Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

Citace od: pryb kdy 29.04.2013, 21:00:00
To máš těžký, psát furt dokola, že se mi to fakt líbí, to je takový monotónní.  ;D
NO právě  ;D ;D ;D když mi někdo dodává ty stejně kostky stále ve stejných barvách  ;D ;D ;D ostatní pěkně syslí  ;D ;D ;D Já budu stavět tedy něco jiného no  ;D ;D ;D Vyhrál jsem na aukru Misson commandera SP1. Zkusím přestavbu do Mtronských barev. Když to donde do výstavy na Lipně.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: znouzectnost kdy 29.04.2013, 21:01:56
Kolikátej to už bude tvůj živej minifig?  ;)

Druhej  ;D První je kluk a už mu budou v září 3 roky, bere mi kostky. Máš vidět sviště jak mu svítí oči při pohledu na plné krabice lega. Máme termín 12. května a měla by to být holčička Eliška Mtronka rebelka  ;D Tak jsme v očekávání. Je těžké teď něco stavět  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: Replix kdy 29.04.2013, 21:04:48
Ono, když už tady něco vystavíš, tak je každý natolik zaskočen tvou vyspělostí, že zapomene reagovat. Znáš ten pocit, když stojíš s otevřenou papulou a nevnímáš ani to, že ti ukápne slina na zem? Tak takhle nějak to chodí zde u tvé M-tron složky ;D

No dobrá je ti odpuštěno, slintat po zemi  ;D Zas taková nádhera to není. Trošku kostek a postavíš to samé. Já mám hold 5 let náskoku, pracovnu a několik výstav za sebou. Teď piluju terén a více detailů na základně. Trochu více černé přidávám. Po dohodě s Togaranem a Robbedem jsme vytvořili jednotnou silnici, kterou vlastně navrhl Togaran.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#483
Citace od: Mtron kdy 29.04.2013, 21:06:37
Citace od: pryb kdy 29.04.2013, 21:00:00
To máš těžký, psát furt dokola, že se mi to fakt líbí, to je takový monotónní.  ;D
NO právě  ;D ;D ;D když mi někdo dodává ty stejně kostky stále ve stejných barvách  ;D ;D ;D ostatní pěkně syslí  ;D ;D ;D Já budu stavět tedy něco jiného no  ;D ;D ;D Vyhrál jsem na aukru Misson commandera SP1. Zkusím přestavbu do Mtronských barev. Když to donde do výstavy na Lipně.

Krásný nápad na přestavbu. Taky jsem ho minulý týden koupil na ebay, jenže já plánuju "plnou kapotáž" a zachování SP1.
Nepřestavoval jsi ho? Nebo si ho pletu s 6984 Galactic Mediatorem?

Mtron

#484
Našel jsem jednu momentku z výstavy v Roztokách u Prahy. Byl to Galactic Mediátor SP2
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

znouzectnost

#486
Potvory podobný  ;D ;D

Mtron

Dneska v 11.43 hod se narodila svému tatínkovi princezna Eliška. Váží 3,30 kg a měří 50 cm. Je zdravá. Oslava se bude konat na Lipně.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

danyboy

Taková malinkatá a roztomilá.  ;)
To bude stavitelka po taťkovi.  ;)

Vasyk

Velká gratulace kámo, hlavně hodně zdraví i mamince a ať dělá jen a jen radost !!

Foton

Nemá divnou barvu? Takovou nežlutou :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

TUKE

Gratulujem, nech Vám rastie pre radosť  ;)

Thrawn

Gratuluji, to se musí zapít!  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

linhi

Gratuluju! Tak hlavne ze budes mit zase koho oblekat
do cervene :-D

Bard

Přidávám se s blahopřáním.
A hlavně ji chraň před Blacktronama!

znouzectnost

Gratuluju, kde má červený tričko s velkým M?
Ať roste a dělá radost!

Togaran

Připojuji se ke gratulacím! :) ať roste do zdraví a do krásy :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Petronel

No pěkná, pěkná. Je vidět že jsi si dal dost záležet. Dobrá práce.  ;D
Taky gratuluji.


VocucBat

Přidávám se s gratulací! A víš že je ti tak trochu podobná... >:D

Replix

Velice hezká, gratuluji a přeji hlavně hodně zdraví .  ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Mtron

Děkujeme moc Všem za přání. Kdo bude na Lipně má u mě pivo nebo dvě.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Petronel

Citace od: Mtron kdy 16.05.2013, 09:40:59
Děkujeme moc Všem za přání. Kdo bude na Lipně má u mě pivo nebo dvě.

Zas to ale nepřeháněj, ať zbyde na plíny. ;D

Mtron

Veselé pozdravy z výstavy Lipno point 2013.... Mtron, Thrawn, Znouzectnost, Chairudo Vás všechny co nejsrdečněji zdravíme z místa činu. Přikládám foto Mtronské základny.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

Hezký kolos. M-troni jsou vlastně vyspělí komouši. Líbí se mi, že děláš na stavbách římsy. Mrzí mě že to nevidím z blízká. Přijet nemůžu a kdyby ano, tak tam bez auta dorazím za 11 hod. Ty máš uprostřed stavby nějaký bilboard? Nebo co to je.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Hardegon

Z tohodle jsem byl skutečně mile překvapen. Na fotkách mi to nikdy nenadchlo, ale naživo je to něco úplně jiného. Skoro se to i vyrovnává hradařské části.  >:D

Mtron

Citace od: Replix kdy 02.06.2013, 12:29:17
Hezký kolos. M-troni jsou vlastně vyspělí komouši. Líbí se mi, že děláš na stavbách římsy. Mrzí mě že to nevidím z blízká. Přijet nemůžu a kdyby ano, tak tam bez auta dorazím za 11 hod. Ty máš uprostřed stavby nějaký bilboard? Nebo co to je.
Prosím odpustěte si Mtrony nazývat Komouši. Jednak už to není vůbec vtipný a druhak mě to začíná jisto jistě urážet. Červená barva nepředstavuje komunismus. Díky. Další případné úlety toho to typu budu považovat za urážku a podle toho se zachovám v případě setkání s aktérem příspěvku.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: Hardegon kdy 02.06.2013, 13:59:35
Z tohodle jsem byl skutečně mile překvapen. Na fotkách mi to nikdy nenadchlo, ale naživo je to něco úplně jiného. Skoro se to i vyrovnává hradařské části.  >:D
Díky za uznání vážím si toho. Dost to potěší, nic méně Castle dioráma nemá konkurenci.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Replix

#507
Citace od: Mtron kdy 02.06.2013, 15:05:48
Citace od: Replix kdy 02.06.2013, 12:29:17
Hezký kolos. M-troni jsou vlastně vyspělí komouši. Líbí se mi, že děláš na stavbách římsy. Mrzí mě že to nevidím z blízká. Přijet nemůžu a kdyby ano, tak tam bez auta dorazím za 11 hod. Ty máš uprostřed stavby nějaký bilboard? Nebo co to je.
Prosím odpustěte si Mtrony nazývat Komouši. Jednak už to není vůbec vtipný a druhak mě to začíná jisto jistě urážet. Červená barva nepředstavuje komunismus. Díky. Další případné úlety toho to typu budu považovat za urážku a podle toho se zachovám v případě setkání s aktérem příspěvku.

MTRON OUT


Beru na vědomí a omlouvám se ;)
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

znouzectnost

MTrone, gratuluju k základně, jsi vzor jak se moje CS rozroste  ;)

Mtron

#509
Po půlroční práci techniků a inženýrů byl dokončen a úspěšně zalétán, otestován nový bojový fighter. V současné době se instalují rakety a provádí se bojová simulace.  Mtronské vrchní velení objednalo další kusy pro obranu svého vzdušného prostoru. Technické parametry stroje z důvodu narůstajícího tlaku Blacktronů nebudeme zveřejňovat. Stroj má svůj vlastní štítový generátor a je upraven pro let hyperprostorem.
Stroj bude předveden v září na základně v Lipenském areálu. Cílů je tam dost, myslíme si že jeden stroj dokáže hravě sešrotovat letku Blacktronů.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz