Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Hezká práce na to, že s tím končíš  ;D.

FilipS

Má to hezké tvary, těším se na letku!

danyboy

Doufám, že nezaútočí na Castle diorama. :-X

Mtron

Citace od: Vasyk kdy 10.06.2013, 15:11:36
Hezká práce na to, že s tím končíš  ;D.

Díky. Vzhledem k rostoucí síle Blaktronů se Mtroni začnou přesouvat do jiné galaxie. Rozebereme základnu a postavíme transportní lodě. Celý rod bude přemístěn. Daleko od Blaktronů. Daleko tam kde budou moc žít bez strachu z války a bez urážek jejich rodu.

Citace od: danyboy2127 kdy 10.06.2013, 15:34:06
Doufám, že nezaútočí na Castle diorama. :-X

neboj takový barbaři nejsme. Jsme rod mírumilovných. Nespravedlnost a agresi tvrdě a nekompromisně potrestáme. Proto Mtroni disponují vyspělou technologií. Nikoliv k útoku, ale k obraně.

Citace od: FilipS kdy 10.06.2013, 15:19:08
Má to hezké tvary, těším se na letku!

když bude ta správná nálada mohl bych dvě ještě postavit. Mám ještě 3 rozestavěné jednotky tak uvidím.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hardegon

Citace od: Mtron kdy 10.06.2013, 19:45:37
Díky. Vzhledem k rostoucí síle Blaktronů se Mtroni začnou přesouvat do jiné galaxie. Rozebereme základnu a postavíme transportní lodě. Celý rod bude přemístěn. Daleko od Blaktronů. Daleko tam kde budou moc žít bez strachu z války a bez urážek jejich rodu.

Takže na další výstavě bude flotila místo základny? Což takhle udělat celou galaktickou bitvu mezi různými rody plnou vesmírných korábů? To tu ještě nebylo a je to vlastně i základ všech Sci-Fi příběhů...  8)

Thrawn

Taky mě to napadlo a rozhodně by to stálo za to. Ale to by se spíš hodilo ke Star Wars, tam si hned každý představí sílu příslušné lodě, kdežto tady nebudou vědět, jestli je to křižník, nebo hlídková loď. I když, kdybychom si s tím opravdu vyhráli...
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

CitaceVzhledem k rostoucí síle Blaktronů se Mtroni začnou přesouvat do jiné galaxie. Rozebereme základnu a postavíme transportní lodě. Celý rod bude přemístěn. Daleko od Blaktronů. Daleko tam kde budou moc žít bez strachu z války a bez urážek jejich rodu.

Díky, invaze beze ztrát je ještě lepší, než když se setkáme s odporem. Umožní nám to dobýt o jednu galaxii navíc  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

Citace od: Hardegon kdy 10.06.2013, 19:54:06
Citace od: Mtron kdy 10.06.2013, 19:45:37
Díky. Vzhledem k rostoucí síle Blaktronů se Mtroni začnou přesouvat do jiné galaxie. Rozebereme základnu a postavíme transportní lodě. Celý rod bude přemístěn. Daleko od Blaktronů. Daleko tam kde budou moc žít bez strachu z války a bez urážek jejich rodu.

Takže na další výstavě bude flotila místo základny? Což takhle udělat celou galaktickou bitvu mezi různými rody plnou vesmírných korábů? To tu ještě nebylo a je to vlastně i základ všech Sci-Fi příběhů...  8)

Zní to dobře, ale jako stavitel jsem ještě nevyspěl do stadia velkých bitevních lodí. Bohužel si neumím moc představit naaranžování nějaké vesmírné bitvy. Pokud máš nějaký nápad jak to zrealizovat, aby to bylo z pohledu jasné, že jde o vesmírnou bitvu napiš.
Citace od: Thrawn kdy 10.06.2013, 20:09:48
CitaceVzhledem k rostoucí síle Blaktronů se Mtroni začnou přesouvat do jiné galaxie. Rozebereme základnu a postavíme transportní lodě. Celý rod bude přemístěn. Daleko od Blaktronů. Daleko tam kde budou moc žít bez strachu z války a bez urážek jejich rodu.

Díky, invaze beze ztrát je ještě lepší, než když se setkáme s odporem. Umožní nám to dobýt o jednu galaxii navíc  ;D

Mtroni sice budou v jiné galaxii, to ale neznamená, že nemáme rychlé bojové lodě s hyperpohonem. Bereme si dovolenou. Čas na vývoj nových těžařských technologií. Galaxie, kterou zmiňuji je dost bohatá na krystal Crannerit. Naše scannery zachytily několik asteroidů. Proto se vzdálíme z této hvězdné soustavy a vydáme se jinam.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hardegon

Space nestavim moc často a ani nevim, jestli bych vůbec našel díly na alespon malou lodičku. Takže si jen tak fantazíruju. Jednoduše dvě flotily proti sobě v nějaké formaci, mezi nimi již probíhající boj (poškozené lodě, trosky, výstřely z laserů se taky dají udělat). Hlavní myšlenka by byla prostě jen předvézt lodě svých klanů jako v castle jsou vystavený jednotlivý družiny. Určitě by to stálo za to, prostoru bude na kurtech dost.

O level výš by to posunulo zavěšení do vzduchu, že by lodě byly v různých výškách. Pokud by to nebyly kolosy obdobné Lukyho padesátikilovému monstru ze Space Pointu, tak by to nemusel být problém.

Thrawn

Hm, hm. No kdybychom udělali M:Trone dioráma, jak se stěhuješ z této galaxie, flotila dvou nebo tří velkých nákladních lodí a kolem tvoje stíhačky a proti tomu moje flotila, která je pronásleduje... odpadávající trosky z lodí, zoufalá palba obou stran, vybuchující, či jenom se rozpadající stíhačky... V pozadí plakát, kde by bylo naklíčováno více lodí a stíhaček i s efekty střelby a výbuchů...
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Hardegon

Citace od: Thrawn kdy 10.06.2013, 22:37:20
Hm, hm. No kdybychom udělali M:Trone dioráma, jak se stěhuješ z této galaxie, flotila dvou nebo tří velkých nákladních lodí a kolem tvoje stíhačky a proti tomu moje flotila, která je pronásleduje... odpadávající trosky z lodí, zoufalá palba obou stran, vybuchující, či jenom se rozpadající stíhačky... V pozadí plakát, kde by bylo naklíčováno více lodí a stíhaček i s efekty střelby a výbuchů...


... a máte parádní projekt, kterej se na výstavách ještě nikdy neukázal. Když každej Space stavitel přispěje třeba jen malou lodičkou, bude z toho velká podívaná.

A když už jsem u toho snění... kdyby se to i osadilo světly na motory, místa výbuchů, požáry...

Thrawn

Láká mě to hodně a jako projekt více stavitelů, kdy by např. postavili obchodní lodě a M:Tron válečné a ty stíhače, kteří by flotilu chránili na útěku a Blacktroni by do nich busili, kdekoliv by na ne narazili, tedy něco jako BSG Galactica, by podle mne byl dobrý základ. Má to ale háček mj. i v tom, že na příštím Lipne už jedna bitva lodí bude. Bylo by škoda, stavět něco defacto konkurenčního.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Foton

Mě se líbil ten nápad s nějakou obří vesmírnou stanici pro všechny národy a rasy. Pokud by měla dost přistávacích doků/modulů, mohl by si každý udělat loď podle svého gusta.
x-troni by se svojí flotilou mohli při/odlétat nebo zabírat celá patra parkovacích doků. Pokud by byla ta základna podlouhlá a do výše max 1m (aby na ní seshora viděli i děti), pak na ní může poletovat spousta lodí.

Proč pořád někam cpát boj a válku?
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Futurion

Citace od: Foton kdy 11.06.2013, 10:04:17
Proč pořád někam cpát boj a válku?

Protože to baví. Už jsi někdy viděl děti hrát si na mírová sezení?  ;) Navíc v rámci stavění to otevírá mnohem širší možnosti.

Mtron

Mě by se líbilo, kdyby se někdo vyjádřil k fighterovi a neplácal si tu játra nerealizovatelnými nápady z říše snů. Na to je tu založené téma LIPNO 2014. Akorát mi tu zaplevelíte vlákno. Díky.

MTRON OUT

tím nemyslím Hardegona..... Díky....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Togaran

Mě se figter moc líbí :) myslím, že je to další krok správným směrem v designu tvých strojů :)
těším se na další figtery a snad i jiné stroje.

Citace od: Mtron kdy 10.06.2013, 19:45:37
Díky. Vzhledem k rostoucí síle Blaktronů se Mtroni začnou přesouvat do jiné galaxie. Rozebereme základnu a postavíme transportní lodě. Celý rod bude přemístěn. Daleko od Blaktronů. Daleko tam kde budou moc žít bez strachu z války a bez urážek jejich rodu.

Bez urážek můžou žít i tady :) V classic 90s je spoustu rodů na straně M:Tronu, třeba moji Spyriusáci ;)

Ale tím tě nechci odrazovat od tý mezigalaktický lodi :) Jestli se chystá oblí plavidlo na exodus, myslím že to bude rozhodně stát za to  8)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron


MTRON NEWS


Mtronský technici představují novinku. Jedná se o válečného mecha. Je to odpověď na další přírůstky v Blacktronské říši. Jeho rysy a kostra jsou použity z originálního setu. Mech byl vybaven jinými zbraněmi , štítem a systémem JUMP. Vlastní radar. Posádku tvoří jeden člen.

MMW1- Mtronský MechWarrior je určen na vzrůstající počet pozemních pěších jednotek protivníka. Je velmi skladný a lze přepravovat i letecky. Zbraňový systém dokáže zničit jak pěchotu tak lehké obrněnce. Jeho radar a navádění umí sestřelit i nízko letící cíle. V tomto měsíci začnou probíhat bojové testy. Pokud se stroj osvědčí bude zaveden do výzbroje pro ochranu základen a těžařských zařízení.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#527
Nejsou hezcí, ale dost odstrašující.
Taková 20ka těhlech příšerek a je na základně blacktronů vymalováno na rudo  ;D
Ber to jako návrh na Lipno 2014...

Futurion


Togaran

Mě se líbí :) pěknej válečník to je. Působí na mě... hmm... solidně :-D A to je dobře, subtilní roboti patří do kuchyně.

A zdá se mi to nebo má na pravé ruce spodní tile?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Mtron

Citace od: Togaran kdy 30.07.2013, 14:11:38
A zdá se mi to nebo má na pravé ruce spodní tile?

ano je to spodní tile, si dobrý :-)

v plánu mám postavit, novou testovací střelnici a mech hangár. O víkendu bych udělal ještě jednoho mecha a napadla mě modifikace. Celkový počet mechů této kategorie se odhaduje na 6 kusů. Záleží ovšem na bojových schopnostech a výdrži při boji.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

Originály mám dva (na pamiatku, z tej série najlepší set za rok 2013 hoci je najmenší), ale že ma nenapadlo ho prerobiť na MTR  ???
Fakt dobré!!! BT sa majú na čo tešiť  ;D

Daniel

Tak tento mech se mi dost líbí. Kanóny v pravé ruce vypadají zepředu dost dobře (první fotka), ale z boku (druhá fotka) je to takový divný, jak to přes hubenější pin najednou vystupuje do boku - na tom bych ještě zapracoval. Jinak veliká pochvala - možná by jsi mohl udělat i neválečnou verzi na nošení nákladu atd. (něco jako ve Vetřelci).

Mtron

Díky za skvělé komentáře.

To : Daniel - ano ta pravá zbraňová ruka není úplně pěkná zkusím něco vymyslet.

Jinak jsem dostavěl včera dalšího mecha do páru :D Už jsem přemýšlel, že udělám mecha nakladače. Uvidíme. Musím dokoupit další setíky na díly. Je malej, ale kouzelnej. Fotka ho neumí tak prodat. Přivezu na Lipno.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

FilipS

Supr, vypadá to moderně, ale zároveň pořád správně M-tronsky. :)

znouzectnost

M:Trone, neflákáš nějak svou základnu (pro děti nemáš čas na lego?),  nikde žádná zmínka co buduješ...
Začínám být nervózní, těším se na nějakou zprávu.
Díky a hodně pěkného stavění  >:D

P.S. plánuje se společný space projekt pro Lipno 2014?

Togaran

Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Parsey

Trvalo mi to dobré 3-4 dny, než jsem po kouskách zhltal vše v tomto threadu. Je to neuvěřitelné, jednotlivé stavby, prostě nádhera! A snad ještě víc mě zaujalo sledovat ten postupný vývoj, jakým jsi prošel od první pevnosti k té prozaítm poslední. Je to skutečná inspirace, a ačkoliv je moje lego zaměření v jiných oblastech, tak bych lhal bych, kdybych řekl, že nemám nejmenší chuť nakoupit si nějaké M-trony a postavit základnu a lodě.

Mtron

Citace od: Parsek79 kdy 13.11.2013, 12:04:16
Trvalo mi to dobré 3-4 dny, než jsem po kouskách zhltal vše v tomto threadu. Je to neuvěřitelné, jednotlivé stavby, prostě nádhera! A snad ještě víc mě zaujalo sledovat ten postupný vývoj, jakým jsi prošel od první pevnosti k té prozatím poslední. Je to skutečná inspirace, a ačkoliv je moje lego zaměření v jiných oblastech, tak bych lhal bych, kdybych řekl, že nemám nejmenší chuť nakoupit si nějaké M-trony a postavit základnu a lodě.

Děkuji, je to neskutečně povzbuzující číst tuhle chválu dodává to další energii, kterou člověk potřebuje při další cestě ztvárnit a stavět rod Mtronu. Díky. Doufám, že zůstaneš věrným příznivcem Mtronů

- Jak již asi mnoho z Vás tuší Mtroni tajně pracují na návrhu nové  základny. Bude v ní mnoho nových věcí. Ty nejlepší a pro mě charakteristické dál zůstanou a budu se je snažit vylepšit.
cílem a snažením je na základně  a stavbě jako celku vylepšovat terén a detaily. V plánu mám menší cranneritové jezero, které jak doufám nasvítím modrými LED diodami. Chybět nebudou ani přistávací zóny a myslím, že poměrně rozsáhlé pro několik strojů a dok kde bude probíhat stavba nákladní lodě.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#539
  Mtron NEWS

   po dlouhé přestávce a úspěšné výstavě LIPNO 2013, začal rod Mtronu pracovat na své první rafinerii pro vytěžený krystal Crannerit. Rozloha stavby 48 x 96 studu.

   stavba bude obsahovat rampu pro přívoz nákladních dopravníků, 4 sila pro vytěžený krystal, chladící věž, řídící centrum, technické centrum, jeden nebo dva komíny. Je to moje první stavba tohoto typu tak zkouším a upravuji. Uvažuji i na malé přistávací zóně v horní části  řídícího centra. Dvě věci co budu muset s touto stavbou dodělat bude kolový nebo pásový dopravník a letecký přepravník Carryala. Další věci nebudu prozrazovat. Postupně sem pásnu nové fotky ze stavby.


  MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz