Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Petronel


Thrawn

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

woooeee to vypadá luxusně, škoda, že Mtron nemá samopal jako ve stracraftu a nesmaží Blacktrona  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

winring

Perfektní!! Proč neudělají tohle místo invaze :)

SpCasPi000

Brutal!!!!!!!!
Ako vidíte, keď chcete niečo poriadne od TLC, nedočkáte sa, máte len dve možnosti: donekonečna oprašovať originál klasiku a(lebo) niečo vytvoriť sami  :o

Hardegon

Citace od: SpCasPi000 kdy 04.01.2011, 00:00:03
Brutal!!!!!!!!
Ako vidíte, keď chcete niečo poriadne od TLC, nedočkáte sa, máte len dve možnosti: donekonečna oprašovať originál klasiku a(lebo) niečo vytvoriť sami  :o

Nechápu to. Pokud mi TLC nenaservíruje naprosto dokonalý set, mám se tedy "obtěžovat" a něco si sám postavit?

To Icewalker: Obrázek je naprosto super. Uchvátil mě.

Rhox

Citace od: Hardegon kdy 04.01.2011, 01:15:03
Pokud mi TLC nenaservíruje naprosto dokonalý set, mám se tedy "obtěžovat" a něco si sám postavit?
Máš bod ;)

Icewalker

#337
Jsem rád, že jsem se vám trefil do vkusu :)
Škoda jen, že zatím nemám černou přilbu (z 3. série minifigů), Blacktron by vypadal drsněji.

Citace od: Mtron kdy 03.01.2011, 22:48:22
woooeee to vypadá luxusně, škoda, že Mtron nemá samopal jako ve stracraftu a nesmaží Blacktrona  ;D

Samopaly se nekonají, přednost mají elegantnější zbraně. Navíc, kdyby již na plakátě byla znázorněna likvidace Blacktrona, kdo by se pak bál o hlavního hrdinu? ;D
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Togaran

To je fakt luxuxní plakátek :) dobrá práce.
Ta torza jsou PS? Mám pocit že o tom blacktronském se mluvilo že existuje. A pak se rád zeptal - jak si udělal ten svítící efekt?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

mizdas


SpCasPi000

#340
Citace od: Hardegon kdy 04.01.2011, 01:15:03
Nechápu to. Pokud mi TLC nenaservíruje naprosto dokonalý set, mám se tedy "obtěžovat" a něco si sám postavit?

Ja zas nechápem, prečo TLC v Space už minimálne 14 rokov nevypustila naprosto dokonalý set, keď predtým takých bolo toľko že ich ani za ďalších 20 rokov všetky nedozbieram  ???


xjankox

Presne tak! To, čo spravil za pár chvíľ Icewalker  iba ako obrázok (parádny), zaujme viac, ako to, s čím chodí TLC za posledné roky. Ak by toto bol obrázok od TLC, skákal by som po plafón. I keď lode policajtov v SP3 zas niesu vôbec zlé.
Ďakujem

Thrawn

Souhlasím. Od dob Blacktronů to už nějak nemá ten správný šmrnc. Blacktroni byli poslední dobrou sérií  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Icewalker

Citace od: Togaran kdy 05.01.2011, 09:41:24
To je fakt luxuxní plakátek :) dobrá práce.
Ta torza jsou PS? Mám pocit že o tom blacktronském se mluvilo že existuje. A pak se rád zeptal - jak si udělal ten svítící efekt?

Svítící efekt je klasicky fotošop. Co se týče torz, M-Tron je Space Policajt s vyměněným logem, Blacktron je ze setu 5981, Raid VPR (původní figurka zde).
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Mtron

#344
Tak se musím pochlubit předposledním sehnaným setem M:tronů

Je to přívěsek na klíče.

set - KC16 M:Tron Key Chain (1990)

Trošku bych to představil. Fig je kompletně slepen, avšak má pohyblivé ruce a nohy. Fig nemá airtanks. Visor je přilepen po stranách což je dost silně vidět  >:( Fig je úplné nový  ;D ;D. Na zadní straně torza je logo Lega :D. Úchyt je celoplastový a karabinka taky. Je připevněn na helmu.


Jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat a to díky Linhimu.


HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

chrrr... chrrr.... Tady jednotky Mtronu, slyší nás někdo , nouzová situace. Chrrr... chrrrr... Tady základna Mtronu, identifikujte se veliteli.
Velitel skupiny přeživších, počet 10. Naše loď byla sestřelena na nám neznámích souřadnicích. Posíláme zaměřovací signál. Máme málo času než nás objeví
jednotky Blacktronů. Základno na našich senzorech se objevila nepřátelská loď. Vypínáme zaměřovací signál. Ozveme se.

o několik hodin později

Naše senzory zachytily vzdušnou jednotku Aerial Intruder kódové označení 6981. Přistáli nedaleko jsou mimo dosah našeho radaru, čekáme. Máme tu jen omezené množství zbraní, dochází nám úplně všechno
pokud to bude možné vyzvedněte nás. Chrrr....chrrr.... Základna Mtronu ... zachytily jsme vaší pozici posíláme průzkum a jednotky pro vyzvednutí. Braňte svoje pozice. 
Doba příletu do 26 hodin. Kolik máte materiálu a zařízení na převoz? Chrrr.... Chrrrr.... Je toho dost. Provedli jsem průzkum planety a začali shromažďovat materiály na stavbu pevnosti a základny, nemohly jsme se dlouhou dobu s nikým spojit až dneska.
Důležité komponenty a zařízení by stačily dvě 6923 cosmikoptry. Rozumíme. Stroje vyrážejí na souřadnice. Základna Mtronu konec.


Máme nové objevy a pokud nedorazíte včas budeme nuceni je zničit. Našla se vzácná rostlina, doposud jsme o ní nikdy nevěděli. Rostlina produkuje krystaly, bohužel nemůžeme určit o jaký druh jde.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Martys08

Ten laserový kanón vypadá dobře .

Mtron

Mtron NEWS

nechtěl jsem zatím zveřejňovat fotky z nové základny, ale když vidím jak se rody Spyriusu a Blacktronu rozpínají, nechci nechat pochybovače na pochybách, že se Mtronský rod fláká. Dalších pár fotek naleznete na Mtronských stránkách  >:D >:D Základna je rozpracovaná zhruba v polovině své skutečné podoby. Dost věcí ještě není dostavěno. Vnitřek má hangár pro 3 lodě, a pojme dva Bejky - Megacoremagnetizery, samozřejmě zbude místo i na další věci a technologie.

Mtron OUT  >:D >:D >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

Tak to vyzerá brutálne nedobytne!
Nádhera, nikto nemá šancu  :D

Thrawn

Je vidět, že se M:Troni s každou další základnou zlepšují. Zatím ale na mně nepůsobí moc vyzbrojeně, to se asi blacktronští turisti přiletí podívat blíž. Nicméně, ani z těch dalších fotek jsem nezahlédl vjezd "bejků" a přijde mi, že stavět doky pro lodě na úrovni opevnění proti pozemním jednotkám trochu snižuje jeho význam. Ne, že bych si stěžoval, otevřená vrátka pro pozemní jednotky vždycky uvítáme  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Mtron

No vjezd pro bejky se staví, a co se týče výzbroje, byla demontována, aby Blektronští psy nezjistily její sílu. Jinak vrata do hangáru jsou sice proklatě nízko, ale nejenom pro vzdušné jednotky nýbrž i pro pozemní. Nad úrovni vrat budou děla, která budou chránit přistup k hangárům. Jinak pokud sis všimnul je v prostřed základny průlet ze spodního hangáru na horní přistávací plochy. Nad tím vším bude štítový generátor, který bude neproniknutelným štítem chránit celou základnu před turisty blektronu a dalšími zvědavci. Generátor byl již uveden i na základně v Roztokách na hlavní budově. Posádka nové základny bude po zuby vyzbrojena. Tuhle základnu jen tak nezničíte. Máme již postavený nový prototyp tanku. Již brzo ho vezmu na střelnici, abych vyzkoušel na blektronských cílech přesnost a kadenci tanku.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Dneska dorazila další posila do řad Mtronu. Jak jistě víte Blektronská síla v našem sektoru stoupá mílovými kroky. Jsme rádi, že sondy, které byly vyslány do celého vesmíru nesou ovoce a že se Mtroni přes všechna úskalí vrací domu.

rádi bychom poděkovali obchodníkovi Jenčulovi, který neváhal a vysvobodil jednotky Mtronu a dovezl je na základnu. Děkujeme.

Posila čítá 32 figů, někteří z nich byli ve službách jako otroci a musí být dovybaveni novými uniformami a vybavením.

dále se podařilo zachránit dvě space bugy 6833 v super stavu a jeden vector detector 6877.

Dnes na základně na jejich počest bude slavnost. Po slavnosti projdou kontrolou a po dovolené budou zařazeny do aktivní služby v pomoci budovat základnu či hledat a vysvobozovat jiné Mtrony



MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#352
        Mtron news

Mtroni v sobotu instalovali čtvrtou generaci základny v Praze v Království železnic. Prosíme omluvte zhoršenou kvalitu fotek to se nafotit ve tmě nedalo  ;D. Základna je na 3x4 baseplate o výšce 80 cm.
Základnu chrání štítový generátor. Bohužel se mi nepodařilo základnu dostavět do své vize. Nedostatek materiálu BL obchodů. Obchodníci by se měli stydět  ;D ;D. Jinak děkuji všem pomocníkům v KŽ co pomohly nosit trosky základny dovnitř.

TO: Robbed - prosím o poskytnutí fotky přepravy základny v autě, myslím že sis to fotil na mobil.

Jinak díky Togaranovi a Robbedovi vznikl ještě další kus kousek za základnou. Jejich talent je obdivuhodný. Dobrá práce.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Ještě další fotky....


Prostě i to pozadí a další věci, byl jsem zklamán, podklad, nahuštění vystavovaných věci atd.  :'( :'( :'(
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Robbed

Prostory jsou sice slabší, ale i tak byla stavěcí sobota vynikající.


(foceno mobilem...)

peki

Citace od: Mtron kdy 26.04.2011, 11:20:53
..Prostě i to pozadí a další věci, byl jsem zklamán ....

Máš to stavět více do výšky  ;D Pak ti bude jedno co zatím bude stát. Jinak k těm prostorům v KŽ jsme jednou z několika dílčích výstav, jejichž cílem je vyplnit dočasně volnou plochu. Výhodou je, že se vejde úplně všechno - žádné omezení velikostí vitriny. 

Mtron

Je tomu již dlouho co se Mtronský rod pochlubil s něčím novým. Před měsícem začala stavba vlajkové lodi Mtronu. Po dlouhých přípravach inženýru, vědců a techniků byl projekt konečně dokončen. Stavba tak rozsáhlého významu potřebuje mnoho materiálu a tak obchodníci zásobují a posílají svoje obchodní karavany do doků Mtronu.

Zatím je postavena střední část. Loď bude vyráběna modulově a to z důvodu nedostatku místa. Technické popisy zatím uveřejňovat nebudu.  >:D

MTRON OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Jinak pro ukázku, toto jsou podmínky kde jsem nucen nyní stavět své stavby. Nic víc mi moje rodina nevyčlenila.  ;D Prostor kde jsem budoval základny zabral můj synek, který má místo Mtronského staveniště pokojíček.  :'( :'( :'(
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

otaznik

Citace od: Mtron kdy 22.08.2011, 10:56:06
Jinak pro ukázku, toto jsou podmínky kde jsem nucen nyní stavět své stavby. Nic víc mi moje rodina nevyčlenila.  ;D Prostor kde jsem budoval základny zabral můj synek, který má místo Mtronského staveniště pokojíček.  :'( :'( :'(
Chtělo by to zabrat nějakou vhodnou planetu.

Ivansliz

Citace od: Mtron kdy 22.08.2011, 10:56:06
Jinak pro ukázku, toto jsou podmínky kde jsem nucen nyní stavět své stavby. Nic víc mi moje rodina nevyčlenila.  ;D Prostor kde jsem budoval základny zabral můj synek, který má místo Mtronského staveniště pokojíček.  :'( :'( :'(

Takhle budeš diskriminován již navždy(=minimálně roky) nebo je to jen dočasné řešení? :-[
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz