Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mtron

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 02.07.2010, 09:03:46
Odpovídal jsem ANO, ale nevím jestli má taková anketa (pouze ANO/NE) smysl?
...by si jí mohl dát každej vystavovatel a z 99% nebudou mít to ostré NE ;).
Pro mě jako stavitele to smysl má, rozhodně jsem rád, že se to někomu líbí a ještě jsem raději pokud má někdo kostruktivní kritiku na stavbu a má svůj vlastní názor, který se nebojí prezentovat.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

zde je postaveno silo pro krystal, sice bylo prázdné, ale v budoucnu se to již nebu opakovat  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

Mtron: dostal si ma!

Prečítal som si to úplne od začiatku, pozrel všetky fotky, nemá to chybu!
Dokonca som sa vďaka tebe aj zaregistroval.
Konečne po nekonečnom hľadaní som našiel niečo poriadne! Škoda že nie skôr.
Dúfam to bude pokračovať ešte aspoň niekoľko storočí...

Mtron

Citace od: SpCasPi000 kdy 11.07.2010, 18:39:28
Mtron: dostal si ma!

Prečítal som si to úplne od začiatku, pozrel všetky fotky, nemá to chybu!
Dokonca som sa vďaka tebe aj zaregistroval.
Konečne po nekonečnom hľadaní som našiel niečo poriadne! Škoda že nie skôr.
Dúfam to bude pokračovať ešte aspoň niekoľko storočí...

To mi vysvětli, už nemáš žádné lego nebo Mtrony? Díky, díky, myslím že je tu spousta jiných a lepších výtvorů. Pokračovat budu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Základny pro jejich srovnání

1. Svitavy 2007 - první ukázka Mtronské základny a mojí fantazie

2. Brno 2008 - druhá základna je vystavěna na jednou tak větší ploše :-)

3. Roztoky 2010 - třetí základna a né poslední, je vystavena zase o jednou tak vetší ploše než v Brně

možná by se slušelo ji trošku představit..... coming soon

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shmade

Zatím jedeš pěknou geometrickou řadu - co se týká velikosti :), přeju ať se daří a základna roste. Na bližší představení se těším.

SpCasPi000

Mtron,
tak červený výtvor tu určite lepší než tvoj nie je!
Hľadal som na zahraničných stránkach, ale bieda, dokonca sa mi tvoja základňa páči viac ako Project M-Tron - Brickworld Indy 2010 - a to je jediný veľký projekt ktorý som videl, ak máš nejaké linky na niečo podobné, sem s nimi.
Môj príbeh je trochu podobný tomu tvojmu, kedysi som dostal setík 6833 (asi v roku 1991), až 2-3 týždne dozadu som si uvedomil že musím nejakým zázrakom skompletovať M-Tron, tak mi zatial došlo 5 sólo M-Troňákov a čakám na setík 1478, ten sa zháňa najťažšie, tak som ho bral ako prvý a dúfam ďalšie budú postupne následovať. A to som ešte netušil že v sobotu objavím tvoj MOC. Je to skrátka klasika bez ktorej sa nedá žiť! Problém je že mám širší záber ako ty, takže to bude otázka peňazí a dlhšej doby.
Ale začal som kupovať už aj všeobecne diely na Space z BL (MTron, Blacktron2 , SP2, Ice Planet), takže okrem originál setov určite niečo postupne postavím keď bude z čoho. No určite nič veľké, ak to bude 32x64 bude dosť, mám extrémne obmedzený priestor v byte.
Každopádne, oldskool SPACE is back after 17 years - forever !!!!

Mtron

Citace od: Shmade kdy 11.07.2010, 21:49:11
Zatím jedeš pěknou geometrickou řadu - co se týká velikosti :), přeju ať se daří a základna roste. Na bližší představení se těším.

Pokud vše půjde podle plánů, tak v září se mi má narodit Mtronek  ;D ;D ;D což znamená snížení rozpočtu na nakupování dílků, dále to znamená méně času a méně prostoru. No pokud dopadne výstava v Kralovství železnic budu tam stavět základnu na 3x4 baseplate 48x48 studs. Nebude tak do šířky, ale do výšky  ;D uvidíme mám velkolepé plány  ;D Jinak základna z Roztok je rozebraná v krabicoidních boxech  ;D začínám úplně od začátku  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: SpCasPi000 kdy 11.07.2010, 23:45:24
Mtron,
tak červený výtvor tu určite lepší než tvoj nie je!

Díky, tvoje slova ve mě probouzejí nadšení, díky. Myslím, že ze světa Mtronu chodí více staveb a lepších než co stavím já. Každý má svůj styl a každému se líbí něco jiného. Co dodat, už tu bylo hodně nadšenců space, ale nikdo nevydržel dotvořit Mtrony jako já. Rád se přiučím, rád se připojím k nějakému projektu pro rozvoj Mtronu či Space na kostkách. Myslím, že Robbed a Togaran jsou další co se plně věnují space, old space. Pokud tedy budeš stavět a držím palec a věřím že ano drž se jednoho tématu.
Mám jedno heslo ,, dělej jednu věc a dělej jí pořádně " ....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

No ja by som velmi rad robil jednu vec a poriadne, ale nie je to take jednoduche, od Futuronu po Ice  Planet sa mi paci vsetko rovnako, do 1996 sa to da vydrzat, od 1997 uz je to o nicom komplet az poteraz. Space za poslednych 13 rokov je velkym sklamanim. Pre mna neexistuje uz davno.
Ale do tych M-Tronov urcite idem, tam nie je co riesit.
Na tvojej zakladni sa mi paci, ze je kryta a obyvatelna, zatial co zakladne original setov su otvorene a opticky zvacsene vdaka tym velkym priesvitnym panelom, ktore su sice pekne, ale chcelo by to predsa len viac dielov.
Skoda ze sa temy tak rychlo striedali, mohli napr. vydavat viac strednych a velkych setov vramci jednej aj viac rokov, ktore by sa dali spajat a vytvorit tak nieco na sposob toho co si urobil ty, aj ked urcite v mensom, ale bolo by to zaujimave. Takto ked si nepostavis vlastne, mas nic, len par lodi a vozidiel ktore su sice pekne, ale pre megalomanov to nie je uplne ono.
Jedine stastie ze sa daju diely lacno a vo velkom zohnat aj inak ako rozoberanim drahych setov, to by bola katastrofa bez tejto moznosti.

winring

I já se musím přidat. V poslední době se velmi zaměřuji na old space, ale jde to pomalu co se vůbec doplnění sbírky týče, natož o rozšiřování na stavbu něčeho pořádného :( Doufám že se to zlepší a rozšířím řady místních (méně početných jak říkáte?) space :)

SpCasPi000

Ja jednoznacne uznavam len Space 1978-1996 (co sa temat tyka, su tam aj slabe sety, ale nie je ich prilis vela). Hlavne tie najnovsie sety sice vyzeraju uzasne nadherne, ale keby som nevedel ze je to Space, tak si myslim ze je to urcite City.
No yo, ide to zbieranie setov pomaly, a tiez niektore diely co sa uz dlho nevyrabaju sa tazko zhanaju, je to sice tazke, ale aj tak to stoji za to, kto ma trpezlivost, moze po niekokych rokoch dosiahnut vela.
Ja som znovuzacal po poslednych Vianociach, ale za taky rok to uz bude uplne o inom, uz teraz zacinam nevediet kam s tym vsetkym   ???

Mtron

Já to vidím tak, když se mi set space líbí a je na prodej, koupím si ho. Pokud je opravdu skvělý přestavím ho do Mtronských barev. Sem tam s menšími úpravami   ;D ;D ;D

TO: SpCasPi000 - nemyslím abys nekupoval sety SPACE, jenom je dobré vzít si jednu rasu a tu oživit. Jakmile začneš přeskakovat kousek tam a kousek tam nebude to ono.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Já se v době klidu a času už rok a půl věnuji bitevní lodi Prometheus ze Stargate. Trošku kopíruju její tvar na stavbu Mtronské bitevní lodi. Tu bych chtěl začít stavět někdy v zimě až vyřeším dílky a čumák lodi :-) Je to dělané v lego designeru. Málo času, tolik práce a nápadů.

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

FilipS

Ani si nedovedeš představit jakou mi udělalo radost, že se někdo pustil do Prométea. :D Doufám, že jho doděláš.

Mtron

Citace od: Diidy kdy 19.07.2010, 14:43:17
Ani si nedovedeš představit jakou mi udělalo radost, že se někdo pustil do Prométea. :D Doufám, že jho doděláš.

Dodělám, ale bude malinko pozměněný, čumák jsem chtěl navrhnout se zbraní jako měl ve Starcraftu Terranský Battlecruiser , pulsní dělo, uvidíme. Škoda, že designer má jen malé množství dílků. Snad se to zlepší. Původně jsem zamýšlel postavit Deadalos,  to už by byla jiná  ;D Tak je trošku spojím do jedné stavby.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

Battlecruiser v Mtron barvách bych bral všema deseti, dokonce mě to samotného napadlo, ale přišlo mi to jako příliš kacířská myšlenka ti to vnucovat.

buzz lightyear

Ten robot je dobrej ,ale chtělobyto chapadla. ;)

SpCasPi000


linhi

Mtroni pozor! Blacktroni mají ohromnou invazní loď!   

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=4762161

Petronel

ty kráso  :o No tak to je síla. Takové stavby už jsou pro mě za hranicí chápání. Já bych asi nikdy nic takového monstrózního nedokázal postavit :o

Chudák Mtron. Uteče, nebo stvoří taky něco takového aby se jim postavil a ubránil?  ;D

Rhox

Citace od: Petronel kdy 03.12.2010, 16:09:17
No tak to je síla. Takové stavby už jsou pro mě za hranicí chápání.
Takový stavby mi právě přijdou úplně o ničem, je to akorát velký, ale na detaily hodně chudý...

Vasyk

Citace od: Petronel kdy 03.12.2010, 16:09:17
Chudák Mtron. Uteče, nebo stvoří taky něco takového aby se jim postavil a ubránil?  ;D

Mtron jim zapůjčí svou základnu jako kantýnu do lodišky  ;D .

Mtron

po pravdě řečeno detailově je to skvěle provedené.. Je vidět, že ty Blacktronští psy nikdy nespí. Ovšem že na to hned odpovím  ;D  ;D  ;D sice nevím jak, ale odpovím. Na tohle bych asi nikdy kostky nedal. Mě stačila základna v Roztokach a měl jsem strop dílků. Pokud by, ale někdo měl možnost prostor a toliko potřebných dílků jistě bych rázně odpověděl na jejich invazní loďku která je nějak kostrbatá  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Naše radarové centrum zaznamenalo v naší galaxii invazní flotilu  lodí. Formují se.... Zase nás našli. Naše čtvrtá generace základny je v plném proudu rozestavěnosti. Bohužel nemáme funkční štíty základny a zbraňové systémy jsou ve fázi výstavby. Bude to na letectvu, aby zavčas zastavila hrozící útok.....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

No to je ale monštrum tá BT loď, aspoň sa budú dať odstreliť jedným šupom všetci naraz  ;D

... čtvrtá generace M-Tron základny?? Takže M-troni posledné mesiace tajne makali na novom projekte?!

Mtron

Citace od: SpCasPi000 kdy 03.12.2010, 20:50:40
No to je ale monštrum tá BT loď, aspoň sa budú dať odstreliť jedným šupom všetci naraz  ;D

... čtvrtá generace M-Tron základny?? Takže M-troni posledné mesiace tajne makali na novom projekte?!

ano makáme na ní, velikostí bude stejná jako základna v Brně. Víc říkat nechci a ani fotky zatím dávat nebudu.

To Vasyk, pamatuješ na loď
Mtron Defender http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=4256.30 stavím další obranné lodě. Pár raket tu máme na vypuštění. Jen tak nás nedostanou.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

SpCasPi000

Tak čím neskoršie tie fotky budú, tým väčšia bomba to bude (a smola pre BT).

Ja by som s obranou rád trochu pomohol, ale 6 M-tronov nie je veľa a stále nemám dosť dielov na zhotovenie niečoho poriadneho, dúfam že budem mať nejaké voľno o pár týždňov a skúsim aspoň niečo menšie.

Mtron

Výzva všem dobrým lidem

Mtronské stránky by potřebovali loggo Mtronu, kdo by mohl pomoc ať dá vědět do SZ
http://www.mtron.cz

Mtron OUT
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Icewalker

Citace od: Mtron kdy 27.12.2010, 22:07:09
Mtronské stránky by potřebovali loggo Mtronu, kdo by mohl pomoc ať dá vědět do SZ
http://www.mtron.cz

Poté, so jsem Ti zaslal návrhy na logo, jsem si ještě trochu hrál, a vznikl obrázek, který se nejvíce hodí asi do tohoto tématu. Dovoluji si tedy ho uveřejnit zde ;-)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr