Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mtron

Aki , jj spodek ještě dozná změn, bude tam koridor a nohy spodku budou robustnější, ten spodek mi taky neštymuje. Do výšky to musí být. Generátor by měl být nejvyšší budova základny. Tak aby ji pokryla štítem.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Daniel

Se ti snažili kluci říct, jestli to chápu správně, že klasičtí M-Troni měli ve svých barvách (setech) skoro 30% černé:
http://www.bricklink.com/browseList.asp?itemType=S&catString=34.306
...a ty ji na této stavbě (části celkové stavby) nemáš zastoupenou skoro vůbec. Určitě tím nemysleli nic špatnýho ;).

Petronel

#422
Stavba jako taková je parádní (ten generátor). Nehodnotím tam totiž jednotlivé křivky, záhyby a možné logičnosti a nelogičnosti. To se podle mě moc u takových staveb nedá brát. Já to vidím jako součást ohromné stavby, která má působit monumentálně a honosně a jako celek to bude určitě vypadat velmi dobře.

Dovolím si však ještě ale dodat můj velký souhlas s ostatními. Mně se bohužel zdáli už i ty předešlé základny moc (celé) červené, protože to tak opravdu je a tato na tom není jinak. Je fakt, že tam pak nevyniknou tolik jednotlivé prvky a detaily jak uvádí kolegové, ale beru to zkrátka jako tvůj styl stavění a styl staveb a nevidím na tom nic špatného. Bohužel to ale pak beru jako opravdu tvůj styl a ne oficiální základny Mtronů.

Podívej se na tyto dva obrázky: 1., 2. a pak na svou základnu, všechnu tu černou co měla na zdech být jsi pohltil červenou.

Znovu ale říkám, netvrdím, že je to zlé, ostatní určitě také ne. Jen se to musí brát, že to není čistě Mtronské a není to přesně ten image co oni měli. Nebo aspoň tak to my ostatní vidíme. Tvé základny se mi velmi líbili a třeba v Roztokách jsem se opravdu kochal, jen zkrátka trochu vybočují z Mtronského standardu.
Nebo jedině že za ty léta se to krapítek u nich změnilo, i to je možnost a i tak se to dá brát  :D


Mtron

Citace od: Mtron kdy 05.08.2012, 20:58:59
MTRON NEWS
štítový generátor základny, který je stále ve výstavbě... rozpracovanost 85%MTRON OUT

prosím promiňte mi jestli jsem natvrdlí, ale nikde tady nepíšu, že nebudu přidávat černou respektive, že stavby co stavím nemají černou. A už vůbec nechápu jak můžeš říct, že moje stavby nejsou Mtron !!! protože nemají dost černé ?

Jak vůbec vypadá Mtronská stavba ? Viděl si od LEGA nějakou?  Že by fotka základny co vyšla v Brickjournale č. 9 nebyla Mtronská, protože to nemělo dost černé.

Myslím, že po zkušenostech co jsem nasosal po internetu a výstavách mají stavitele Mtronu dost jasno, která vlastně převláda barva u Mtronských staveb. Nemyslím si, že bych měl dodržovat striktně barevnou linii v procentech.

Jedna věc mě mrzí a to hodně, že jsem ty fotky pustil na kostky. Tohle je totiž totální destrukce mé práce. Pěkně děkuji.

Kritika je jedna věc, té si vážím, ale to co někdo dokážete napsat a odsoudit je věc druhá a pro mě nepřijatelná.


Prosím Petronel chtěl bych vidět OFICIÁLNÍ ZÁKLADNU MTRONU.....

MTRON FOREWER
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

mobidiček

Vaše reakce je opravdu dětinská. Já pouze napsal to co si tady všichni myslí. Pokud se používá převážně jenom jedna barva. Nemůžete se divit že si z toho nejsou lidé posazeni na zadnicích. Vymazání mého příspěvku jste pouze ukázali to, že tu převládá komunistická nátura, aneb všichni tu budou vrkat tak jak se Vám to bude líbit. Časem se proto nemůžete divit, že zde bude méně vystavovatelů, neboť se budou bát, že tu jejich názor bude cenzurován. Já osobně už nějaký pátek stavím a na svém názoru si stojím.

votrelec


Petronel

#426
Myslím že to nemá cenu nějak rozebírat, lidi se tu snaží ti něco sdělit a ty jsi jen zaslepen do té své víry a představy  ;) Nikdo to tu nemyslel zle, jen ty jsi to tak bereš bohužel. A místo toho abys řekl: "ano, je to možné, dříve Mtroni využívali více černých prostředků, ale má vize je takováto. Došli k jinému závěru a čas ukázal tyto změny a já to teď vidím takto", tak raději jen "odkopáváš" a útočně se obracíš na všechny okolo.

Citace od: Mtron kdy 07.08.2012, 20:19:46

Prosím Petronel chtěl bych vidět OFICIÁLNÍ ZÁKLADNU MTRONU.....

oficiální, nebo neoficiální, to co uvádí Votrelec jsou ideíální příklady Mtronské základny ;)

Ryxe

Je docela úsměvné, jaká diskuze může vzniknout z toho, že někdo napíše kritickou připomínku... ::)

Pročítám celou tu diskuzi už potřetí a prostě nevidím nic, co by mělo za cíl onu zmińovanou "totální destrukci" Tvé práce. Naopak je tu dost komentářů, které výtvor chválí.

Osobně sice space nestavím, ale když při brouzdání na netu na nějakou pěknou vesmírnou stavbu narazím, rád si takový MOC prohlédnu. Jak to z prvních fotek vypadá, bude se jednat zcela o impozantní dílo. Na tom kusu, co jsi zde zatím prezentoval se dá najít pár pěkných detailů, mě osobně se líbí ten vnitřek. Bohužel se ale taky nějak nemůžu zbavit pocitu, že je to takové trochu fádní. Určitě na tom mají zásluhu zde již tolikrát zmińované velké plochy červené barvy, ale mě tam prostě chybí ještě něco jinýho. Mě tohle spíš víc připomíná moderní architekturu než nějakou část vesmírný stanice. Mě osobně se třeba líbí ta struktura pláště toho hangáru z prostřední fotky co posílal votrelec. Neco podobného mi prostě na té věži chybí.
Doufám, že se za tenhle můj názor nenaštveš, snažil jsem se o trochu té konstruktivní kritiky ;)

Colonel32

Citace od: Mtron kdy 07.08.2012, 20:19:46
...
Kritika je jedna věc, té si vážím, ale to co někdo dokážete napsat a odsoudit je věc druhá a pro mě nepřijatelná.
...

Hele, ja absolutne nechapu, co ti preletlo prez nos, jestli mas nejake problemy v praci nebo v rodine, a tak si to potrebujes vylejvat na kostkach a delat ze sebe chudaka, ale tim co predvadis si fakt nepomahas. Vlna kritiky se tu zvedla proti jedne konkretni stavbe, nikoli proti tvym zakladnam celkove nebo stavebnimu stylu jako celku. Ta anketa je naprosto zavadejici, formulavana tak, aby kazdy trochu rozumny musel odpovedet ano, a potvrdit ti, ze stavis M:tronske zakladny. Ale z pohledu pozorovatele to je velmi ubohe - takove Pyrrhovo viteztvi. Vyhrajes bitvu, prohrajes valku.

(nemam ceskou klavesnici)

Mtron

Já se nesnažím vyhrát. Dal jsem sem fotky proto, aby bylo vidět, že Mtroni staví novou základnu na výstavu do Lipna. To že tomu něco chybí je pochopitelné. Není to ještě dostavěné a doladěné.

Vůbec nesoudím zda to někdo myslel zle nebo ne, jistě že to nemyslel zle a ani to tak neberu. Jenom si prostě stavím svoje stavby. Všechno má svůj vývoj. Fotky toho hodně zakryjou a slije se to v jeden červený monument.

I když to z mých vět vypadá, že na Vás útočím za kritiku, není tomu tak. Spíš odpovídám divně. Po přečtení musím konstatovat a omluvit se všem dotčeným. Černé barvy by bylo potřeba dát více a rozbít tu červenou plochu. Celkově ten spodek je slabší.  :'(

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

#430
Citace od: Mtron kdy 08.08.2012, 08:33:06
Dal jsem sem fotky proto, aby bylo vidět, že Mtroni staví novou základnu na výstavu do Lipna.

Bude stavět ještě někdo? Myslím Mtrorn nebo jiné ...tron případně space. Tak aby se to mohlo spojit nebo na sebe navazovalo v min případě se to dalo vedle sebe. Čím více lidí se zapojí ( do stavění  ;D ) tím lépe.  Přimlouval bych se i za nějaké věci na ovládání 9V (motory seženu a dodám, jde o nápad co by mohlo být realizovatelné)
- vlak ?
- vrtule (je to dost Mtronská technologie ?)
- otáčení radaru ...
- světla?
- zvuk  ?

otaznik

Citace od: Ryxe kdy 08.08.2012, 00:02:11
Je docela úsměvné, jaká diskuze může vzniknout z toho, že někdo napíše kritickou připomínku... ::)

Pročítám celou tu diskuzi už potřetí a prostě nevidím nic, co by mělo za cíl onu zmińovanou "totální destrukci" Tvé práce. Naopak je tu dost komentářů, které výtvor chválí.

Osobně sice space nestavím, ale když při brouzdání na netu na nějakou pěknou vesmírnou stavbu narazím, rád si takový MOC prohlédnu. Jak to z prvních fotek vypadá, bude se jednat zcela o impozantní dílo. Na tom kusu, co jsi zde zatím prezentoval se dá najít pár pěkných detailů, mě osobně se líbí ten vnitřek. Bohužel se ale taky nějak nemůžu zbavit pocitu, že je to takové trochu fádní. Určitě na tom mají zásluhu zde již tolikrát zmińované velké plochy červené barvy, ale mě tam prostě chybí ještě něco jinýho. Mě tohle spíš víc připomíná moderní architekturu než nějakou část vesmírný stanice. Mě osobně se třeba líbí ta struktura pláště toho hangáru z prostřední fotky co posílal votrelec. Neco podobného mi prostě na té věži chybí.
Doufám, že se za tenhle můj názor nenaštveš, snažil jsem se o trochu té konstruktivní kritiky ;)
Chtělo by to procvičit mě/mně. No offense.

Togaran

Citace od: peki kdy 08.08.2012, 09:14:35
Citace od: Mtron kdy 08.08.2012, 08:33:06
Dal jsem sem fotky proto, aby bylo vidět, že Mtroni staví novou základnu na výstavu do Lipna.

Bude stavět ještě někdo? Myslím Mtrorn nebo jiné ...tron případně space. Tak aby se to mohlo spojit nebo na sebe navazovalo v min případě se to dalo vedle sebe. Čím více lidí se zapojí ( do stavění  ;D ) tím lépe.  Přimlouval bych se i za nějaké věci na ovládání 9V (motory seženu a dodám, jde o nápad co by mohlo být realizovatelné)
- vlak ?
- vrtule (je to dost Mtronská technologie ?)
- otáčení radaru ...
- světla?
- zvuk  ?


Já budu stavět. Ne tak velkou základnu jako Mtron, ale aspoň 4 (2x2) velké baseplate bych chtěl zvládnout. Bohužel jsem ještě nezačal :( nějak se mi nedostává času...
S motorizací nemám zkušenosti ani nevlstním žádné elektrolego. Takže maximálně nechám prostor pro koleje nebo jiné zařízení u sebe.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

peki

Citace od: Togaran kdy 10.08.2012, 12:44:08
S motorizací nemám zkušenosti ani nevlstním žádné elektrolego. Takže maximálně nechám prostor pro koleje nebo jiné zařízení u sebe.

Bavíme se o létě 2013, tak se snad nějaký čas najde. Zkuste se zeptat technikářů nebo peetera (letiště v Roztokách) se dalo udělat.  Mám představu o zpřevodování motoru pomocí šnekového převodu(výsledkem je pomalý chod a velká síla). TO by se dalo použít na otáčení radaru,dopravního pásu. Zajímavá by mola být světla/ledky/nějaké světlovody atd. Tím neříkám že bez toho to bude nezajímavé. Snažím se posunout diskusy o barvách  >:D

Kozell

Tak co jak pokračuje stavba?Už dlouho si jsem nedal foto tak mě zajímá v jaké je fázi ta základna?Ani jsem nenašel fotky na Mtron(ských) stránkách  :'( .
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

Mtron

Mtron INTERCEPTOR

Vývojový tým Mtronů  dokončuje projekt zaměřený na bojový letoun, schopný rychle a efektivně zasáhnout. Zde je malá ochutnávka. Práce a testování je v plném proudu. Po testech a simulacích dojde k postavení prototypu. Když vše dopadne dle předpokladů bude se INTERCEPTOR vyrábět a zavádět do výzbroje Mtronu.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#436
MTRON NEWS

byla přidána výzbroj a dodělán motor.....


MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

FilipS

Vypadá to pěkně, doufám, že stíhačku zrealizuješ a nezůstane jen v LDD, byla by to škoda. :)

Colonel32

Konečně zase staří dobří M:troni, jak je známe.

Mtron

Blektroni střeste se  ;D >:D ;D

To: FilipS pokud seženu všechny dílky bude celá letka.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

Citace od: Mtron kdy 26.08.2012, 20:51:17
...bude celá letka.

Jen tři? Já doufal že postavíš nějakou brutálnější, řekněme stokusovou, sérii.

Ivansliz

Citace od: Colonel32 kdy 26.08.2012, 21:06:55
Citace od: Mtron kdy 26.08.2012, 20:51:17
...bude celá letka.

Jen tři? Já doufal že postavíš nějakou brutálnější, řekněme stokusovou, sérii.

A pro tuto letku ještě postavit velkou "Mtron mother ship" s hangáry...  ;D  >:D  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Colonel32

Citace od: Ivansliz kdy 26.08.2012, 21:29:58

A pro tuto letku ještě postavit velkou "Mtron mother ship" s hangáry...  ;D  >:D  >:D

Na ten den se opravdu těším  ;)

SpCasPi000

Kuuurnik, tak toto je neskutočná bomba, takto si predstavujem SPACE set a nie tie trapošiny čo produkovala TLC od polovice '90s!
Koľko craneritu chceš za plány na stavbu? Inak poruším copyright brutálnejšie ako to kedysi robievala Čína na planéte Zem  >:D

Mtron

#444
MTRON NEWS

Mtronské velení žádá o pomoc obchodníky a dodavatele dílků. Z důvodu stavění letky cca 10 ks MTRON INTERCEPTOR si Vás dovoluji obeznámit s problémem nedostatku dílů. Viz foto s dílky. Pokud by snad někdo měl možnost prodat, sehnat dílky prosím pište SZ.

Díky

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Stíhačka se mi líbí, vypadá nebezpečně >:D. Ale ty veliký červený slope (1x6x5) se asi budou shánět těžko, nebude lepší to vyskládat z obyčejných malých slope 1x2 ?

Mtron

Citace od: Robbed kdy 04.09.2012, 13:39:02
Stíhačka se mi líbí, vypadá nebezpečně >:D. Ale ty veliký červený slope (1x6x5) se asi budou shánět těžko, nebude lepší to vyskládat z obyčejných malých slope 1x2 ?

Ano, máš naprostou pravdu upravil jsem slope 1x2 a i tak to vypada dobře. Díky za radu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Po roce byla provedena kontrola součtu materiálu a stavu jednotek Mtronu. K dnešnímu dni je v mých službách 233 Mtronů.

MTRON OUT - PF 2013
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

Největší problém těchto figurek je, že jich nikdy nemáš dost, ať jich máš sebevíc.

Mtron

MTRON NEWS


Na základě získaných poznatků z nepřátelského tábora Blektronských psů, byla aktivita u Mtronů zvýšena. Stavěcí práce probíhají nejen na základně, ale nově na dostavbě hangáru. Jak je již z minula známo, Mtronské velení představilo plány pro vesmírnou stíhačku INTERCEPTOR. Inženýři a technici se dali do práce a budují první z 10 objednaných strojů. Stroj i hangár je rozestavěn a řeší se změny v plánech.

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz