano, měli by mít v horní části magnet, bohužel ho tam nemůžu v LDD najít. Počítám, že až budu stavět ještě neco vylepším a upravím. Kontejnery mám už postavené konec konců si je mohl vidět už na výstavách.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Daniel

Tak nejen Blacktroni Vám kradou technologie - aneb Mega Core Magnetizer na steroidech ;D
http://www.flickr.com/photos/thebrickbin/13185640345/in/photostream/

Thrawn

Citace od: Daniel kdy 16.03.2014, 17:24:11
Tak nejen Blacktroni Vám kradou technologie - aneb Mega Core Magnetizer na steroidech ;D
http://www.flickr.com/photos/thebrickbin/13185640345/in/photostream/

To je tedy pecka!  :o
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

To je krása... to řešení kol je geniální...

znouzectnost


Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Daniel

Hoši, klid...jsem to tu Mtronovi tady nechtěl tak zaplevelit ;)

Togaran

Super práce :) Je dobře vidět, že se pořád posouváš kupředu. Líbí se mi nové přístavby základny a komíny. Škoda, že Jsi nestih všechno dokončit. Těším se na lodě co připravuješ a hlavně ta tu velkou nateřskou, jestli přijde jednou  :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Thrawn

Jo, tak k tomu se přidávám. Strašně se mi líbily hangáry z TNG panelů, to je skvělý nápad. A taky craneritové naleziště. Na tvoji stíhací eskadru si budu muset dát pozor.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Já jsem chtěl taky poděkovat prostřednictvím tohoto vzkazu všem, kteří mi vyslovili podporu a dodali další podnět ke stavění, vylepšování Mtronů. Jsem rád, že se to někomu líbilo, byť se toto téma může zdát neatraktivní.

Mé další cíle:

- naučení a stavba skal ze slope, tam vidím další a obrovský potenciál jak vylepšit stavby Mtronů

- použít technik lego pro rozhýbání modelů, neboť jsem zjistil, že návštěvníci potažmo děti to více přitáhne

- elektrifikace, zde vidím taky dost velký potenciál, viz bitva o HOTH

- doprovodné texty s obrázky, tady bych vyzvednul Togaranovo plakát, bravurní práce stavby lodí a její prezentace. Zde bych viděl nafocení a popsání jednotlivých staveb či celků pro lepší vykreslenost děje.

poslední vylepšení  ;D zmenšit stavby abych to neměl o metr delší, přeci jenom je to dost náročné na převoz.    ;D ;D ;D Rád bych se omluvil krtečkovi, neboť jsem ho vystrnadil z rohu  ;D Promiň. :-*

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Tou eletrifikací myslíš především vnitřní osvětlení? To u TNG podle mně nemá moc smysl :-(
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Víš co dělá TNG pod UV nebo modrou? Krásně se rozzáří, to za to vážně stojí... vyzkoušej  ;)

znouzectnost

To Mtron:
-Dát část základny na skálu by mohlo být zajímavé, výškové členění to určitě ozvláštní a dají se dělat fórky.

-S pohybem to u dlouhých výstav bude dost problém, nesmíš vymýšlet nic náročného na převody a podobně.
U krátkodobých to bude asi v pohodě, ale mé praktické zkušenosti = 0

- Svítící TNG pod UV světlem je krásná a bublající Dark Vader je supr... uděláš bublající skladiště karnaritu?

-Zmenšit základnu? NIKDY!!! Naopak zvětšit přes celou šířku squošového kurtu a trochu za rohy ať nevznikná problém s napojováním ostatních!

papluh

#559
Cca 2m30s je tam nasvietený tunel cez TNG
https://www.youtube.com/watch?v=p2K120PZmd8
Prípadne hangár https://www.flickr.com/photos/blake-foster/14806786351/in/photostream/

Za mňa: Určite pokračovať v tvojom diele a experimentovať s elektrifikáciou ;)

Petronel

#560
Zajímavá stavbička a nevšední podání červená, šedá a kolem poušť. Ty jsou asi z daleka, taková odtržená Mtronská větev a našeho Mtrona neznají.  >:D

Je tam více pěkných detailů ať už se týkaji elektrifikace nebo ne. Pohyblivý pás s boxíky je taky dobrý nápad a dal by se využít. A nějaké stavební detaily se mi taky líbily. Např. na 2m26sec je vidět pěkně zpracované velké "M". Ani mě teď rychle nenapadá jak bylo složeno.

Mtrone co čeští odborníci, bude tedy nějaká taková modernizace základny?  ;)

Vasyk

Postavil jsem si dle nového Exo-suitu nějaké další v Mtronských barvách, co ty na to Mtrone ?

Foton

Ty červené drápy nahání hrůzu.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Mtron

Citace od: Vasyk kdy 14.08.2014, 15:10:24
Postavil jsem si dle nového Exo-suitu nějaké další v Mtronských barvách, co ty na to Mtrone ?

Stroj mi silně připomíná APU z Matrixu. Je to pěkný propracovaný stroj, který bych chtěl mít ve sbírce. Barevné řešení se mi nějak nepozdává. Na fotce zanikají rysy stroje. Zdá se mi že to má až příliš barev. Ovšem fotky dost klamou. Každopádně pokud budeš mít místo na bourání LIPNO 2014 vezmi ho s sebou. Nakopeme Blacktrony do okurek.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

Tím naznačuješ, že na Lipně bude bitva?
Hmmm na, kterou stranu se přidám?

Vasyk

#565
Citace od: Mtron kdy 15.08.2014, 12:05:31
Citace od: Vasyk kdy 14.08.2014, 15:10:24
Postavil jsem si dle nového Exo-suitu nějaké další v Mtronských barvách, co ty na to Mtrone ?

Stroj mi silně připomíná APU z Matrixu. Je to pěkný propracovaný stroj, který bych chtěl mít ve sbírce. Barevné řešení se mi nějak nepozdává. Na fotce zanikají rysy stroje. Zdá se mi že to má až příliš barev. Ovšem fotky dost klamou. Každopádně pokud budeš mít místo na bourání LIPNO 2014 vezmi ho s sebou. Nakopeme Blacktrony do okurek.

Origo set mám a je super.
Barvy se mi také nezdají, ale to je možná omezenou dostupností barev dílků (neexistence) a to co mám doma.
Foťák se jen tváří jako foťák, takže s toho lepší fotky nevylezou.
Vezmu na Lipno a promyslíme co a jak by šlo s tou barevností.
Jinak jsem ho už někde na netu viděl i v modré barvě k Bennymu. Je tam i v černé barvě.
Update - Link

Mtron

Po dlouhé odmlce a pokračujícím pracím na několika projektech se rada Mtronů rozhodla ukázat rozestavený prototyp Mtronského nákladního vlaku. Verze je nedokončená a potřebuje mnoho úprav. Je to první verze. Finální může doznat hodně změn.

Čtyřnápravová lokomotiva s cranneritovým pohonem. Dvě kabiny. Je připojena verze nákladního vagonu pro přepravu kontejneru.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Pěkná lokomotiva :) Líbí se mi, jak černá tvoří u kabin šikmé pruhy díky tomu kabinovému dílu. Obecně tady barvy fungují pěkně - jak poměr černá/červená tak i to poskládání :) Klidně bych ještě nahoru přidal nějaké hadice nebo ventilace, prostě trochu to zagreeblit  8)

Oproti té mašině mi přijde vagon trochu jednoduchý, ale je to koneckonců jen podložka na ty kontejnery :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Igorus

Podle toho, jak jsi mi to popisoval jsem čekal nějakou hrůzu, ale tohle vypadá dobře! Souhlas s Togaranem, že na střechu by to chtělo nějaký hejblátka, ale jako celek palec nahoru  ;D

germik

Hezké, možná bych jen něco doplnil mezi nápravy, aby to vypadalo jednolitěji (samozřejmě tak aby to bylo +/- funkční...)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik